МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Солиот” Уран сайхны кино 7-р анги
  • 09:50
    Наадмын өнгө: Булган аймгийн Дашинчилэн сумаас бэлтгэв
  • 10:10
    Онцгой дуудлага
  • 10:30
    Хөгжмийн агшин
  • 10:40
    Нээлттэй засаг
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    “Эргэх дөрвөн цаг” Архангай аймгаас бэлтгэв
  • 12:00
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    “Цаг үе,үзэл бодол”
  • 14:40
    Тамхи хүн орчин
  • 15:00
    “Тамирын охин” Монголын уран сайхны кино
  • 16:10
    Ардын эрх
  • 17:10
    Цусны даралтаас урьдчилан сэргийлэх аян
  • 17:30
    Урлаг” теле сэтгүүл
  • 18:00
    Эрдэнэс амилуулсан бүсгүйчүүд
  • 18:20
    Монгол улс хөгжсөн үү...
  • 19:20
    Босох тэнхэл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Сүхбаатар аймаг. Мөнххаан сум
  • 21:50
    Ногоон шошго: Завханыг “Хатаах” ажиллагаа-2
  • 22:20
    “Солиот” Уран сайхны кино 8-р анги
  • 23:10
    Наадмын өнгө
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу Цай юу
  • 11:00
    "Хүний хүн" олон ангит кино /17/
  • 11:45
    Нарны садан киноны тухай
  • 12:10
    "Залуу нас" олон ангит кино /39/
  • 12:55
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:05
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Сэргээн засах эмчилгээ
  • 13:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:40
    Мэргэн баавай
  • 14:15
    "Монгол аялал" үзүүлж байна
  • 14:20
    Домогтой дуунууд
  • 14:45
    Монгол наадмын Хүндэтгэлийн концерт
  • 16:40
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:50
    "Өөрийн нутаг" Киноконцерт
  • 17:50
    Нано бальзам
  • 18:00
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 18:15
    "Зуузуугийн найзууд" Хүүхэлдэйн кино /1/
  • 18:30
    Шийдэл 45
  • 18:55
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:05
    Хайрын хот
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Үгийн үндэс Шилдэг өгүүллэгийн цуврал "Цагаан дэрсний намаржаа"
  • 20:55
    "Хүний хүн" олон ангит кино /18/
  • 21:50
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:30
    "Залуу нас" олон ангит кино /40/
  • 23:20
    Аяллын тойрог: Вашингтон ДС гийн монголчууд
  • 00:20
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:25
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Бизнес тайм"
  • 09:40
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор"
  • 10:20
    "Диногийн адал явдал" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Шеф" ОАК 5-р бүлэг 6-р анги
  • 12:00
    "Азын тэнгэртэй наадам"
  • 13:00
    "Ам нээвэл"
  • 13:50
    "Баримтат кино"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "60 секунд"
  • 15:50
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор"
  • 16:40
    "Доктор Икс" ОАК 26-р анги
  • 17:40
    "Диногийн адал явдал" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Шеф" ОАК 5-р бүлэг 7-р анги
  • 21:00
    "New wave"
  • 21:30
    "50000 төгрөг"
  • 22:10
    "Доктор Икс" ОАК 27-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Бизнес мэдээ
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг зургууд
  • 07:25
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 07:35
    Хүчит бөхийн тойм 2016
  • 08:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:20
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 11:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "Дурсамж1988" 15-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 12:35
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 12:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 12:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Хэнтий аймгийн хойд бүс 2022 - Өмнөдэлгэр сумаас
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    Бизнес мэдээ
  • 15:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:45
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг зургууд
  • 15:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 16:00
    Хурдан морины тойм 2016 он
  • 17:10
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 12-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 18:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг зургууд
  • 18:25
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 18:35
    Танд тустай агшин
  • 18:40
    Бизнес мэдээ
  • 18:50
    Гранд маршал хотхон
  • 19:10
    Шийдэл - 45
  • 19:30
    "Дурсамж 1988" 16-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 13-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    Хэнтий аймгийн хойд бүс 2022 - Өмнөдэлгэр сумаас
  • 01:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Дорнын зурлага
  • 08:35
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Мазаалай" сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Тоо юу сүлд үү? "Өмнөд Кыргызстан " /шинэ /
  • 12:00
    " Цагаан хуй 2" УСК /Давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    " Цагаан хуй 2" УСК / үргэлжлэл /
  • 14:00
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:10
    Номын ертөнц нэвтрүүлэг /давталт /
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "ТВ-9" энэ өдөр
  • 17:20
    "Металионууд 2" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    УИХ-ын цаг
  • 21:00
    "Артгэр" үзүүлж байна
  • 21:30
    "Хар дарсан өдөр" УСК
  • 23:00
    Тоо юу сүлд үү? "Өмнөд Кыргызстан " /давталт /
  • 23:50
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 01:20
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Ягаан ирвэс" Хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 10:15
    "Чамайг даа" Хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 10:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    Хөгжмийн цаг
  • 11:30
    "Надын аав мангар" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    "Ягаан ирвэс" Хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 14:35
    "Чамайг даа" Хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ХОАК 44-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 11-р анги /давталт/
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Шоронгийн эмч" СОАК 14-р анги
  • 19:10
    "Чамайг даа" Хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "ГАЙХАМШИГТ ЖИЖИГХЭН ХҮМҮҮС" шоу
  • 21:40
    "Хао Ланы домог" ОАК 12-р анги
  • 22:40
    "Шоронгийн эмч" СОАК 14-р анги /давталт/
  • 23:40
    Эфир завсарласан

NTV

  • 00:50
    Мэдээ
  • 01:40
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 2.3
  • 02:40
    " Өөр өнцөг " хэлэлцүүлэг
  • 03:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 21
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 26
  • 07:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 41-45
  • 08:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 4-6
  • 08:30
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 16
  • 09:40
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 2.6
  • 10:45
    "Хөршийн нүүдэл"
  • 11:00
    " Нотлох баримт" ОАК 4
  • 11:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 41-45
  • 12:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 4-6
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    " Их хотын STREET FOOD" нэвтрүүлэг 6
  • 14:00
    "Хэнтийн аймгийн Мөрөн сум бүсийн уралдаан"
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:40
    "Чиг шугам" ярилцлага
  • 16:15
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 21
  • 16:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 4-6
  • 17:05
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 41-45
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 18:00
    " Их хотын STREET FOOD" нэвтрүүлэг 7
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 17
  • 21:35
    Цаг агаар
  • 21:40
    "Вега сити" хотхоны танилцуулга
  • 22:00
    " Цуст найрагч"ОАК 3
  • 23:05
    " Их хотын STREET FOOD" нэвтрүүлэг 7

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.8-р анги
  • 07:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.8-р анги
  • 08:55
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.25,26-р анги
  • 09:25
    Үлгэрийн цаг
  • 09:35
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 23-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Tribute to Pink Floyd" тоглолт
  • 13:05
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй:№7)
  • 14:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Орчуулга:№7)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Үгсийн сан:№7)
  • 15:15
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №67,68)
  • 15:30
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Aугаа уран зураг"
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Бөмбөг" ОАК 7-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.9-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.1,2-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 7.1-р анги
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 24-р анги
  • 21:00
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Харгис Салтыкова" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 23:10
    "Бөмбөг" ОАК төгсгөлийн 8-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 28,29-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-6-р анги
  • 10:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 2-31,32,33-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 11:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 11:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:00
    "Хамгаас хүчит Ду Бон Сун" СОАК 6-р анги /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 14:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 2-31,32,33-р анги
  • 14:30
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 3-12-р анги
  • 15:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 28,29-р анги
  • 15:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-6-р анги
  • 16:00
    "Сайн уу, зөвлөх өө?" Сэтгэл зүйн хөгжөөнт нэвтрүүлэг 7-р дугаар /давталт/
  • 17:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    "Time to play" баримтат кино
  • 19:10
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:00
    "Tomorrow Today" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 21:00
    "Хамгаас хүчит Ду Бон Сун" СОАК 7-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:30
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 3-12-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 10:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 2-р анги
  • 11:45
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "DNA" нэвтрүүлэг дугаар-5
  • 13:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:15
    "Эх нялхсын сувилал" СОАК 6-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг 6-р бүлэг дугаар-3
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 3-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "The Hu" хамтлагийн Mетаверс дахь тоглолт
  • 22:00
    "Фарго" АОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 23:15
    Үдшийн мэдээ
  • 23:45
    "Заншлын хэлхээ:Кыргызстаны сарт Халимагууд" нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 00:35
    "Фарго" АОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 01:40
    "Гэрэл зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "СОР 17 Монголд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    Цаг агаар
  • 08:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Тоонот 21" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хүслийн өрөө" СОАК 14-р анги
  • 11:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын тэнгэртэй наадам" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Код" МУСК
  • 14:50
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Хайрын хот" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:10
    "Хүслийн өрөө" СОАК 15-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Хонхор парк" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Шинэ сэргэлт" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нууц амьтны хүрээлэн" УСК
  • 00:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 00:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:05
    "Хүслийн өрөө" СОАК 15-р анги
  • 02:05
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 08:00
    "Сайн хүмүүс" УСК /давталт/
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Монголчууд" - Өв соёлын цаг
  • 11:00
    Аяллын тойрог нэвтрүүлэг
  • 11:55
    Үлэмжийн чанар
  • 13:25
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Миний бэр" кино контент
  • 14:55
    1950 - Зарын цаг
  • 15:00
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАУСК 3,4-р анги /давталт/
  • 16:40
    "Налайхын зам" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Монгол улс хөгжих үү" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАУСК 5,6-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Хүнсний хувьсгал " нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Хонхор парк" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Зангараг" МУСК
  • 23:40
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:25
    "Аргачлал" ОАК (I.7-р анги)
  • 02:20
    "Жуулчин (The Tourist)" УСК
  • 03:55
    "Гэмт хэрэгтэн (Felon)" УСК
  • 05:35
    "Мухар гудамж" МУСК
  • 07:10
    "Нууцын нууц" МУСК
  • 08:55
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.61-р анги)
  • 09:50
    "Аргачлал" ОАК (I.7-р анги)
  • 10:45
    "Академи ажиллагаа" МУСК
  • 12:30
    "Хожлын төлөөх тэмцэл (Moneyball)" УСК
  • 14:45
    "Константин (Constantine)" УСК
  • 16:50
    "Зүрхэнд дуссан нулимс" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.62-р анги)
  • 19:30
    "Аргачлал" ОАК (I.8-р анги)
  • 20:40
    "Иво Жимагаас ирсэн захидал (Letters from Ivo Jima)" УСК
  • 23:30
    "Үхлийн тоглоом (Game of Death)" УСК

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 33,34-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 1-3-р анги
  • 09:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:05
    Тахианы өд ХОАК 46-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Зууны 100 эмэгтэй
  • 10:50
    Орчин цагийн зэвсэгт хүчин үүсэн байгуулагдсаны 100 жилийн ойн хүндэтгэлийн тоглолт
  • 12:40
    Эзэнт гүрэн ХОАК 62-р анги
  • 13:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Алан Партриж: Альфа Папа /Alan Partridge: Alpha Papa/ УСК
  • 15:30
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 57-р анги
  • 16:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 35,36-р анги
  • 17:30
    Cat & Keet 4-6-р анги
  • 18:00
    Тахианы өд ХОАК 47-р анги
  • 18:55
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 19:00
    Хонхор парк
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Эзэнт гүрэн ХОАК 63-р анги
  • 22:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 58-р анги
  • 23:00
    Намайг алга болхоос өмнө /Before I Disappear/ УСК
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • 10:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 12:40
    "Найруулга-2020" үзүүлж байна
  • 14:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 16:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүнсний хувьсгал" үзүүлж байна
  • 18:30
    "Хүрээ Панз" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 19:50
    "Удам" богино хэмжээний кино
  • 20:20
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 21:40
    "Кино миний амьдралд" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 08:35
    "Саруул Монгол 4" дугаар 1
  • 09:05
    "Хуурын тэнгэртэй хүү" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Залуу Лидер
  • 10:55
    "Цэнхэр гариг" баримтат кино
  • 11:50
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 12:00
    Йогачны гэр подкаст
  • 13:00
    "Алдагдсан баялаг" эрэн сурвалжлах
  • 13:30
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 14:25
    ТВ гал тогоо
  • 14:45
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    TEDx форум
  • 17:20
    Дэлхийн хотууд
  • 17:25
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 17:35
    Йогачны гэр подкаст
  • 18:25
    Дэлхийн хотууд
  • 18:30
    Кино миний амьдралд
  • 18:45
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Залуу Лидер
  • 19:35
    TEDx форум
  • 19:50
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Кино миний амьдралд
  • 20:20
    Гийв лотто тохирол
  • 20:30
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 21:05
    "Шинжлэх ухаан хөгжлийн гарц"
  • 22:15
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Эфир завсарлав

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi Ub" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна"Дурсамж" тоглолт
  • 13:50
    "Найр наадмын хоймор" тоглолт
  • 15:00
    "Smart сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Хобби " нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Grand Care" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Гандан" нэвтрүүлэг
  • 22:35
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 23:10
    "Би нисэх дуртай " МУСК
  • 00:45
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.12
  • 07:15
    Зуузуугийн найзууд II.8
  • 07:35
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 39-40
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Миний бяцхан одой морь II.13
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 87-88
  • 09:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 09:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 41
  • 09:25
    Learn to Draw - Хайрцган хот 3
  • 09:40
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 31-32
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 42
  • 10:00
    Тондар 2
  • 10:30
    Ай Карли IV.5-6
  • 11:35
    Шидтэнүүдийн клуб VII.13
  • 12:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 5
  • 12:30
    Маамуу -Чандмана эрдэнэ
  • 13:00
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 39-40
  • 13:30
    Бяцхан автобус Таёо IV.19-20
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд II.3
  • 15:00
    Миний бяцхан одой морь V.1-2
  • 16:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 1
  • 16:20
    Learn to Draw - Хайрцган хот 2
  • 16:30
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 16:40
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 25-26
  • 16:45
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 38-39
  • 17:05
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 41-42
  • 17:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.13
  • 17:45
    Зуузуугийн найзууд II.9
  • 18:00
    Да Винчи - Ёо ёо ажиллагаа V.2
  • 18:30
    Маамуу - Багадсан хувцас
  • 18:50
    Маамуу - Хамтдаа тоглоё
  • 19:00
    Тондар 3
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Шидтэнүүдийн клуб VII.14
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ай Карли IV.7-8
  • 22:00
    Доктор Стөүн 23-24
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 09:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Зүрхэн нутаг тоглолт 3-р хэсэг
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Баримтат кино
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Говийн зэрэглээ МУСК
  • 13:10
    Шинэ ном
  • 13:50
    Оргилд хүрэх зам
  • 14:30
    "Цаан аялал" дугаар 1
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Нийслэл хүү МУСК
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Морин өртөө 2021" дугаар 5
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Шинэ сэргэлт
  • 22:10
    Тань руу нүүж явна МУСК
  • 23:40
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: Даллас - Атланта 2021-22
  • 02:00
    2022 NBA Finals Game 2 Cutdown
  • 03:00
    NBA: Summer league Warriors vs Heat Live
  • 05:00
    2022 NBA Film Room Game 1
  • 05:30
    NBA: Summer league Kings vs Lakers Live
  • 07:30
    2022 NBA Film Room Game 2
  • 08:00
    2022 NBA Film Room Game 3
  • 08:30
    2022 NBA Film Room Game 4
  • 09:00
    2022 NBA Film Room Game 5
  • 09:30
    2022 Playoff Playback Warriors vs Mavericks Game 5
  • 11:30
    NBA: Милуоки - Майами 2021-22
  • 13:30
    NBA: Л.А Клипперс - Голден Стэйт 2021-22
  • 15:30
    NBA: Нью Орлеанс - Чикаго 2021-22
  • 17:30
    NBA Talk №02
  • 19:00
    NBA: Финикс - Л.А Лэйкерс 2021-22
  • 21:00
    NBA: Детройт - Чикаго 2021-22
  • 23:00
    2022 Playoff Playback Celtics vs Heat Game 1

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг 2021/22: Сельта - Севийя 9-р тойрог
  • 11:00
    NBA 2K: Heat Check Gaming - 76ers GC
  • 12:00
    UCL 2021/22: Зальцбург - Вольфсбург 3-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga Chronicles №9
  • 14:30
    Ла Лиг 2021/22: Вийярреал - Осасуна 9-р тойрог
  • 16:30
    LaLiga World №17
  • 17:00
    UСL 2021/22: Ман Ютд - Аталанта 3-р тойрог
  • 19:00
    Track & Field Weekly #2
  • 19:30
    Ла Лиг 2021/22: Барселона - Валенсиа 9-р тойрог
  • 21:30
    Ла Лиг 2021-2022 Шилдэг хаалгач
  • 22:00
    Даймонд Лигийн тойм №8
  • 23:00
    NBA 2K: T-Wolves Gaming - Lakers Gaming

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL: Ман Ютд - Ман Сити 11-р тойрог
  • 11:00
    WA Diamond League Stockholm
  • 13:00
    Ла Лиг 2021/22: Валенсиа - Бильбао 7-р тойрог
  • 15:00
    Бөх: Улсын аварга цолны хүндэтгэлийн барилдаан 2022
  • 18:00
    Моби Дээд лиг: Улаанбаатар сити - Дэрэн
  • 20:00
    WWE Smackdown 1192
  • 22:00
    WA Diamond League Oslo

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" тусгай дугаар
  • 09:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Ногоон ирээдүй" хөтөлбөр
  • 10:30
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" спорт дугаар
  • 14:30
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Карс энд кофе" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Амралтын цэнэг" тусгай дугаар
  • 23:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1193
  • 11:00
    ONE: Unbreakable II
  • 12:30
    UFC 264: Пориер-МкГрегор
  • 15:10
    UFC 276: Адесанья-Каннониер Тойм
  • 15:50
    UFC Main Event #904
  • 16:50
    UFC: Смит-Кларк
  • 19:20
    UFC 254: Хабиб-Гэйжи
  • 21:00
    UFC Main Event #905
  • 22:00
    UFC 257: Пориер-МкГрегор 2

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 9-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Содурлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Дэлхийн алдартнууд
  • 10:40
    АХ-ын 91 жилийн ойн үндэсний их баяр наадам
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    Өв соёл
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Дэлхийн алдартнууд
  • 14:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    Хүнсний хувьсгал
  • 15:00
    Хурдан морины түүх
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Өв соёл
  • 17:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү Тоо юу Мандалай
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Уран зурагт дурлагсад
  • 22:00
    Сонирхогчдын клуб
  • 22:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 10-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гурван найз" ОАК 1-р анги
  • 07:45
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 11, 12-р анги
  • 09:25
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.139, 140-р анги
  • 10:35
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 32
  • 11:30
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 4-р анги
  • 12:40
    Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт № 53, 54
  • 13:00
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 3-р анги
  • 14:15
    "Гурван найз" ОАК 2-р анги
  • 15:00
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 13, 14-р анги
  • 16:35
    "Гэсгээл" ОАК 15-р анги
  • 17:50
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.141, 142-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 5-р анги
  • 20:30
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 4-р анги
  • 22:00
    "Гэсгээл" ОАК 16-р анги
  • 23:30
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 5-р анги
  • 00:40
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 4-р анги
  • 01:45
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL Netbusters №12
  • 09:30
    UCL: Порту - Милан 3-р тойрог
  • 11:30
    LaLiga Chronicles №10
  • 12:00
    UCL: Барселона - Динамо К. 3-р тойрог
  • 14:00
    PL World №12
  • 14:30
    UCL: Зальцбург - Вольфсбург 3-р тойрог
  • 16:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №3
  • 17:00
    UCL: Ман Ютд - Аталанта 3-р тойрог
  • 19:00
    Ла лигийн тойм №5
  • 20:00
    UCL: Челси - Мальмё 3-р тойрог
  • 22:00
    UCL: Бенфика - Байерн 3-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 10:10
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    Урианхай буриад сурын харвааны тойм
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    Ардын Хувьсгалын 99 жилийн Үндэсний их баяр наадмын хурдан морьдын уралдаан соёолон , их нас
  • 14:30
    Бизнесийн амжилт
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    Зарын цаг
  • 15:25
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Наадмын зочин" СТА Д.Бурмаа
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 19:10
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:20
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:50
    "Наадмын зочин" нэвтрүүлэг: Б.Батболд Монгол Улсын гавъяат жүжигчин
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Аяллын тойрог"нэвтрүүлэг:Вашингтон Дс-гийн Монголчууд
  • 22:10
    Зарын цаг
  • 22:15
    "Бүх юм сайхан" ОАК 17-р анги
  • 23:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 3-р анги
  • 00:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Э. Цогбаяр
  • 08:00
    Монголын спортын түүх
  • 08:55
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1964 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 09:05
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин, гавьяат тамирчин Д. Баатаржав
  • 09:35
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1965 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 09:45
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн алдарт уяач Ш. Энхтүвшин
  • 10:25
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-1 Спорт таны амралтанд
  • 11:40
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын их аварга Х. Шаравжамц
  • 12:10
    Дархан мэх: Монгол улсын арслан Д. Мөнх-Эрдэнэ
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Эрийн хийморь: Сүхбаатар аймгийн Мөнххаан сумын уяач Д. Сайнбаяр
  • 13:25
    “Буур” Н. Жамъян аваргын мэндэлсний 120 жилийн ойд зориулсан аварга цолны хүндэтгэлийн барилдаан
  • 18:25
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1966 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 18:35
    Бөхийн хууч: Монгол улсын арслан Д. Мөнх-Эрдэнэ
  • 19:05
    “Морьтны соёл” цуврал баримтат кино: Суран бугуйлын ид шид
  • 19:30
    Наадмын өнгө
  • 19:55
    “Манлайн баясгалан” Монгол улсын гарьд Пунцгийн Сүхбат
  • 20:30
    Бөхийн хууч: Монгол улсын өсөх идэр начин С. Лхагва
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1967 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 21:30
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Д. Түвдэн
  • 22:10
    Зэрлэг 4х4 бартаат замын уралдаан 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 23:10
    Сайхан амраарай Тулгар төрийн 2230, 2231, Их монгол Улсын 815, 816, Үндэсний эрх чөлөө, тусгаар тогтнолоо сэргээн мандуулсны 110, 111, Ардын хувьсгалын 100, 101 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын хөтөлбөр

Парламент телевиз

  • 07:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 07:20
    "Төв цэг" Дэлхий дахинд
  • 07:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 07:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Төв цэг" мэдээ /шууд/
  • 09:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 09:30
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 10:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Төв цэг" мэдээ
  • 11:25
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 11:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 11:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 12:20
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 12:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 12:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 14:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" аналитик тойм /шууд/
  • 17:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд /шууд/
  • 17:30
    "АНУ-ын эдийн засаг уналтанд орох уу?" баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 17:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 19:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:30
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 19:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 21:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 21:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 23:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 23:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 23:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Ярилцах цаг
  • 09:30
    Хошин өнцөг
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Эхийн хишиг үрсийн баясгалан
  • 10:30
    Тэрбум мод
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Харах өнцөг
  • 11:30
    Монгол аялгуу
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Концерт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Тулалдааны өмнө" МУСК
  • 16:30
    Түмэнд түгээе
  • 16:45
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Хошин өнцөг
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Ярилцах цаг
  • 18:30
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ-Архиваас: Үзэсгэлэнт нутгийн эгшиг
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    ТВ-Клиник
  • 20:30
    Монгол аялгуу
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    "Шилжилт" МУСК
  • 23:40
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/0620:40

MovieBox

"Иво Жимагаас ирсэн захидал (Letters from Ivo Jima)" УСК

VII/0611:10

TV9

Тоо юу сүлд үү? "Өмнөд Кыргызстан " /шинэ /

VII/0621:00

Боловсрол ТВ

"Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг