МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Үнс” Олон ангит уран сайхны кино 5.6-р анги
  • 10:30
    “Аз жаргалын түлхүүр” баримтат сурвалжилга
  • 11:00
    “Монголын Мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Би Монгол оюутан: “Пристоны их сургууль”
  • 13:20
    Иргэдийн эрх зүйн боловсролд /давталт/
  • 13:50
    Алтан сан хөмрөгөөс: “13 дахь дарга” теле жүжиг 1-р хэсэг
  • 15:00
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 15:40
    Ногоон шошго: Тэрэлжээс өмхий ханхалж байна...2-р хэсэг
  • 16:05
    Хөгжмийн агшин
  • 16:10
    Хүслээр болоогүй тавилан” Олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 16:55
    Өв Эрдэнэ
  • 17:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл: “Төмрийн урлал”
  • 17:30
    “Сонгодог аялгуу” концерт
  • 18:30
    “100 САЯТАН” / Азтан шалгаруулах шууд нэвтрүүлэг/
  • 18:50
    Гэрэгэ-Тв Академи цуврал
  • 19:15
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг: “Шилэн СӨХ-тэй болох уу”
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг
  • 22:10
    “Үнс” Олон ангит уран сайхны кино 7.8-р анги
  • 23:40
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    UBSTV Алтан фонд: Уянгын 3 холбоо
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 11:00
    Теле хичээл 4-р анги /Биеийн тамир/
  • 11:20
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /5-р бүлэг 3,4/
  • 11:45
    "Би хамгийн том хүчтэй нь" Хүүхэлдэйн кино
  • 11:55
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /38/
  • 12:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:00
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:00
    Инээвэл залуужна
  • 17:35
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /39,40/
  • 18:05
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Шар шувууны дуун" олон ангит кино /3/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /39/
  • 21:15
    Аяллын тойрог
  • 22:05
    Ю.Цэдэнбалын Эрин Үе: 1. Амьдрал-Тэмцэл
  • 22:55
    "Нүдэн сондор" Монголын уран сайхны кино
  • 00:35
    Сумо тойм
  • 01:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:45
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:40
    “Дэлхий даяарх аялал” Баримтат кино
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 70-р анги
  • 14:00
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Дэлхий даяарх аялал” Баримтат кино
  • 16:10
    "Хубилай" ОАК 30-р анги
  • 17:00
    "Бизнес тайм"
  • 17:50
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 71-р анги
  • 21:00
    "New wave"
  • 21:35
    "Хубилай" ОАК 31-р анги
  • 22:15
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:25
    Амгалан - Ардын дуундаа жаргалтай тоглолт
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:15
    "Гайхамшигт амьдрал" 3-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 11:10
    Хошин шог
  • 11:30
    Теле хичээл 6-р анги - Биологи
  • 11:50
    Теле хичээл 6-р анги - Монгол бичиг
  • 12:10
    "Дурсамж 1988" 23-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:10
    Азийн мэдээ
  • 13:30
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:45
    Дундговийн шил адуу баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:20
    Япон орныг тольдохуй
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 17:00
    Аясуу теле концерт
  • 17:40
    "ТВ молл"
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:35
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:50
    "Их хотын соёл - Сити резиденс"
  • 19:10
    "Хот"
  • 19:30
    "Дурсамж 1988" 24 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:50
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Гайхамшигт амьдрал" 4-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    "Хүний цаана" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Эбола ба амьд үлдэгсэд" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн киноны 48-р анги
  • 10:00
    “Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 2-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:27
    "Тобот" хүүхэлдэйн киноны 49-р анги
  • 12:40
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    "Цүнхэн доторх 8 толгой" УСК
  • 14:40
    "К-pop" хөгжмийн цаг
  • 14:57
    Цаг агаар
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Шилдэг илтгэгч” тв шоу /9-р хэсэг/
  • 16:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 16:40
    "К-pop" хөгжмийн цаг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Хошин шог" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Их хотын соёл Сити резиденс" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 3-р анги
  • 22:40
    "Үхэл амьдралын заагт" МУСК
  • 00:20
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:20
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино 39,40,41-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Алганы хээ" ток шоу /давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Биеийн тамир
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 16:00
    "Эзел" ОАК 66-р анги
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Цус" СОАК 12-р анги
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Цус" СОАК 13-р анги
  • 23:00
    "Эзел" ОАК 66-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    ТВ хичээл 10-р анги: Англи хэл
  • 09:30
    ТВ хичээл 10-р анги: Газар зүй
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Өдрийн мэнд
  • 11:00
    Адтай жаалууд ОАК-25,26
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Их хатан Сондог СОАК-18
  • 15:10
    Кобра ОАК
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Сайн байна уу
  • 17:00
    Өдрийн мэнд
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сонголт ОАК-12
  • 19:00
    Түүний тухай бидний тухай
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Их хатан Сондог СОАК-19
  • 22:40
    Гэмт хэргийн туужууд ОАК 2-3
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:05
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 03:25
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 2
  • 04:15
    Мэдээ
  • 05:05
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 36
  • 07:20
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 25,26
  • 07:50
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 2
  • 08:45
    "Сэтгэлд хоногшсон оройн хоол" нэвтрүүлэг4-6
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн,эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн,эрүүл мэнд"ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 10:30
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 32
  • 10:50
    "Чихэндэй"хүүхдийн нэвтрүүлэг 4
  • 11:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 36
  • 11:45
    "Диваажингийн шат" ОАК 17
  • 13:00
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.21,22
  • 13:30
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 35,36
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 36
  • 16:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 25,26
  • 16:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.21,22
  • 17:05
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 35,36
  • 17:30
    "Их хотын соёл Сити резидэнт" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 3
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Улаахан алчуурт хонгор минь" УСК
  • 22:05
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Диваажингийн шат" ОАК 17

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.9-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.11-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.9-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.23,24-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.21-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Амтат оройн зоог" ОАК 43,44-р анги
  • 11:15
    "Теле хичээл 7-р анги - Биологи "
  • 11:35
    "Теле хичээл 7-р анги - Орос хэл "
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Одесст нэг удаа" ОАК 10-р анги
  • 13:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Авиа зүй: №9)
  • 13:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Орчуулга: №9)
  • 13:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Үгсийн сан: №9)
  • 14:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №13)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №14)
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №12)
  • 15:35
    Эх дэлхийгээ аварцгаая анимэшн
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 30-р анги
  • 17:00
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.25-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.22-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.9,10-р анги
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 45,46-р анги
  • 20:50
    "Protex" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Задгай блок
  • 21:00
    "Ганаа мэргэжлээ сольсон нь" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Задгай блок
  • 21:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Одесст нэг удаа" ОАК 11-р анги
  • 23:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 31-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-13-р анги
  • 09:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 10:00
    "Теле хичээл" Математик
  • 10:30
    "Чоно" ХОАК 27-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 10-р анги
  • 14:00
    "Теле хичээл" Математик /давталт/
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-13-р анги
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 10-р анги
  • 16:00
    "Чоно" ХОАК 27-р анги
  • 17:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    Евро 2020-Хөлбөмбөгийн жаран 6-р анги
  • 18:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-13-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 11-р анги
  • 20:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 21:00
    "Чоно" ХОАК 28-р анги
  • 22:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 5,6-р анги
  • 23:00
    Евро 2020-Хөлбөмбөгийн жаран 6-р анги
  • 23:40
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 10:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 3-р анги
  • 11:50
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 13:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 15:00
    "18 нас" СОАК 3,4-р анги
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 23-р анги
  • 18:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 4-р анги
  • 21:00
    "Инженерийн гайхамшиг" баримтат кино 1-р хэсэг
  • 22:00
    "Хулгана" СОАК 9-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК 2-р анги
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 15-16-р анги
  • 07:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 12-р анги /давталт/
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 09:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 10:10
    Мамбадацан үзүүлж байна
  • 10:30
    НДЕГ үзүүлж байна
  • 10:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Их хотын соёл-Сити ресидэнс" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Тулли" УСК
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    "Их хотын соёл-Сити ресидэнс" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 13-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Сэлэнгэ аймаг
  • 21:00
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "За сайн уу Оксана Соколова" УСК
  • 00:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:30
    Уран сайхны кино
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 47-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Монгол хэл/
  • 12:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Алтанцэцэг "Цалуут импекс"/
  • 13:10
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 48-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 /чөлөөт бөх/
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Зомби мөрдөгч" ОАУСК 4-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Алтанцэцэг "Цалуут импекс"/
  • 22:00
    "Зомби мөрдөгч" ОАУСК 4-р анги /давталт/
  • 23:20
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:10
    "Сахиусан тэнгэрүүдийн хот (City of Angels)" УСК
  • 10:10
    "Бурхны дуулга (Armour of God)" УСК
  • 12:00
    "Кристофер Робин (Christoper Robin)" УСК
  • 13:50
    "Найзууд" ОАК (I.1-4-р анги)
  • 15:30
    "Үнэртэн (Perfume)" УСК
  • 17:20
    "Оушений 11 (Ocean's eleven)" УСК
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (I.5,6-р анги)
  • 20:30
    "Тоглоомын түүх (Toy Story)" УСК
  • 22:10
    "Мангас эмэгтэй (Colossal)" УСК
  • 00:05
    "Алоха (Aloha)" УСК
  • 01:45
    "Оушений 11 (Ocean's eleven)" УСК
  • 03:40
    "Найзууд" ОАК (I.3-6-р анги)
  • 05:10
    "Тоглоомын түүх (Toy Story)" УСК
  • 06:30
    "Мангас эмэгтэй (Colossal)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 11,12-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 18-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Хүүхдийн зан төлөв, тоглонгоо хүүхдээ хүмүүжүүлэх арга
  • 11:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Миний сайхан ээж" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 13:40
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Хүүхдийн зан төлөв, тоглонгоо хүүхдээ хүмүүжүүлэх арга
  • 14:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 33-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 19-р анги
  • 18:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 13,14-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    "Миний сайхан ээж" нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 21:05
    Киносутра 6-р анги
  • 22:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 34-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 08:40
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 09:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 09:45
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:10
    "Сөрөг вакцин" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 12:40
    "Хөгжил зүтгэл" Цагдаагийн байгууллагын 100 жил баримтат кино
  • 14:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 15:25
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 17:25
    "Гайхамшигт хүмүүс" үзүүлж байна
  • 18:00
    "7/24" төсөл - Авлига-1 үзүүлж байна
  • 18:40
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 19:45
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 20:00
    "7/24" төсөл - Авлига-2 үзүүлж байна
  • 20:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 21:45
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Меме" УСК
  • 23:50
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Аригатоо хэйсэй" аяллын тэмдэглэл
  • 08:35
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Бизнес ба боломж
  • 10:10
    "Пи Ай" олон ангит кино Төгсгөлийн 13-р анги
  • 11:10
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 12:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Жижиг дунд үйлдвэрлэл-1
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:25
    "Хөгжил, Зүтгэл" баримтат кино
  • 18:15
    Бизнес ба боломж
  • 18:50
    Дундговь аймгийн цаг
  • 19:15
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 20:20
    Залуу лидер нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Ирээдүй биднээс эхэлнэ" баримтат нийтлэл
  • 21:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Жижиг дунд үйлдвэрлэл-2
  • 22:00
    "Шидэт үнсэлт" олон ангит кино 1,2-р анги
  • 23:00
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Титануудын дайралт" Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    Зуны номтой өдрүүд: Алдагдсан зүйлсийн жагсаалт
  • 10:40
    "Аваргууд " нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:35
    "Титануудын дайралт" Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 " давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Монгол өв соёл " нэвтрүүлэг
  • 19:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Тань рүү нүүж явна" МУСК

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.29-32
  • 07:35
    Тобот Атлон III.7-8
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс III.23-24
  • 09:00
    Да Винчи - Ёо ёо ажиллагаа III.2
  • 09:30
    Да Винчи - Босс жаалууд 2
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо V.1-2
  • 10:30
    Тандермэний гэр бүл I.5-6
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь VIII.1
  • 12:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 2
  • 12:15
    Learn to Draw- Зурж сурцгаая 7
  • 12:20
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 5-6
  • 12:30
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 12:40
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 8
  • 12:45
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? - Бургер Кинг
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.29-32
  • 13:30
    Врумиз I.25-26
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд III.5
  • 15:00
    Мини форс III.25-26 IV.1-2
  • 16:00
    Да Винчи - Том шинжлэх ухаан III.2
  • 16:25
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 4
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.33-36
  • 17:35
    Дами туулай ба Роми баавгай 19-22
  • 18:00
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 7-8
  • 18:10
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 2
  • 18:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 7-8
  • 18:40
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 2
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо V.3-4
  • 19:30
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь VIII.7
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Миний залуу насны романтик инээдэм II.10-11
  • 22:00
    Тандермэний гэр бүл I.7-8
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Догь малчин” сурвалжилга
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Орон нутгийн мэдээ
  • 10:40
    Сүлд
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Онцгой дуудлага
  • 13:15
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:40
    “Алганд багтсан Эх орон” Монгол Улсын Үндсэн хуулийн цуврал нэвтрүүлэг-1 /давталт/
  • 14:10
    “Цаг хугацааны машин” Баримтат кино. 2-р хэсэг.
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Өв соёлын өлгий нутгаар” Баримтат кино 3-р хэсэг
  • 17:30
    Ногоон шошго: “Золиос”
  • 17:50
    Зураглал
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Өнөөдрийн зочин
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Монгол морь-Монгол хүн хоёр
  • 19:20
    Ногоон шошго: Тэрэлжээс өмхий ханхалж байна-2
  • 19:45
    ММ архив: Хилчний амьдрал. 2017 он
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Зураглал
  • 21:10
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

SPS World

  • 00:00
    2021 Playoff Playback Blazers/Nuggets Game 1
  • 01:00
    Football Talk №05
  • 02:30
    SPS Production time
  • 02:50
    UCL (шууд): Ман Сити - Лайпциг 1-р тойрог
  • 05:00
    2021 Playoff Playback Nuggets/Blazers Round 1 Game 4
  • 06:00
    2021 Playoff Playback Nuggets/Blazers Round 1 Game 5
  • 07:00
    2021 Playoff Playback Nuggets/Blazers Round 1 Game 6
  • 08:00
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Game 1
  • 09:00
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Game 2
  • 10:00
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Game 3
  • 11:00
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Game 4
  • 12:00
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Game 6
  • 13:00
    2021 Playoff Playback Grizzlies/Jazz Game 1
  • 14:00
    2021 Playoff Playback Grizzlies/Jazz Game 3
  • 15:00
    2021 Playoff Playback Grizzlies/Jazz Game 4
  • 16:00
    2021 Playoff Playback Grizzlies/Jazz Game 5
  • 17:00
    2021 Play In: Hornets/Pacers Game 1
  • 18:30
    2021 Play In: Wizards/Celtics Game 2
  • 20:00
    2021 Play In: Warriors/Lakers Game 4
  • 21:30
    2021 Play In: Grizzlies/Warriors Game 6
  • 23:00
    2021 Playoff Playback Bucks/Nets Game 1

SPS Classic

  • 00:30
    UCL (Шууд): Бешикташ - Дортмунд 1-р тойрог
  • 02:45
    UCL (Шууд): Ливерпүүл - Милан 1-р тойрог
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UEL: Спартак - Легия 1-р тойрог
  • 11:00
    La Liga Chronicles №3
  • 11:30
    UCL: Шерифф - Шахтар 1-р тойрог
  • 13:30
    UCL: Бешикташ - Дортмунд 1-р тойрог
  • 15:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №2
  • 16:00
    UCL: Интер - Реал 1-р тойрог
  • 18:00
    UCL: Брюгге - ПСЖ 1-р тойрог
  • 20:00
    La Liga World №6
  • 20:30
    La Liga Chronicles №4
  • 21:00
    Аваргуудын лигийн тойм №1
  • 22:00
    UCL: Ливерпүүл - Милан 1-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    PL World №5
  • 00:30
    UCL (Шууд): Шерифф - Шахтар
  • 02:45
    UCL (Шууд): Брюгге - ПСЖ
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    Football Talk №05
  • 11:00
    Бөх: Богдхан уулын хишиг барилдаан 2020
  • 14:00
    WWE Smackdown 1151
  • 16:00
    NBA: Филаделфиа - Юта 2020-21
  • 18:00
    Ла Лигийн тойм №5
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Hisense Дээд лигийн тойм №10
  • 20:00
    NBA: Дэнвэр - Чикаго 2020-21
  • 22:00
    PL Лийдс - Ливерпүүл 4-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Мишээл резиденс" танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ONE Weekly #36
  • 09:30
    ONE: Unbreakable III
  • 12:00
    UFC 262: Оливейра-Чандлер
  • 14:30
    ONE: Fists of Fury
  • 16:30
    UFC 265: Льюс-Ган
  • 19:00
    WWE Monday raw 1477
  • 21:00
    ONE Weekly #37
  • 21:30
    ONE: Heroes (Дугаар 7)
  • 22:30
    ONE: Unbreakable II

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Монгол бүсгүй теле концерт Б.ГАНЧИМЭГ МУГЖ
  • 09:00
    Орчуулагч ОАК 2-р анги
  • 10:00
    Сувд нэвтрүүлэг –Б.ГАНЧИМЭГ МУГЖ
  • 11:00
    1-р ангийн Математик - 6-ын цифр таних, нэмэх хасах үйлдэл
  • 11:25
    2-р ангийн Монгол хэл - Ч авиа үсгийг эгшгээр амилуулах
  • 11:50
    3-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа - Дэлгүүрт эх дээр ажиллах
  • 12:15
    Содурлан хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Сүлд үү, Тоо юу? Вануату
  • 14:45
    Манай дэлгэцнээ
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Дүнжингарав 2017 Азарга, соёолон, их насны морьдын уралдаан
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:20
    Амтат хоолны эрэлд нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэлхийн алдартнууд нэвтрүүлэг – Жефф Безос
  • 19:00
    Эдийн засгийн цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Морин өртөө 2-р хэсэг
  • 20:45
    Бизнес хөтөч
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Миний нутаг Дорноговь аймгийн Айраг сум
  • 22:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 22:25
    Зураглал
  • 22:30
    Орчуулагч ОАК 3-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 01:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 73, 74-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 25
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 21, 22
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Амьдралын амт" ОАК төгсгөлийн 123, 124-р анги
  • 11:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 15
  • 12:00
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 9-р анги
  • 13:10
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 57, 58-р анги
  • 14:30
    "Миний охин Со Ён" ОАК 3, 4-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 75, 76-р анги
  • 19:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 1, 2-р анги
  • 20:30
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 10-р анги
  • 22:00
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 59, 60-р анги
  • 23:50
    "Зөрүү тавилан" ОАК 1, 2-р анги
  • 00:55
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 10-р анги
  • 02:05
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    NBA: Брүүклин - Индиана 2020-21
  • 02:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №02
  • 02:30
    Production Time
  • 02:45
    UCL (Шууд): Интер - Реал М. 1-р тойрог
  • 05:00
    Премьер лигийн тойм №04
  • 06:00
    NBA: Милуоки - Филаделфиа 2020-21
  • 08:00
    NBA Action №3028
  • 08:30
    NBA: Нью Йорк - Филаделфиа 2020-21
  • 10:30
    PL World №04
  • 11:00
    NBA: Даллас - Дэнвэр 2020-21
  • 13:00
    UCL: Бешикташ - Дортмунд 1-р тойрог
  • 15:00
    UCL: Шерифф - Шахтар 1-р тойрог
  • 17:00
    UCL: Ливерпүүл - Милан 1-р тойрог
  • 19:00
    NBA Action №3030
  • 19:30
    UCL: Интер - Реал М. 1-р тойрог
  • 21:30
    PL Netbusters №04
  • 22:00
    UCL: Брюгге - ПСЖ 1-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Үер" МУСК
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 8-р анги
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Таны Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Хайрын үнэ цэнэ" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 15:30
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан теле хичээл Англи хэл
  • 15:50
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 9-р анги
  • 22:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    " Төөрсөөр төрөлдөө" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    РАГБИ” 2020 оны зэвсэгт хүчний АШТ 1-р хэсэг
  • 10:30
    Уухай: Шагайн харваан хүндэт мэргэн Ч. Бархас агсны дурсамж нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 11:05
    “Хотгойдын хурд-4” хангайн бүсийн хурдан морины уралдаан
  • 12:00
    Бахархал: Сагсан бөмбөгийн дасгалжуулагч О. Баярцогт
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Спорт хобби: Олон улсын хэмжээний мастер М. Эрдэнэ
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 13:05
    “Шанхай-2006” усан спортын 25 метрийн бассейныДАШТ 3-р хэсэг
  • 13:50
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид цуврал-6
  • 14:50
    РАГБИ” 2020 оны зэвсэгт хүчний АШТ 2-р хэсэг
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 15:05
    РАГБИ” 2020 оны зэвсэгт хүчний АШТ 2-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 18:40
    Мартах учиргүй: Монгол улсын гавьяат тамирчин Т. Үйтүмэн
  • 19:10
    Бөхийн хууч: Цэргийн заан Б. Санжаа
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Спортын гэр бүл: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Ш. Цэвэлмаагийн гэр бүл оролцоно
  • 20:30
    Оддын замнал: Дэлхийн шилдэг теннисчин Р. Федерер
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Спорт таны амралтанд: “Шанхай-2006” усан спортын 25 метрийн бассейны ДАШТ 4-р хэсэг
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Эдийн засгийн аюулгүй байдал нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Халуухан ээж” ОАК төгсгөлийн анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Тархи сэрэхүй
  • 11:50
    Түмэнд түгээе
  • 12:05
    ТВ-Клиник
  • 12:35
    Монгол аялгуу
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    МУСК
  • 17:00
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-1
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Угийн бичиг удмын сан
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 10:40
    “Бид хамтдаа” олон ангит уран сайхны кино 19,20-р анги
  • 12:10
    Цирк ирлээ
  • 13:10
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүл дэх би дүрийн тухай
  • 13:25
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц:Дэлхийн 80-н гайхамшиг цуврал
  • 14:50
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 15:00
    “Азийн Гэр бүл” Миний охин 2-р бүлэг
  • 15:50
    Хүүхдийн эрх
  • 16:00
    Шинжлэх ухааны цаг хөтөлбөр
  • 16:40
    Дэггүйчүүдийн адал явдал
  • 17:00
    “Амьдралын өнгө” цуврал нэвтрүүлэг Халамж хүртэгчээс Хөдөлмөр эрхлэгч
  • 17:30
    “Зогсошгүй” Дуучин, Соёлын тэргүүний ажилтан Д.Отгонжаргал
  • 18:10
    “Миний сонгосон мэргэжил” Цаг уурч
  • 18:30
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:40
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Алдар Жерри хоёр” уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Сарны гөлөг" МУСК
  • 09:55
    Үлгэрийн цаг
  • 10:15
    Бизнес хөтөч
  • 10:35
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм"
  • 12:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Оюутны байр - 2" 15,16-р анги
  • 14:10
    О.Эрдэнээ "Гэгээн эгшиглэн"
  • 16:20
    "Том 6 толгой" МУСК
  • 17:40
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 18:20
    "Оюутны байр - 2" 17,18-р анги
  • 19:30
    Бизнес хөтөч
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    "Монголын хөгжлийн сүлжээ" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 22:55
    Эв Монгол
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

IX/2721:10

МҮОНТ

МҮОНТ-ийн 54 жилийн ойд: Өнөөдөр маргааш...

IX/2710:00

Central TV

ЕБС 3-р ангийн хичээл- Монгол хэл

IX/2708:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/