МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Үнс” Олон ангит уран сайхны кино 1.2-р анги
  • 10:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 11:00
    “Монголын Мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Би Монгол оюутан: “MIT-Технологийн их сургууль”
  • 13:35
    Зуузуугийн найзууд
  • 13:45
    АТГ-ын мэдээлэл /давталт/
  • 14:05
    Миний сонгосон мэргэжил “Номын санч”
  • 14:30
    Олон нийтийн цаг /давталт/
  • 15:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Ардын дууны Дарь эх”
  • 15:40
    Шүдний аялал
  • 15:55
    Хөгжмийн агшин
  • 16:00
    “Хүслээр болоогүй тавилан” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 16:45
    Эх орны төлөө /давталт/
  • 17:15
    Оддын замнал нэвтрүүлэг: Португал дасгалжуулагч Жозе Моуриньо
  • 17:45
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 18:25
    Налайхын политехник коллеж - Авто зам, гүүрийн мэргэжлийн чадамжийн төв үзүүлж байна
  • 18:40
    Онцгой байдлын цаг
  • 19:00
    “Дэлхийн жишиг – Монгол бахархал” Улсын бахархал Эрдэнэт ТӨҮГ
  • 19:25
    “Үнэг чоно хоёр” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 19:40
    Интермед эмнэлэг үзүүлж байна: “Эрүүл мэндийн хөгжил дэвшил -Хөхний хорт хавдар”
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе, үзэл бодол /шууд/
  • 21:50
    “Үнс” Олон ангит уран сайхны кино 3.4-р анги
  • 23:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    UBSTV Алтан фонд: Уянгын 3 холбоо-Мартагдашгүй намар
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 11:00
    Теле хичээл 4-р анги /Математик/
  • 11:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 25,26/
  • 12:00
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /36/
  • 12:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:00
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:05
    Эрхүүгийн хавар
  • 17:50
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /35,36/
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Шар шувууны дуун" олон ангит кино /1/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /37/
  • 21:20
    "Мартагдашгүй намар" Монголын уран сайхны кино
  • 23:00
    Сумо тойм
  • 23:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Алтан боломж"
  • 10:00
    "Бизнес тайм"
  • 10:40
    "Дэлхий даяарх аялал" Баримтат кино
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 68-р анги
  • 14:00
    "60 секунд"
  • 14:10
    "Сонин хачин"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Авдрын мухарт 25 жилд: "
  • 16:10
    “Дэлхий даяарх аялал” Баримтат кино
  • 16:50
    "Хубилай" ОАК 28-р анги
  • 17:40
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 69-р анги
  • 21:10
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:10
    "Хубилай" ОАК 29-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:25
    Алтантүлхүүр - малчин заяат бүсгүй теле концерт
  • 08:00
    "Гайхамшигт амьдрал" 1-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 12:30
    Теле хичээл 6-р анги - Уран зохиол
  • 12:50
    Теле хичээл 6-р анги - Математик
  • 13:10
    "Азийн мэдээ"
  • 13:30
    "Дурсамж 1988" 21 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 14:45
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:50
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    "Эрүүл амьдацгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 17:35
    "ТВ молл"
  • 17:50
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:35
    Орон орны хоол
  • 19:05
    Япон орныг тольдохуй
  • 19:30
    "Дурсамж 1988" 22 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Гайхамшигт амьдрал" 2-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    "Шарга даага" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Их уралдаан-1" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Гадаад мэдээ
  • 09:50
    “Эмнэлэг” ОАУСК, төгсгөлийн 36-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:27
    "Тобот" хүүхэлдэйн киноны 47-р анги
  • 12:40
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "К-pop" хөгжмийн цаг
  • 14:57
    Цаг агаар
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Шилдэг илтгэгч” тв шоу /7-р хэсэг/
  • 16:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "К-pop" хөгжмийн цаг
  • 17:30
    "Их хотын соёл Сити резиденс" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 1-р анги
  • 22:40
    "Амьдрал төсөл" МУСК
  • 00:20
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:20
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино 33,34,35-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Гүндүүгүй яриа" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Хөгжим
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 16:00
    "Эзел" ОАК 64-р анги
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Цус" СОАК 10-р анги
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "С Тасаг" Теле сэтгүүл
  • 21:00
    "Дэлхийн жишиг-Монгол бахархал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Цус" СОАК 11-р анги
  • 23:00
    "Эзел" ОАК 64-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    ТВ хичээл 10-р анги: Уран зохиол
  • 09:30
    ТВ хичээл 10-р анги: Математик
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Нахиа
  • 11:00
    Адтай жаалууд ОАК-21,22
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Их хатан Сондог СОАК-16
  • 15:10
    Кобра ОАК
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Сайн байна уу
  • 17:00
    Улаачдын өрсөлдөөн: Төмөрчөдөр, Цоожсүрэн
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сонголт ОАК-10
  • 19:30
    Чи чадна
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Их хатан Сондог СОАК-17
  • 22:40
    Гэрт хэргийн туужууд ОАК 2-1
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:00
    Токио 2020-Теннис ганцаарчилсан /эр/
  • 03:05
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 12
  • 03:55
    "Загварын ертөнц" ОАК 36
  • 04:50
    Мэдээ
  • 05:40
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 34
  • 07:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 21,22
  • 07:40
    "Чихэндэй"хүүхдийн нэвтрүүлэг 2
  • 08:05
    "Эргэдэг гал тогоо шоу" 12
  • 09:00
    "Загварын ертөнц" ОАК 36
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн,эрүүл мэнд" бага дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн,эрүүл мэнд"ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 10:30
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 30
  • 10:50
    "Чихэндэй"хүүхдийн нэвтрүүлэг 2
  • 11:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 34
  • 11:45
    "Диваажингийн шат" ОАК 15
  • 13:00
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.17,18
  • 13:30
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 31,32
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Моra" хүүхэлдэйн кино
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 34
  • 16:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 21,22
  • 16:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.17,18
  • 17:05
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 31,32
  • 17:30
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 30
  • 17:55
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 1
  • 20:05
    "Эхнэрийн заавраар" тусгай дугаар
  • 21:30
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 23:05
    "Диваажингийн шат" ОАК 15

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.7-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.1,2-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.9-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.7-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.21,22-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.19-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.3,4-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Амтат оройн зоог" ОАК 39,40-р анги
  • 11:15
    "Теле хичээл 7-р анги - Уран зохиол "
  • 11:35
    "Теле хичээл 7-р анги - Математик "
  • 11:55
    "Теле хичээл 7-р анги - Газар зүй "
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Одесст нэг удаа" ОАК 8-р анги
  • 13:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Авиа зүй: №7)
  • 13:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Орчуулга: №7)
  • 13:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Үгсийн сан: №7)
  • 14:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №9)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №10)
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №9)
  • 15:35
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №10)
  • 15:55
    Задгай блок
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 28-р анги
  • 17:00
    "Солонгосын дайн" баримтат кино 2-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4,23-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.20-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 41,42-р анги
  • 20:50
    "Protex" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Үүргэвчтэй аялал" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Одесст нэг удаа" ОАК 9-р анги
  • 23:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 29-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-11-р анги
  • 09:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 10:00
    "Теле хичээл" Хөгжим
  • 10:30
    "Чоно" ХОАК 25-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 1,2-р анги
  • 13:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 8-р анги
  • 14:00
    "Теле хичээл" Хөгжим /давталт/
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-11-р анги
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 8-р анги
  • 16:00
    "Чоно" ХОАК 25-р анги
  • 17:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    Евро 2020-Хөлбөмбөгийн жаран 6-р анги
  • 18:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-11-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 9-р анги
  • 20:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 21:00
    "Чоно" ХОАК 26-р анги
  • 22:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 1,2-р анги
  • 23:00
    Евро 2020-Хөлбөмбөгийн жаран 6-р анги
  • 23:40
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 10:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 1-р анги
  • 11:45
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 32,33-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 13:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 14:55
    "Амьдрал" СОАК 17,18-р анги
  • 17:35
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 22-р анги
  • 18:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 2-р анги
  • 21:00
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 1
  • 21:30
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 22:00
    "Хулгана" СОАК 7-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК 8-р анги
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • 07:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 10-р анги /давталт/
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Уран зохиол/
  • 09:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 10:05
    "Теле хичээл" 8-р анги /Газар зүй/
  • 10:30
    "Их хотын соёл-Сити ресидэнс" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Улаан бүс" хандивийн тоглолт
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 13-14-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    НДЕГ үзүүлж байна
  • 18:00
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 11-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Их хотын соёл-Сити ресидэнс" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хар бороо" УСК
  • 00:05
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Abigial УСК
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 45-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ботгохон" хүүхдийн төсөл
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Математик/
  • 12:35
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Алтанцэцэг "Цалуут импекс"/
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 46-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 /чөлөөт бөх/
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Зомби мөрдөгч" ОАУСК 2-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Алтанцэцэг "Цалуут импекс"/
  • 22:00
    "Зомби мөрдөгч" ОАУСК 2-р анги /давталт/
  • 23:20
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:00
    "Америкийн мэргэн бууч (American Sniper)" УСК
  • 10:20
    "Элайн Ном (The Book of Eli)" УСК
  • 12:20
    "А Ажиллагаа" (Project A)" УСК
  • 14:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.70-р анги)
  • 15:05
    "Хүн шувуу (Birdman)" УСК
  • 17:10
    "Мэдисон дүүргийн гүүр (The Bridges of the Madison County)" УСК
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 20:30
    "А Ажиллагаа 2 (Project A-2)" УСК
  • 22:30
    "Ерөндөг (A Cure for Wellness)" УСК
  • 01:10
    "Мэдисон дүүргийн гүүр (The Bridges of the Madison County)" УСК
  • 03:15
    "Найзууд" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 04:00
    "А Ажиллагаа 2 (Project A-2)" УСК
  • 05:40
    "Ерөндөг (A Cure for Wellness)" УСК
  • 08:00
    "Шинэ трэйлер"

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 07,08-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 16-р анги
  • 10:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Боловсролын ирээдүй
  • 11:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Б.Шарав VIII Богд хааны шүтээн хөрөг зураг
  • 13:40
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Боловсролын ирээдүй
  • 14:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 31-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 17-р анги
  • 18:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 09,10-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    "Миний сайхан ээж" нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 21:10
    Киносутра 4-р анги
  • 22:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 32-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 08:40
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 09:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 09:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:10
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 12:45
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 13:00
    "УЛААН БҮС" аяны ТАЙЛАН ЛАЙВ ХАНДИВЫН ТОГЛОЛТ
  • 15:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 15:25
    "Хакер" УСК
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 17:25
    Хөгжмийн завсарлага /гадаад/
  • 18:00
    "Сөрөг вакцин" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 19:45
    "Улаан малгайт" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 21:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 21:45
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Сүүлчийн гэрч" УСК
  • 23:50
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Аригатоо хэйсэй" аяллын тэмдэглэл
  • 08:35
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж
  • 10:05
    "Пи Ай" олон ангит кино 11-р анги
  • 11:00
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Нобелийн шагналтнууд
  • 12:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Чөлөөт цаг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Пипл ток" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Бизнес ба боломж
  • 18:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    100 чухал сэдэв - Цахим хувьсгал
  • 19:15
    "Монголоо дуулъя" тоглолт Н.Дашдэмбэрэл
  • 20:55
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 21:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Номын сан
  • 22:00
    "Пи Ай" олон ангит кино 12-р анги
  • 22:55
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 00:05
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Титануудын дайралт" Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Аваргууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:35
    "Титануудын дайралт" Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    " Хобби " нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Амьд байгалийн ертөнц" баримтат кино
  • 19:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Би нисэх дуртай" МУСК

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.21-24
  • 07:35
    Тобот Атлон III.3-4
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини Форс III.15-16
  • 09:00
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 3
  • 09:30
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 3-4
  • 09:40
    Да Винчи - Би том болохоороо 2
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.23-24
  • 10:30
    Тандермэний гэр бүл I.1-2
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь VIII.4
  • 12:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 2
  • 12:15
    Learn to Draw- Дүүдлийн байшинд 5-6
  • 12:20
    Learn to Draw -Зурж сурцгаая 5
  • 12:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 3-4
  • 12:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 12:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 6
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.21-24
  • 13:30
    Врумиз I.23-24
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд III.3
  • 15:00
    Мини Форс III.17-20
  • 16:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 2
  • 16:10
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 2
  • 16:35
    Да Винчи - Сиэста Зи II.2
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.25-28
  • 17:35
    Дами туулай ба Роми баавгай 11-14
  • 18:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 5-6
  • 18:10
    Learn to Draw- Муурын хотхон 2
  • 18:20
    Learn to Draw -Зурж сурцгаая 6
  • 18:30
    Learn to Draw - Хайрцган хот 2
  • 18:45
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 5-6
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 7
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.25-26
  • 19:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь VIII.5
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Миний залуу насны романтик инээдэм II.6-7
  • 22:00
    Тандермэний гэр бүл I.3-4
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Явлаа, Ирлээ”
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Ногоон шошго: Тэрэлжээс өмхий ханхалж байна-1
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг: Эртэч-Илүү бүтээмжтэй-Чанартай амьдрал /давталт/
  • 14:00
    “Тагнуулын технологи” Баримтат кино. 2-р хэсэг.
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Өв соёлын өлгий нутгаар” Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 17:30
    Зураглал
  • 17:40
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Өнөөдрийн зочин
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл /давталт/
  • 19:20
    Алтан аргамж: Монгол-Арабын Нэгдсэн Эмират улсын харилцаа
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал” Боловсрол, Шинжлэх Ухааны сайд Л.Энх-Амгалан
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Эфир завсарлав.

SPS World

  • 00:00
    2021 Play In: Hornets/Pacers Game 1
  • 00:30
    2021 Play In: Wizards/Celtics Game 2
  • 02:00
    2021 Play In: Spurs/Grizzlies Game 3
  • 03:30
    2021 Play In: Warriors/Lakers Game 4
  • 05:00
    2021 Play In: Pacers/Wizards Game 5
  • 06:30
    2021 Play In: Grizzlies/Warriors Game 6
  • 08:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Game 1
  • 09:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Game 2
  • 10:00
    2021 WNBA Wings vs. Aces Live
  • 12:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Game 3
  • 13:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Game 4
  • 14:00
    2021 Playoff Playback Hawks/Knicks Game 1
  • 15:00
    2021 Playoff Playback Hawks/Knicks Game 2
  • 16:00
    2021 Playoff Playback Hawks/Knicks Game 3
  • 17:00
    2021 Playoff Playback Hawks/Knicks Game 4
  • 18:00
    2021 Playoff Playback Hawks/Knicks Game 5
  • 19:00
    2021 WNBA Wings vs. Aces Tape
  • 21:00
    2021 Playoff Playback Celtics/Nets Game 1
  • 22:00
    2021 Playoff Playback Celtics/Nets Game 2
  • 23:00
    2021 WNBA Wings vs. Aces Tape

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL 2020/21: Реал - Челси 1/2 Эхний тоглолт
  • 11:00
    Ла Лигийн тойм №4
  • 12:00
    Ла Лиг: Реал Мадрид - Сельта 4-р тойрог
  • 14:00
    UCL 2020/21: ПСЖ - Ман Сити 1/2 Эхний тоглолт
  • 16:00
    Ла Лиг: Сельта - Атлетик 3-р тойрог
  • 18:00
    UEL 2020/21: Ман Ютд - Рома 1/2 Эхний тоглолт
  • 20:00
    La Liga World №5
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №2
  • 21:00
    UEL 2020/21: Вийярреал - Арсенал 1/2 Эхний тоглолт
  • 23:00
    Ла Лигийн тойм №4

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    Бөх: Улсын заан Д.Мижидийн нэрэмжит барилдаан 2019
  • 12:30
    Production time
  • 12:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): СП Фалконс - УБ-ын Мазаалайнууд
  • 15:00
    La Liga Chronicles №3
  • 15:30
    Production time
  • 15:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Хаан хүнс Эрчим - Би Си Эйч Лионс
  • 18:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Production time
  • 18:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Дэрэн - Улаанбаатар сити
  • 21:00
    NBA: Юта - Филаделфиа 2020-21
  • 23:00
    PL Netbusters №04
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 07:25
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Мишээл резиденс" танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1150
  • 11:00
    ONE: Heroes (Дугаар 7)
  • 12:00
    UFC 249: Фэргусон-Гэйжи
  • 14:30
    ONE: King of the Jungle
  • 17:00
    ONE: Reign of Dynasties
  • 18:30
    ONE: Empower Тойм
  • 19:00
    WWE Smackdown 1151
  • 21:00
    ONE Weekly #36
  • 21:30
    UFC 256: Фигуэйредо-Морено

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Гайхамшигт санаанууд – Аспирин
  • 08:55
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 09:00
    Бренд нэвтрүүлэг - Сони
  • 09:30
    Тээвэрлэгч ОАК 11,12-р анги
  • 11:00
    4-р ангийн Математик Олон оронтой тооны нэмэ
  • 11:25
    5-р ангийн Монгол хэл Эхийн утгыг ойлгож унших, дэлгэрүүлэн
  • 11:50
    6-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Хоол хүнсээ зөв хадгалах
  • 12:15
    Хурдан морины түүх нэвтрүүлэг – Даян түмэн хээр
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Сүлд үү, Тоо юу - Сидней
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Төвийн бүсийн хурд 2015 Азарга, хязаалан, их насны морьдын уралдаан
  • 17:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бренд нэвтрүүлэг – Сони
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг Н.Сүрэнхор
  • 19:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Загварын ертөнц нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Морин өртөө 1-р хэсэг
  • 20:45
    Бизнес хөтөч
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг – ААУ Б.Мэндбилэг
  • 22:30
    Орчуулагч ОАК 1-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 01:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 69, 70-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 23
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 17, 18
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Амьдралын амт" ОАК 119, 120-р анги
  • 11:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 13
  • 12:00
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 7-р анги
  • 13:10
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 53, 54-р анги
  • 14:30
    "Сүнс" ОАК 19, 20-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 71, 72-р анги
  • 19:00
    "Амьдралын амт" ОАК 121, 122-р анги
  • 20:30
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 8-р анги
  • 22:00
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 55, 56-р анги
  • 23:40
    "Амьдралын амт" ОАК 121, 122-р анги
  • 00:45
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 8-р анги
  • 02:55
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    PL: Ливерпүүл - Челси 3-р тойрог
  • 02:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №01
  • 02:30
    Production Time
  • 02:50
    PL (Шууд): Эвертон - Бөрнли 4-р тойрог
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 08:30
    NBA: Детройт - Брүүклин 2020-21
  • 10:30
    PL Netbusters №03
  • 11:00
    PL: Арсенал - Норвич 4-р тойрог
  • 13:00
    NBA: Миннесота - Л.А Лэйкерс 2020-21
  • 15:00
    PL: Ман Ютд - Ньюкасл 4-р тойрог
  • 17:00
    NBA: Индиана - Л.А Лэйкерс 2020-21
  • 19:00
    NBA: Голден Стэйт - Л.А Клипперс 2020-21
  • 21:00
    Football Talk №05
  • 22:30
    PL: Эвертон - Бөрнли 4-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 6-р анги
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бидэнд юу саад болж байна" МУСК
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Вобыг устга" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 15:30
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан теле хичээл Уран зохиол, Математик
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:20
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 20:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:10
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 7-р анги
  • 22:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    "Нэг ангийнхан" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 08:00
    Бахархал: Авто спортын ОУХМ Б. Бат-Ундрал
  • 08:40
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид цуврал-1
  • 10:00
    Эрийн хийморь”Монгол улсын алдарт уяач А. Алтангадас
  • 10:30
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан Д. Амгаа
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 11:05
    Спорт таны амралтанд: “Зэрлэг 4х4” автомашины бартаат замын уралдаанаас 2-р хэсэг
  • 12:05
    Миний мөрөөдөл: Боксын тамирчин Д. Түвшинтунгалаг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Спорт хобби: “Монголын чопперчин ахан дүүс” холбооны тэргүүн Ш. Сүхбаяр
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 13:05
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 13:20
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид цуврал-2
  • 14:30
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гарьд П. Сүхбат
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 15:05
    Дэлхийн тамирчин: Хөлбөмбөгийн хаан “Пеле”
  • 15:35
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Л. Одсайхан
  • 16:05
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид цуврал-3
  • 17:05
    Оддын замнал: Португал дасгалжуулагч Жозе Моуриньо
  • 17:35
    Бахархал: Сонирхогчдын Сумо бөхийн Дэлхийн хошой аварга Х. Сүнжидмаа
  • 18:05
    “World football” теле сэтгүүл
  • 18:35
    Миний мөрөөдөл: Спортын гимнастикийн өсвөрийн тамирчин Бархүүгийн Хулан
  • 19:05
    Спорт гэр бүл
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Спорт хобби
  • 20:30
    Бахархал
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын-түүх
  • 22:15
    Спорт таны амралтанд: “Мастер ралли-2021” автомашин, мотациклын холын зайн уралдаан
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст /Батжин/
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    УИХ-ын цаг
  • 22:00
    Эдийн засгийн аюулгүй байдал нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Халуухан ээж” ОАК-36
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:20
    Номын нандин сахиус
  • 12:50
    Түмэнд түгээе
  • 13:05
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    МУСК
  • 17:00
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Халуухан ээж” ОАК-37
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Тархины хакер
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Таны мэдлэгт
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    МУСК
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 10:40
    “Бид хамтдаа” олон ангит уран сайхны кино 15,16-р анги
  • 12:10
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Нэр хоч”
  • 12:40
    Хүүхдийн эрх
  • 12:50
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:00
    “Хайрлаарай” Дадал зуршил
  • 14:00
    “Чат бокс” хүүхдийн сэтгэл зүйн онлайн туслах
  • 14:20
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн амьдралын зорилго ба алсын хараа
  • 14:30
    Монголын түүх
  • 15:30
    “Хүүхдийн тэнгэр” теле зохиомж
  • 16:00
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:10
    “Хосууд” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Сониучхан /Алтансан хөмрөг/
  • 16:55
    Монгол хэл шүлэг
  • 17:00
    “Амьдралын өнгө” цуврал нэвтрүүлэг “Тайга”
  • 17:30
    “Манай гэр” баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:50
    “Пифагорын түлхүүр” Дэлгэсэн хайрцаг
  • 18:00
    Хүүхдийн эрх
  • 18:10
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:20
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 19:00
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Бид хамтдаа” олон ангит уран сайхны кино 17,18-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Итгэл" МУСК
  • 09:50
    Үлгэрийн цаг
  • 10:10
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Syndicate talk
  • 13:00
    "Оюутны байр - 2" 11,12-р анги
  • 14:20
    Э.Төрмандах "Нүнжигтэй Монгол"
  • 16:30
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 18:00
    "Оюутны байр - 2" 13,14-р анги
  • 19:05
    Бизнес хөтөч
  • 19:20
    "Мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна.
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Дархлаа" МУСК
  • 21:50
    "Хүний цаана" МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

IX/2721:10

МҮОНТ

МҮОНТ-ийн 54 жилийн ойд: Өнөөдөр маргааш...

IX/2710:00

Central TV

ЕБС 3-р ангийн хичээл- Монгол хэл

IX/2722:00

TV8

"Намайг алга болохоос өмнө" УСК