МҮОНТ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн ивээл дор зохион байгуулах “Цар тахлын үеийн эдийн засгийн сэргэлтийг эрчимжүүлэх нь” Төр, хувийн хэвшлийн зөвлөлдөх уулзалт /шууд/
  • 11:30
    “Монголын Мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Би Монгол оюутан: “Харвардын их сургууль”
  • 13:45
    Эх өв
  • 14:15
    Эдлэнгийн эзэд
  • 14:40
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 15:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Тахь эх нутагтаа ирлээ” баримтат кино
  • 15:30
    Ногоон шошго: Тэрэлжээс өмхий ханхалж байна...1-р хэсэг
  • 16:00
    “Хүслээр болоогүй тавилан” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 16:45
    Асуудал, шийдэл /давталт/
  • 17:05
    Оддын замнал нэвтрүүлэг: Английн хөлбөмбөгчин Уэйн Рүни
  • 17:30
    Билгийн мэлмий
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Ардын дууны Дарь эх”
  • 21:50
    “Үнс” Олон ангит уран сайхны кино 1.2-р анги
  • 23:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    "Хүний хүн" Монголын уран сайхны кино
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 11:00
    Теле хичээл 4-р анги /Монгол хэл/
  • 11:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 23,24/
  • 12:00
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /35/
  • 12:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:00
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:00
    "Торгууд өвгийн дууль" киноконцерт
  • 17:25
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /33,34/
  • 17:50
    УИХ-ын цаг
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Гауляйтерийн анд" олон ангит кино төгсгөлийн 10-р анги
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /36/
  • 21:15
    "Дэлхийн жишиг-Монголын бахархал" Улсын баатар Эрдэнэт ТӨҮГ
  • 21:45
    "Үл таних эмэгтэй" Монголын уран сайхны кино
  • 23:35
    Сумо тойм
  • 00:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Алтан боломж"
  • 10:00
    "Бизнес тайм"
  • 10:40
    "Өөдөсхөн" ОА хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 67-р анги
  • 14:00
    "Баримтат кино"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ухаарал хайрлахуй"
  • 15:50
    "Хубилай" ОАК 27-р анги
  • 16:40
    "Улаан бүс аяны тайлан хандивын тоглолт"
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 68-р анги
  • 21:10
    "60 секунд"
  • 21:20
    "Авдрын мухарт 25 жилд: "
  • 22:00
    "Хубилай" ОАК 28-р анги
  • 22:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:25
    "Каринтины хүүхдүүд" МУСК
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:50
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Теле хичээл 6-р анги - Монгол хэл
  • 11:50
    Теле хичээл 6-р анги - Хими
  • 12:10
    "Дурсамж 1988" 20 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:10
    "Азийн мэдээ"
  • 13:30
    "Улаан бүс аяны тайлан"тоглолт
  • 15:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 17:00
    Мөнхбаяр - Миний буурал ээж теле концерт
  • 17:30
    "ТВ молл"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:45
    Орон орны хоол
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    "Дурсамж 1988" 21 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Гайхамшигт амьдрал" 1-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:25
    "Намайг аваад үлдээч" МУСК
  • 07:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Роботууд бидний ирээдүй" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Гадаад мэдээ
  • 09:50
    “Эмнэлэг” ОАУСК, 35-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Хошин шог" үзүүлж байна
  • 12:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:27
    "Тобот" хүүхэлдэйн киноны 46-р анги
  • 12:40
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    "Лусын дагина" УСК
  • 14:40
    К-pop хөгжмийн цаг
  • 14:57
    Цаг агаар
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Шилдэг илтгэгч” тв шоу /6-р хэсэг/
  • 16:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Зочны цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Эмнэлэг” ОАУСК, төгсгөлийн 36-р анги
  • 22:20
    "Аюултай харилцаа" МУСК
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:20
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино 31,32,33-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Хиймэл оюун ухааны эрин" баримтат кино
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Монгол хэл
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 16:00
    "Эзел" ОАК 63-р анги
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Цус" СОАК 9-р анги
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Гүндүүгүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Цус" СОАК 10-р анги
  • 23:00
    "Эзел" ОАК 63-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    ТВ хичээл 10-р анги: Монгол хэл
  • 09:30
    ТВ хичээл 10-р анги: Хими
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Нахиа
  • 11:00
    Адтай жаалууд ОАК-19,20
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Улаан бүс аяны тайлан тоглолт
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Сайн байна уу
  • 17:00
    You plus me
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сонголт ОАК-9
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Их хатан Сондог СОАК-16
  • 22:40
    Гэрт хэргийн туужууд ОАК-11
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:25
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 02:25
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 11
  • 03:15
    "Загварын ертөнц" ОАК 35
  • 04:10
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино 28
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 33
  • 07:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 19,20
  • 07:40
    "Чихэндэй"хүүхдийн нэвтрүүлэг 1
  • 08:05
    "Эргэдэг гал тогоо шоу" 11
  • 09:00
    "Загварын ертөнц" ОАК 35
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн,эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 10:30
    Теле хичээл 1-р анги "Сургуулийн ертөнцөөр"
  • 10:50
    "Чихэндэй"хүүхдийн нэвтрүүлэг 1
  • 11:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 33
  • 11:45
    "Диваажингийн шат" ОАК 14
  • 13:00
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.15,16
  • 13:30
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 29,30
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Улаан бал" тойм
  • 14:45
    "Том амжилт" МУСК
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 33
  • 16:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 19,20
  • 16:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.15,16
  • 17:05
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 29,30
  • 17:30
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 29
  • 17:55
    "Эргэдэг гал тогоо шоу" 12
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Загварын ертөнц" ОАК 36
  • 21:30
    "Бизнес өрөг" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Диваажингийн шат" ОАК 14

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.6-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.15,16-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.7,8-р анги
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.6-р анги
  • 08:30
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.21-р анги
  • 09:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.18-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1,2,3-р анги
  • 10:00
    "Амтат оройн зоог" ОАК 37,38-р анги
  • 11:10
    "Теле хичээл 7-р анги - Монгол хэл "
  • 11:30
    "Теле хичээл 7-р анги - Түүх "
  • 11:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Одесст нэг удаа" ОАК 7-р анги
  • 13:00
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Авиа зүй: №6)
  • 13:25
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Орчуулга: №6)
  • 13:45
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Үгсийн сан: №6)
  • 14:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:20
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №7)
  • 14:45
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №8)
  • 15:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №7)
  • 15:25
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №8)
  • 15:55
    Задгай блок
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 27-р анги
  • 17:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Задгай блок
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.22-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.19-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1-3,4-р анги
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 39, 40-р анги
  • 20:50
    "Protex" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Солонгосын дайн" баримтат кино 2-р анги
  • 22:00
    "Одесст нэг удаа" ОАК 8-р анги
  • 23:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 28-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-10-р анги
  • 09:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 10:00
    "Теле хичээл" Монгол хэл
  • 10:30
    Евро 2020-Хөлбөмбөгийн жаран 4,5-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 13:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 7-р анги
  • 14:00
    "Теле хичээл" Монгол хэл /давталт/
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-10-р анги
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    "Парадисо"- 7 Самурай 2-р бүлэг УСК /давталт/
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    Евро 2020-Хөлбөмбөгийн жаран 5-р анги
  • 18:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-10-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 8-р анги
  • 20:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 21:00
    "Чоно" ХОАК 25-р анги
  • 22:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 1,2-р анги
  • 23:00
    Евро 2020-Хөлбөмбөгийн жаран 5-р анги
  • 23:40
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 17-20-р анги
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 10:30
    "Хоол авч өгдөг хөөрхөн эгч" СОАК 17, 18-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 13:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Амьдрал" СОАК 15,16-р анги
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 21-р анги
  • 18:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 1-р анги
  • 21:00
    Нүүдэл шийдэл
  • 22:00
    "Хулгана" СОАК 6-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК 7-р анги
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    "Нэг минут нэг спорт" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 9-р анги /давталт/
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол хэл/
  • 09:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хими/
  • 10:10
    "Теле хичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 10:35
    "Түүх 1 минут" өгүүлэмж
  • 10:50
    Увс аймгийн Сагил сумаас
  • 11:10
    "Их хотын соёл-Сити ресидэнс" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Мангас" УСК
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    "Их хотын соёл-Сити ресидэнс" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 10-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Улаан бүс" хандивийн тоглолт
  • 22:30
    "Сүүлчийн төрх" УСК
  • 00:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 06:40
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 08:30
    Үлгэрийн цаг
  • 09:00
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 44-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ботгохон" хүүхдийн төсөл
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги / Хүн ба байгаль/
  • 12:40
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Алтанцэцэг "Цалуут импекс"/
  • 13:20
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 45-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 /чөлөөт бөх/
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Зомби мөрдөгч" ОАУСК 1-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Алтанцэцэг "Цалуут импекс"/
  • 22:10
    "Зомби мөрдөгч" ОАУСК 1-р анги /давталт/
  • 23:30
    "Улаан бүс" хандивын лайв тайлан тоглолт
  • 01:30
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.69-р анги)
  • 08:30
    "Эр зоригийн дууль (Legends of the Fall)" УСК
  • 10:50
    "Бодит түүх (True Story)" УСК
  • 12:40
    "Хожлын төлөөх тэмцэл (Moneyball)" УСК
  • 15:00
    "Алуурчны бие хамгаалагч (Hitman's Bodyguard)" УСК
  • 17:05
    "Америкийн мэргэн бууч (American Sniper)" УСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.70-р анги)
  • 20:30
    "А Ажиллагаа" (Project A)" УСК
  • 22:30
    "Хүн шувуу (Birdman)" УСК
  • 00:40
    "Санхүүгийн хямрал (The Big Short)" УСК
  • 02:50
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.69,70-р анги)
  • 04:20
    "А Ажиллагаа" (Project A)" УСК
  • 06:00
    "Хүн шувуу (Birdman)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 05,06-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 15-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Хүний язгуур эрх ба хүүхдийн эрхийн тухай
  • 11:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хэлмэгдсэн Буддизм баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:40
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Хүний язгуур эрх ба хүүхдийн эрхийн тухай
  • 14:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 30-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 16-р анги
  • 18:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 07,08-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Улаан бүс аяны тайлан хандивийн тоглолт
  • 22:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 31-р анги
  • 23:00
    Киносутра 3-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 08:40
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 09:00
    "Мөрөөдлийн аялал" 9, 10-р анги
  • 09:45
    Хөгжмийн завсарлага /хүүхэд/
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:10
    "Хөгжилтэй дүр-Ахаа намайг бодоорой"
  • 12:30
    "Гайхамшигт хүмүүс" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хоёр ертөнц" УСК
  • 15:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 15:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:40
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 17:25
    Хөгжмийн завсарлага /гадаад/
  • 18:00
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 19:45
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 20:00
    "УЛААН БҮС" аяны ТАЙЛАН ЛАЙВ ХАНДИВЫН ТОГЛОЛТ
  • 22:00
    "Хакер" УСК
  • 23:50
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Аригатоо хэйсэй" аяллын тэмдэглэл
  • 08:35
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Бизнес ба боломж
  • 10:10
    "Сайн уу? Амьдрал минь" уран сайхны кино
  • 12:25
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:40
    Хүрээлэн буй орчны шижлэх ухаан ба технологи
  • 17:05
    Бизнес ба боломж
  • 17:35
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Пипл ток" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Улаан бүс аян" хандивын тоглолт
  • 21:00
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Чөлөөт цаг
  • 22:00
    "Пи Ай" олон ангит кино 11-р анги
  • 22:55
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 00:05
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Титануудын дайралт " Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Аваргууд " нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:25
    "Цэнхэр үнэг" хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 12:00
    "Титануудын дайралт " Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хобби " нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Yндэсний сугалаа 1900-0000 " давталт
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Улаан бүс " хандивын тайлан тоглолт
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.17-20
  • 07:35
    Тобот Атлон III.1-2
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини Форс III.11-12
  • 09:00
    Да Винчи - Гайхалтай шинэ нээлтүүд 1
  • 09:30
    Да Винчи - Бяцхан зурагчид 1
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.21-22
  • 10:30
    Доктор хэн XII тусгай анги 1
  • 11:40
    Миний бяцхан одой морь VIII.3
  • 12:00
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 3-4
  • 12:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 4
  • 12:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 3-4
  • 12:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 5-6
  • 12:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 1
  • 12:45
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 5
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.17-20
  • 13:30
    Врумиз I.21-22
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд III.2
  • 15:00
    Мини Форс III.13-16
  • 16:00
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 3
  • 16:30
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 3-4
  • 16:35
    Да Винчи - Би том болохоороо 2
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.21-24
  • 17:35
    Дами туулай ба Роми баавгай 7-10
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 2
  • 18:15
    Learn to Draw- Дүүдлийн байшинд 5-6
  • 18:20
    Learn to Draw -Зурж сурцгаая 5
  • 18:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 3-4
  • 18:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 6
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.23-24
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь VIII.4
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Миний залуу насны романтик инээдэм II.4-5
  • 22:00
    Тандермэний гэр бүл I.1-2
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цар тахлын үеийн эдийн засгийн сэргэлтийг эрчимжүүлэх нь” сэдэвт төр, хувийн хэвшлийн зөвлөлдөх уулзалт Төрийн ордноос шууд дамжуулна.
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Эх орны төлөө
  • 13:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 14:00
    “Тагнуулын технологи” Баримтат кино. 1-р хэсэг.
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 16:50
    ММ архив: “Царманд ассан Мянган сарлаг” 2017 он
  • 17:15
    Нэг сэтгэл, Нэг зорилго /Жижиг, дунд бизнес эрхлэгчид/
  • 17:30
    “Тахь эх нутагтаа ирлээ” баримтат кино
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Өнөөдрийн зочин
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг: Эртэч-Илүү бүтээмжтэй-Чанартай амьдрал /давталт/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, Ирлээ”
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Эфир завсарлав.

SPS World

  • 00:00
    Marquee Matchup Lakers vs Mavericks 04/22/2021
  • 01:00
    Marquee Matchup Suns vs. Nets 04/25/2021
  • 03:00
    Marquee Matchup Lakers vs Mavericks 04/22/2021
  • 05:00
    Marquee Matchup Bucks vs. Nets 05/02/2021
  • 07:00
    2021 WNBA Fever vs. Lynx Live
  • 09:00
    2021 WNBA Storm vs. Sparks Live
  • 11:00
    Marquee Matchup Lakers vs. Blazers 05/07/2021
  • 13:00
    Marquee Matchup Wizards vs. Bucks 05/05/2021
  • 15:00
    Marquee Matchup Suns vs. Nets 04/25/2021
  • 17:00
    2021 WNBA Fever vs. Lynx Tape
  • 19:00
    2021 WNBA Storm vs. Sparks Tape
  • 21:00
    2021 WNBA Fever vs. Lynx Tape
  • 23:00
    2021 Play In: Hornets/Pacers Game 1

SPS Classic

  • 00:00
    Production time
  • 00:20
    Ла Лиг (Шууд): Кадис - Сосьедад 4-р тойрог
  • 02:30
    LaLiga (Шууд): Pre-Game Show №10
  • 02:50
    Ла Лиг (Шууд): Реал Мадрид - Сельта 4-р тойрог
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Эспаньол - Атлетико 4-р тойрог
  • 11:00
    UCL 2020/21: Ливерпүүл - Реал 1/4 Хариу тоглолт
  • 13:00
    Ла Лиг: Осасуна - Валенсиа 4-р тойрог
  • 15:00
    UCL 2020/21: Дортмунд - Ман Сити 1/4 Хариу тоглолт
  • 17:00
    La Liga World №5
  • 17:30
    Ла Лиг: Кадис - Сосьедад 4-р тойрог
  • 19:30
    La Liga Show №4
  • 20:00
    Ла Лигийн тойм №4
  • 21:00
    Ла Лиг: Реал Мадрид - Сельта 4-р тойрог
  • 23:00
    La Liga Chronicles №3
  • 23:30
    La Liga World №5

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL Кристал П. - Тоттенхэм 4-р тойрог
  • 11:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Юта 2020-21
  • 13:00
    PL Лэстер - Ман Сити 4-р тойрог
  • 15:00
    La Liga World №5
  • 15:30
    Hisense Дээд лигийн тойм №07
  • 16:00
    WWE Monday raw 1476
  • 18:00
    Football Talk №03
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Hisense Дээд лигийн тойм №09
  • 20:00
    NBA: Орландо - Брүүклин 2020-21
  • 22:00
    PL: Волверхэмптон - Ман Ютд 3-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Мишээл резиденс" танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1476
  • 11:00
    UFC 262: Оливейра-Чандлер
  • 13:30
    UFC: Виттэйкер-Гастелум
  • 16:00
    ONE: Big Bang
  • 18:00
    ONE: Inside the Matrix III
  • 20:00
    ONE: Empower Тойм
  • 20:30
    ONE: Heroes (Дугаар 7)
  • 21:30
    UFC: Смит-Кларк

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Гайхамшигт санаанууд – Нютоны алим
  • 09:00
    Би уран бүтээлч нэвтрүүлэг – Ш.Чимэдцэеэ МУГЖ
  • 09:30
    Үс сайхан бол зүс сайхан Баримтат кино
  • 11:00
    1-р анги - Монгол хэл С авиа үсэг
  • 11:25
    2-р анги - Математик 20 хүртэлх тоо тоолол
  • 11:50
    3-р анги - Нийгэм ахуйн баримжаа Би зорчигч
  • 12:15
    Рик Ламбийн морины шоу 7-р хэсэг
  • 12:50
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Хаски баримтат кино
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Төвийн бүсийн хурд 2015 Даага, соёолон, шүдлэн насны морьдын уралдаан
  • 17:00
    Шилдэг бүтээн байгуулалт – Дэлхийн хамгийн том хий олборлогч /баримтат кино/
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Хүлгийн үүрсээнд – Увс аймгийн МСУХ
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу - Сидней
  • 20:45
    Бизнес хөтөч
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Зураг түүх өгүүлнэ - Ц.Даржаа Спортын гавьяат багш, дасгалжуулагч
  • 22:30
    Тээвэрлэгч ОАК 11,12-р анги
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 67, 68-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 22
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 15, 16
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Амьдралын амт" ОАК 117, 118-р анги
  • 11:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 12
  • 12:00
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 6-р анги
  • 13:10
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 51, 52-р анги
  • 14:40
    "Сүнс" ОАК 17, 18-р анги
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 69, 70-р анги
  • 19:00
    "Амьдралын амт" ОАК 119, 120-р анги
  • 20:30
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 7-р анги
  • 22:00
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 53, 54-р анги
  • 23:40
    "Амьдралын амт" ОАК 119, 120-р анги
  • 00:45
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 7-р анги
  • 02:55
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 01:30
    NBA: Орландо - Нью Йорк 2020-21
  • 03:30
    PL: Волверхэмптон - Ман Ютд 3-р тойрог
  • 05:30
    NBA: Филаделфиа - Вашингтон 2020-21
  • 07:30
    PL Netbusters №03
  • 08:00
    PL: Кристал П. - Тоттенхэм 4-р тойрог
  • 10:00
    NBA: Нью Йорк - Филаделфиа 2020-21
  • 12:00
    NBA Action №3029
  • 12:30
    PL: Челси - А. Вилла 4-р тойрог
  • 14:30
    NBA: Сакраменто - Шарлотт 2020-21
  • 16:30
    PL: Лэстер - Ман Сити 4-р тойрог
  • 18:30
    PL World №05
  • 19:00
    NBA: Атланта - Торонто 2020-21
  • 21:00
    Премьер лигийн тойм №04
  • 22:00
    PL: Лийдс - Ливерпүүл 4-р тойрог

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 5-р анги
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:20
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Ноход диваажинд очдог" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 15:30
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан теле хичээл Монгол хэл, Хими
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 18:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:20
    "Хууль ба нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 6-р анги
  • 22:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын харцага Г. Элбэг
  • 08:00
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Д. Батбаяр
  • 08:25
    Монголын спорт-түүх:1996, 1997 оны улсын аварга “Өдрийн од” баг
  • 09:25
    “Шанхай-2011” 14 дэх удаагийн усан спортын ДАШТ 3-р хэсэг
  • 10:25
    Оддын замнал: Сагсан бөмбөгийн тамирчин Винс Картер
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 11:05
    Спорт таны амралтанд: “Зэрлэг 4х4” автомашины бартаат замын уралдаанаас 1-р хэсэг
  • 12:05
    Спорт хобби: Монголын усан спорт сонирхогчдын ерөнхий нарын бичгийн дарга Х. Энхмандах
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Түмний эх баримтат кино
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 13:05
    “Шанхай-2011” 14 дэх удаагийн усан спортын ДАШТ 4-р хэсэг
  • 14:25
    Алтан Дарийн овооны төрийн их тахилгын наадам-2004
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 15:05
    “MT Bogd Tour Championship Qualifier 2021” Гольфийн тэмцээн цуврал-5
  • 18:05
    MNB SPORT Энэ долоо хоногт
  • 18:15
    Спорт цаг үе: Токио-2020 паралимпын наадамд оролцсон Монголын баг тамирчид
  • 19:15
    Спорт хобби: Үндэсний спорт сонирхогч Шаравын Батхишиг
  • 19:45
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World football” хөлбөмбөгийн теле сэтгүүл
  • 21:45
    Бөхийн хууч: Архангай аймгийн Хотонт сумын харьяат Монгол улсын начин Ц. Ванчигцэрэн
  • 22:15
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН” нэвтрүүлэг
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Эдийн засгийн аюулгүй байдал нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Халуухан ээж” ОАК-35
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Тархи сэрэхүй
  • 11:30
    Монгол аялгуу
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    МУСК
  • 17:00
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Халуухан ээж” ОАК-36
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Таны мэдлэгт
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    МУСК
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 10:40
    “Бид хамтдаа” олон ангит уран сайхны кино 13,14-р анги
  • 12:10
    Монгол киноны хүүхнүүд
  • 13:40
    “Доорий дин дон” бага насныханд зориулав
  • 14:00
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:40
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц:Дэлхийн 80-н гайхамшиг цуврал
  • 15:40
    Гэр бүлийн хичээл: Гэрлэлт ба хариуцлага
  • 16:00
    “Эх өв” Овоо
  • 16:30
    “Охин үр минь” Теле зохиомж
  • 17:00
    “Амьдралын өнгө” цуврал нэвтрүүлэг Халамжаас хөдөлмөр
  • 17:30
    Хүүхдийн эрх
  • 17:40
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 17:50
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:00
    “Хайрлаарай” Дадал зуршил
  • 19:00
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Нэр хоч”
  • 19:30
    “Бид хамтдаа” олон ангит уран сайхны кино 15,16-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Луйвар" МУСК
  • 10:00
    Үлгэрийн цаг
  • 10:20
    Бизнес хөтөч
  • 10:40
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 12:20
    "Хөгжлийн замаар Америк" цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Оюутны байр - 2" 9,10-р анги
  • 14:05
    Л.Банзрагч "Хөх толботой Монгол"
  • 15:50
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 18:00
    "Оюутны байр - 2"11,12-р анги
  • 19:20
    Бизнес хөтөч
  • 19:40
    "Түрүү магнай хүлгүүд" теле концерт
  • 20:00
    Syndicate talk
  • 21:10
    "Мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна.
  • 21:50
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

IX/2710:00

Central TV

ЕБС 3-р ангийн хичээл- Монгол хэл

IX/2708:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/

IX/2715:10

TV9

“Хайрт, итгэл” ОАУСК, 1-р анги