МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Эх орны төлөө /давталт/
  • 09:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: “Хорт зуршил”
  • 10:00
    Эх өв: Икэл бии, хос эгшиглэн
  • 10:30
    Босох тэнхэл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу /давталт/
  • 15:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” Олон ангит уран сайхны кино 27-р анги
  • 16:10
    Монголын спорт - 100 жил
  • 16:25
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: “Хорт зуршил”
  • 17:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 18:00
    Онцгой дуудлага
  • 18:20
    Урлан
  • 18:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: “Хорт зуршил”
  • 19:00
    Чин сэтгэл: Энхийн элч
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе, үзэл бодол
  • 21:50
    Эх өв: Икэл бии, хос эгшиглэн
  • 22:20
    Монголын спорт - 100 жил
  • 22:35
    “Хожимдсон гэмшил” Уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:30
    Монголын спорт - 100 жил
  • 23:45
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    "Бяцхан мөрдөгчид" Хүүхэлдэйн кино /36/
  • 07:35
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:25
    Теле хичээл 4-р анги /Математик/
  • 11:00
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /14/
  • 14:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:10
    Номтой өрөө
  • 14:45
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 15:15
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /25/
  • 15:30
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" Баримтат кино /20/
  • 16:15
    "Нарны сүүдэр" УСК кино бүтсэн түүх
  • 16:30
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 18:30
    Аяллын тойрог - Аглаг хязгаар Хүдэр нутгаар
  • 19:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /15/
  • 21:30
    "Хунчирыг тодруулна"
  • 22:05
    "Цэгцлэгч"
  • 22:40
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /77,78/
  • 00:00
    "Караоке" олон ангит кино /7/
  • 00:25
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Бизнес тайм"
  • 10:20
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 11:10
    "Өөдөсхөн" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 12:00
    "Аалз" ОАК 4-р анги
  • 13:10
    "60 секунд"
  • 13:20
    "Баримтат кино"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бүтэн Ардчилал" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    "Илгээлтийн зөнч Атарү" Японы оак 4-р анги
  • 17:30
    "Хүндийн хүчний уналт" 1,2-р анги
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Аалз" ОАК 5-р анги
  • 21:10
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:10
    "Илгээлтийн зөнч Атарү" Японы оак 5-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    "Түмний эх үзүүлж байна"
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 12:10
    Теле хичээл 6-р анги - Уран зохиол
  • 12:30
    Теле хичээл 6-р анги - Биеийн тамир
  • 12:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:40
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 12:45
    Орон орны хоол
  • 13:00
    "Азийн мэдээ"
  • 13:20
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 13:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    "Хуан Жи Ни" 16 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хошин шог
  • 17:40
    "ТВ молл"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:35
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:45
    Орон орны хоол
  • 19:00
    "Стимо үзүүлж байна"
  • 19:05
    "Мэргэжлийн сэтгүүлзүйд газарчилна" Хэвлэлийн Хүрээлэн 25 жилийн ойд зориулав
  • 19:30
    "Хуан Жи Ни" 17 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:55
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа" шууд
  • 23:30
    "Дуучин А.Түмэн-Өлзий - Баясгалантай сайхан "тоглолт
  • 01:10
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:20
    Дорнын зурлага
  • 07:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 09:00
    "МАН-ын 30 дугаар Их Xурал"-ыг шууд дамжуулан үзүүлнэ.
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 4-р бүлгийн 8-р анги
  • 21:20
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 43-р анги
  • 23:00
    Tоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 10:10
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино 73-р анги
  • 10:20
    "Эрэмдэг" МУСК
  • 12:00
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 6-р анги /давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Эзел" Олон ангит кино 123-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Хөгжим
  • 15:50
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 16:05
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино 74,75-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 50-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Кайрос" СОАК 11-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 7-р анги
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 51-р анги
  • 22:30
    "Кайрос" СОАК 11-р анги /давталт/
  • 23:40
    "Эзел" Олон ангит кино 123-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

NTV

  • 01:15
    "Жинхэнэ эрчүүд"ОАК 3
  • 01:55
    "Сайн уу багшаа"ОАК 15
  • 03:05
    "Нийслэл хүүхэн"ОАК 5
  • 04:05
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд"хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд"хүүхэлдэйн кино 13-16
  • 07:40
    "Сайн уу багшаа"ОАК 15
  • 08:55
    "Нийслэл хүүхэн"ОАК 5
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль,нийгмийн орчин"ахлах бэлтгэл бүлэг
  • 10:30
    Теле хичээл: "Нийгэм ахуйн баримжаа" 1-р анги
  • 10:50
    "Маамуу нисдэггүй шувуу"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:25
    "Пукка"хүүхэлдэйн кино 64,65
  • 11:45
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй"ОАК 7
  • 12:35
    "Зааны тугал ба түүний найзууд"хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 13:00
    "Бяцхан шавжууд"хүүхэлдэйн кино 13-16
  • 13:25
    "Пукка"хүүхэлдэйн кино 65-67
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    Цаг агаар
  • 14:30
    "Алсрах тусам тодорно"баримтат кино
  • 15:20
    "Тэгээс тэг"асуудал хөндсөн сурвалжилга 3
  • 15:50
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа"бага, дунд бүлэг
  • 16:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль,нийгмийн орчин"ахлах бэлтгэл бүлэг
  • 16:20
    Теле хичээл: "Нийгэм ахуйн баримжаа" 1-р анги
  • 16:40
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 17:05
    "Бяцхан шавжууд"хүүхэлдэйн кино 13-16
  • 17:30
    Нано бальзам
  • 17:35
    "Сайн уу багшаа"ОАК 16
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Нийслэл хүүхэн"ОАК 6
  • 21:40
    "Улаан бал"ярилцлага
  • 23:30
    "IG"шоу 3
  • 00:30
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй"ОАК 7

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.5-р анги
  • 07:25
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.20-р анги
  • 07:47
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 08:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.2-р анги
  • 08:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.25,26-р анги
  • 09:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 8.4,5-р анги
  • 09:45
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 83,84-р анги
  • 11:20
    "Теле хичээл: 7-р анги-Уран зохиол "
  • 11:35
    "Теле хичээл: 7-р анги-Математик "
  • 11:55
    "Теле хичээл: 7-р анги-Газар зүй "
  • 12:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:25
    "Гал тогоо" ОАК 6.9,10-р анги
  • 13:20
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№30)
  • 13:40
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№30)
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№49,50)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Анхан шат:№26)
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Дунд шат:№26)
  • 15:35
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Гүнзгий шат:№26)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Тамирын багш" 2.5,6-р анги
  • 17:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.1,2-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.4,5-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 8.6,7-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 85,86-р анги
  • 21:00
    "Nomadic challenge" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 6.11,12-р анги
  • 23:10
    "Тамирын багш" 2.7,8-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-30,31-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Математик
  • 10:30
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 36-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Загвар
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-30,31-р анги
  • 14:30
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Математик /давталт/
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 16:00
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 36-р анги
  • 17:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:30
    Ройтерс: Загвар
  • 18:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-30,31-р анги
  • 18:30
    Ройтерс: Загвар
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 37-р анги
  • 22:00
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:30
    Ройтерс: Загвар
  • 23:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 10:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 27-р анги
  • 11:45
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 13:30
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Онцгой мөрдөгч" СОАК 3-р анги
  • 17:10
    Миний Монголын соёл
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 9-р анги
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 28-р анги
  • 21:00
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 25
  • 21:30
    "Вега Сити цогцолбор хотхоны танилцуулга" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Эмчийн эсрэг интернет" нэмэлт зөвлөмж
  • 22:00
    "Фарго" АОАК 4-р анги
  • 23:10
    Миний Монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 51-52-р анги
  • 07:25
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 07:50
    "8 мюзик" хөгжмийн цаг
  • 08:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 21-р анги
  • 08:50
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Уран зохиол/
  • 09:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 10:10
    "Теле хичээл" 8-р анги /Газар зүй/
  • 10:50
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бүтэлгүй санаа" УСК
  • 14:40
    "Винтер гарден" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес толь
  • 17:20
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 53-54-р анги
  • 17:40
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 18:00
    "Саятан болох дамжаа" МОАК 7-р анги
  • 18:40
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 20:30
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 22-р анги
  • 21:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 00:45
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 02:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Улаан хувцастай охин УСК /давталт/
  • 08:45
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 105-р анги /давталт/
  • 09:30
    "Ботгохон" хүүхдийн төсөл
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Моралаш" хүүхдийн цуврал
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Математик/
  • 12:30
    "СҮНС МӨРДӨГЧ" ОАУСК 10-р анги /давталт/
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:15
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 106-р анги
  • 15:00
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /АРГЕНТИНА - БРАЗИЛ 1-р хэсэг/
  • 16:20
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "СҮНС МӨРДӨГЧ" ОАУСК 11-р анги
  • 20:10
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "ББДХ"-ны IV бага хурал
  • 21:50
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Э.Боролзойхүү /"Хөвсгөл лайк" ХХК/
  • 22:00
    "Сум" УСК
  • 23:45
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:20
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:00
    "Ривердэйл" ОАК (III.15,16-р анги)
  • 10:35
    "Төмөр хүн (Iron Man)" УСК
  • 12:45
    "Найзууд" ОАК (V.20-23-р анги)
  • 14:25
    "Төмөр хүн 2 (Iron Man 2)" УСК
  • 16:35
    "Boobies" инээдмийн цуврал (Чи хуурамч, Солигдсон нь, Найзын бүс)
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (III.17-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (V.24,VI.1-р анги)
  • 20:35
    "Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК
  • 22:55
    "Диваажингийн хаант улс (Kingdom of Heaven)" УСК
  • 02:10
    "Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК
  • 04:00
    "Ривердэйл" ОАК (III.17-р анги)
  • 04:45
    "Найзууд" ОАК (V.24,VI.1-р анги)
  • 05:30
    "Гоц авьяастан (Gifted)" УСК
  • 07:10
    "Ахмад Америк: Анхны өшөө авагч (Captain America: The First Avenger)" УСК

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 11,12-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:45
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 10:10
    "Залуу нас" ХОАК 31-р анги
  • 11:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Суран эдлэл хийх
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 6-р анги
  • 13:25
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:35
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Суран эдлэл хийх
  • 13:55
    "Банкир" СОАК 14-р анги
  • 15:20
    Дэлхийн хотууд: Лас Вегас
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Залуу нас" ХОАК 32-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 13,14-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:15
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 20:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 7-р анги
  • 21:00
    "Банкир" СОАК 15-р анги
  • 22:10
    Киносутра 2-р анги
  • 23:10
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 00:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 09:45
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 10:00
    "Монгол хүү" МУСК
  • 11:40
    "Ус сувгийн удирдах газар" газар үзүүлж байна /богино шторк/
  • 12:00
    "Colf and coffee" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 13:10
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 15:35
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 15:45
    "Захиас" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 17:35
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна /давталт/
  • 18:10
    "Ирж буй Монгол" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 20:05
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:45
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 22:00
    "Сэрэлт" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    Бизнес ба боломж
  • 10:05
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Монголын оюун ухааны академи үзүүлж байна
  • 10:55
    "Амьдарлоги" Монголын уран сайхны кино
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Ярилцлага
  • 15:30
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 16:35
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 17:35
    Бизнес ба боломж
  • 18:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 19:15
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Хөгжил-21" ярилцлага
  • 22:00
    "Хоёр ертөнц " монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.5-8
  • 07:35
    Мини Форс II.15-16
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Бяцхан автобус Таёо I.1-2
  • 09:00
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 27
  • 09:30
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 7-8
  • 09:40
    Да Винчи - Би том болохоороо 14
  • 10:00
    Тоглоомын түүх 1
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь I.7
  • 12:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 1
  • 12:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 1-2
  • 12:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 53-54
  • 12:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 56-57
  • 12:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 12:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 55
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.5-8
  • 13:30
    Врумиз II.17-18
  • 14:05
    Гэр бүлийн цаг нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд II.5
  • 15:00
    Бяцхан автобус Таёо I.3-6
  • 16:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 1
  • 16:10
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 7
  • 16:35
    Да Винчи - Сиэста Зи II.4
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.9-12
  • 17:35
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 17-18
  • 18:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 58-59
  • 18:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 18:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 54-55
  • 18:30
    Learn to Draw - Хайрцган хот 1
  • 18:45
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 1-2
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 56
  • 19:00
    Миний найз Watch car 41-42
  • 19:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь I.8
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Сакурагийн эрэлд 1-2
  • 22:00
    Тоглоомын түүх 2
  • 23:30
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: Түмэн оньсны түлхүүр /Монгол Үндэсний оньсон тоглоом зохион бүтээгч З.Түмэн-Өлзийн уран бүтээлийн хөрөг нэвтрүүлэг/
  • 10:30
    Зураглал
  • 10:40
    “Явлаа, Ирлээ”
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Ногоон шошго: Хөвсгөлд мөнгө “ИНЭЭЖ” байна-2 /давталт/
  • 13:35
    Цаг агаар
  • 13:40
    “Эзэнт гүрний инженерийн байгууламж” танин мэдэхүйн цуврал баримтат кино /Ацтекууд/
  • 14:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Үндэсний хэл бичиг соёл мину” цуврал нэвтрүүлэг 2
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 17:00
    Зураглал
  • 17:10
    “Эзэнт гүрний инженерийн байгууламж” танин мэдэхүйн цуврал баримтат кино /Франц/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: Эрдэнийн мөнгөн цацал /Уран дархан Эрдэнэчулууны тухай хөрөг нэвтрүүлэг/
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:20
    “Аниргүйн гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:30
    Алтан аргамж:“Монгол улс ОХУ-тай дипломат харилцаа тогтоосны 100 жилийн ой” 2
  • 22:10
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:40
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:40
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:45
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Баримтат кино
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Теле концерт
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Шилжилт МУСК
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Фү Яаогийн домог ОАК 35,36-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Бизнес амжилт
  • 18:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Шинэ ном
  • 22:20
    Фү Яаогийн домог ОАК 37,38-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2021 NBA Season: Wizards vs. Raptors Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA Action 3107
  • 08:30
    NBA Special: Clutch City - 94 & 95 Houston Rockets
  • 10:00
    2021 NBA Season: Spurs vs. Suns Live
  • 12:30
    NBA Action 3107
  • 13:00
    NBA Special: Looking Back at Reggie Miller
  • 14:00
    NBA Gametime
  • 15:00
    NBA Gametime
  • 16:00
    NBA Gametime
  • 17:00
    NBA Gametime
  • 18:00
    2021 NBA Season: Spurs vs. Suns Tape
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    NBA Gametime
  • 22:00
    2021 NBA Season: Spurs vs. Suns Tape

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Атлетико - Милан 5-р тойрог
  • 11:00
    Ла Лиг: Барселона - Бетис 16-р тойрог
  • 13:00
    Ла Лигийн тойм №16
  • 14:00
    UСL: Ман Сити - ПСЖ 5-р тойрог
  • 16:00
    Ла Лиг: Атлетико - Майорка 16-р тойрог
  • 18:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №13
  • 18:30
    UСL: Бешикташ - Аякс 5-р тойрог
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №14
  • 21:00
    UСL: Интер - Шахтар 5-р тойрог
  • 23:00
    UСL: Севийя - Вольфсбург 5-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    Бөх: Үндэсний бөхийн тойм #8
  • 10:00
    NBA (Шууд): Сан Антонио - Финикс 2021-22
  • 12:30
    Жүдо: Абу Дабигийн Их Дуулга 2021 Өдөр 2
  • 15:30
    Бөх: Улс тунхагласны 97 жилийн ойн барилдаан
  • 18:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №12
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Бөх: Үндэсний бөхийн тойм #9
  • 20:00
    PL World №17
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн тойм №4
  • 21:30
    NBA Gametime №34
  • 22:00
    NBA Talk №08
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Game changers'" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1162
  • 11:00
    ONE: Rewind (Дугаар 9)
  • 11:30
    ONE: Unbreakable
  • 14:00
    UFC: Фонт-Алдо
  • 17:00
    UFC: Бенавидез-Фигуэйредо
  • 18:30
    ONE: Nextgen III Тойм
  • 19:00
    WWE Smackdown 1163
  • 21:00
    UFC: Фонт-Алдо Тойм
  • 21:30
    ONE: Winter Warriors

Сүлд ТВ

  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Бизнес хөтөч
  • 08:45
    Сүлд үү, Тоо юу? Нэвтрүүлэг Маврики /давталт/
  • 09:40
    Азын 10 байр
  • 10:00
    Куантико бааз олон ангит кино 2-р бүлгийн 12-р анги /давталт/
  • 11:00
    4-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Хуурайшилт ба гал түймрийн аюулаас урьдчилан сэргийлэх
  • 11:23
    5-р ангийн Математик Хүндийг хэмжих нэгжүүд
  • 11:47
    6-р ангийн Монгол хэл Тооны нэрийг таних, ялгах, хэрэглэх
  • 12:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зураглал
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:10
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Өндөр Гэгээн 2015 Соёолон, хязаалан, шүдлэн насны морьдын уралдаан
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Баримтат кино
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Аялагч эр нэвтрүүлэг 15-р хэсэг
  • 18:50
    Азын 10 байр
  • 19:10
    +19 нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Бренд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Гольф ба Кофе нэвтрүүлэг Н.Солонго
  • 23:00
    Куантико бааз олон ангит кино 2-р бүлгийн 13-р анги
  • 00:00
    Бизнес хөтөч
  • 00:15
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 00:50
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хоёр дахь удаа гэж үгүй " ОАК 8-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 31
  • 09:15
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 49, 50
  • 10:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 7, 8-р анги
  • 11:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 30
  • 12:00
    "Нагигийн урт амралт" ОАК 8-р анги
  • 12:40
    Тоглолтын цаг
  • 13:20
    "Чан Ань дахь хамгийн урт өдөр" ОАК 11, 12-р анги
  • 15:00
    "Надтай гэрлээч" ОАК 1, 2-р анги
  • 17:10
    "Хоёр дахь удаа гэж үгүй " ОАК 9-р анги
  • 18:30
    "Нууцлаг эр" ОАК 9, 10-р анги
  • 20:30
    "Нагигийн урт амралт" ОАК 9-р анги
  • 21:30
    "Чан Ань дахь хамгийн урт өдөр" ОАК 13, 14-р анги
  • 23:20
    "Нууцлаг эр" ОАК 9, 10-р анги
  • 01:10
    "Нагигийн урт амралт" ОАК 9-р анги
  • 02:20
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:30
    The Buzzer №07
  • 01:30
    NBA: Чикаго - Нью Йорк 2021-22
  • 03:30
    SPS Production Time
  • 03:50
    PL (Шууд) Эвертон - Арсенал 15-р тойрог
  • 06:00
    NBA: Филадельфиа - Бостон 2021-22
  • 08:00
    PL: Тоттенхэм - Норвич 15-р тойрог
  • 10:00
    NBA Action №07
  • 10:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №13
  • 11:00
    NBA (Шууд) Л.А Клипперс - Портланд 2021-22
  • 13:30
    NBA Talk №08
  • 15:00
    PL: Ман Ютд - Кристал П. 15-р тойрог
  • 17:00
    NBA: Нью Йорк - Брүүклин 2021-22
  • 19:00
    PL World №17
  • 19:30
    PL Netbusters №13
  • 20:00
    NBA Gametime №34
  • 20:30
    NBA Action №07
  • 21:00
    Football Talk №17
  • 22:30
    NBA: Сан Антонио - Финикс 2021-22

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    Nuance хамтлаг: "Angelina" тоглолт 1-р хэсэг
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    Nuance хамтлаг: "Angelina" тоглолт 2-р хэсэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:30
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан теле хичээл 1. Уран зохиол-Зохиолын гадаад ба дотоод орчин дүрд нөлөөлж буйг шинжлэх (Д.Намдаг "Хөгшин чоно ульсан нь) 2.Математик Тэгшитгэлийн график муруй
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 18:50
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 20:00
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Ил хаадын судлал
  • 21:55
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 1-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 2-р анги

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 07:30
    Спортын гэр бүл: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Ш. Цэвэлмаагийн гэр бүл оролцов
  • 08:05
    Уухай: Монгол улсын даян мэргэн Дондогийн Нямсүрэн
  • 08:35
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид цуврал-1
  • 09:35
    Бахархал
  • 10:10
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1992 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 10:25
    Аваргууд: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Л. Ундралбат
  • 11:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдад/
  • 11:05
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан Ө. Тулгаа
  • 11:30
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид цуврал-2 /давталт/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    МХБХ-ны 2021 онд
  • 13:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдад/
  • 13:05
    Бахархал: Шагайн харвааны Дархан мэргэн Б.Баатарбат
  • 13:50
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид цуврал -2
  • 15:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдад/
  • 15:05
    Миний мөрөөдөл: Спортын гимнастикийн өсвөрийн тамирчин Бархүүгийн Хулан
  • 15:35
    Зогсошгүй: Олон улсын хэмжээний мастер Б. Мишээлт /Спорт таны амралтанд/
  • 16:05
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Т. Сүхбаатар
  • 16:50
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид цуврал-3
  • 17:50
    Спортын-Гэр бүл: Спортын зүтгэлтэн Р. Энхбатын гэр бүл оролцоно
  • 18:20
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1993 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 18:35
    Бахархал: ОУХМ Л. Баярмаа
  • 19:10
    Миний мөрөөдөл: Ихэр бээлий боксын клубын тамирчин Б. Саруул
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид цуврал -3
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1993 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 21:30
    Бахархал
  • 22:10
    Монголын спортын-түүх: Хөл бөмбөгийн Замчин баг /1978 оны улсын аварга баг/
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Түмэнд түгээе
  • 09:45
    Зэвсэгт Хүчний 100 жилийн ойд зориулав
  • 10:30
    Түмэнд түгээе
  • 10:45
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:20
    Номын нандин сахиус
  • 12:50
    Түмэнд түгээе
  • 13:05
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 8-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Хошин өнцөг
  • 16:45
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Ярилцах цаг
  • 19:20
    Түмэнд түгээе
  • 19:30
    Монгол нүнжиг /шууд/
  • 20:30
    Онцгой авьяастан
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Угийн бичиг удмын сан
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 9-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино
  • 10:35
    “Бид хамтдаа” олон ангит кино 15-р анги
  • 11:15
    “Дөрвөн урилга” Дундговь аймгаас бэлтгэв
  • 12:45
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Дугуйлан”
  • 13:15
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:25
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 13:30
    Монгол бичгийн хичээл: дугаар-8
  • 13:50
    Хүүхдийн эрхийн цахим цуврал: Миний мөрөөдөл найзтайгаа хамт сургуулиа төгсөх
  • 14:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Дэлхийн 80-н гайхамшиг цуврал “Хирошима” 2-р хэсэг
  • 14:50
    Хүүхдийн эрх
  • 15:00
    “Гэгээн хүслэн” хүүхдийн дууны концерт
  • 15:35
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:45
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн сэтгэл зүй ба хандлага
  • 16:00
    Монгол өв соёл хөтөлбөр
  • 17:00
    Сонирхсон бүхнээ асуу
  • 18:00
    Өв эрдэнэ
  • 18:10
    Сэтгэлд хоногшсон дэлгэцийн дуунууд
  • 19:00
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Чин сэтгэл” Харамгүй хайрын хүч
  • 19:45
    “Босох тэнхэл” ток шоу /2021.11.06/
  • 20:20
    “Бид хамтдаа” олон ангит кино 16-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • 09:50
    Үлгэрийн цаг
  • 10:10
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Хүсэл" МУСК
  • 12:00
    "Syndicate talk" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Оюутны байр - 2" 1,2-р анги
  • 14:10
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Дуулахаараа жаргадаг түмэндээ" теле концерт
  • 16:50
    Үлгэрийн цаг
  • 17:10
    "Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 18:00
    "Оюутны байр - 2" 3,4-р анги
  • 19:10
    Бизнес хөтөч
  • 19:30
    Амьд тоглолт
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Дархлаа" МУСК
  • 22:15
    "Үхлийн симфони" МУСК
  • 23:30
    "Мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна.
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

XII/0714:25

MovieBox

"Төмөр хүн 2 (Iron Man 2)" УСК

XII/0715:00

AsianBox

"Надтай гэрлээч" ОАК 1, 2-р анги

XII/0720:35

MovieBox

"Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК