МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Үнс” Олон ангит уран сайхны кино 7.8-р анги
  • 10:30
    Би Монгол оюутан: Врауны их сургууль
  • 11:00
    “Монголын Мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “13 дахь дарга” теле жүжиг 2-р хэсэг
  • 14:10
    “Монгол бүсгүй” теле зохиомж
  • 14:45
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 15:45
    Хүслээр болоогүй тавилан” Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 16:30
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг: “Шилэн СӨХ-тэй болох уу”
  • 17:15
    “Хилийн тэнгэр” концерт / Хил хамгаалах байгууллагын 88 жилийн ойд зориулав/
  • 18:00
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Асуудал, Шийдэл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Үнс” Олон ангит уран сайхны кино 9.10-р анги
  • 23:40
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    UBSTV Алтан фонд: Уянгын 3 холбоо
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 11:00
    Теле хичээл 4-р анги /Хүн ба нийгэм/
  • 11:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /5-р бүлэг 5,6/
  • 12:00
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /39/
  • 12:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:00
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:00
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /41,42/
  • 17:30
    "Их хотын соёл - Сити резиденс"
  • 17:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    ICT Expo-2021
  • 22:05
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /40/
  • 22:55
    Хилчдийн өдөрт: "Монгол бүсгүй" телеконцерт МУГЖ Б.Ганчимэг
  • 23:30
    Ю.Цэдэнбалын Эрин Үе: 2. Монгол Улсын Тусгаар тогтнол, Үндэсний аюулгүй байдал
  • 23:35
    Сумо тойм
  • 00:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:40
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 71-р анги
  • 14:00
    "New wave"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол бүсгүй" теле концерт
  • 16:05
    “Дэлхий даяарх аялал” Баримтат кино
  • 16:50
    "Хубилай" ОАК 31-р анги
  • 17:40
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 72-р анги
  • 21:00
    "Хавтгай дэлхий"
  • 22:00
    "Хубилай" ОАК 32-р анги
  • 22:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:25
    Чулуунбат - Содон аялгуу
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 11:30
    Теле хичээл 6-р анги - Түүх
  • 11:50
    "Дурсамж 1988" 24 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:35
    "Гайхамшигт амьдрал" 4-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 14:20
    Бурмаа - Янз төгөлдөр теле концерт
  • 14:55
    "ТВ молл"
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 17:00
    Мэдээ
  • 17:10
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:15
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес мэдээ
  • 17:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 18:00
    "Их хотын соёл - Сити резиденс"
  • 18:20
    "Домогт хил"ХЦДБЧ-ын уран бүтээлчдийн тоглолт
  • 19:20
    "Дурсамж 1988" 25 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:25
    Атга чулуу сөөм газар
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Гайхамшигт амьдрал" 5-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:25
    "Параллель" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Диваажингийн үнэ цэн" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Гадаад мэдээ
  • 10:00
    “Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 3-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:27
    "Тобот" хүүхэлдэйн киноны 50-р анги
  • 12:40
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Мэдээллийн шууд хөтөлбөр
  • 14:00
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Шилдэг илтгэгч” тв шоу /10-р хэсэг/
  • 16:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 16:40
    К-pop хөгжмийн цаг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    К-pop хөгжмийн цаг
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Үйл явдал, сургамж" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 4-р анги
  • 22:10
    "Такси" МУСК
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:20
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино 42,43,44-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "VIP" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:50
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Дүрслэх урлаг, Технологи
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 16:00
    "Эзел" ОАК 67-р анги
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Цус" СОАК 13-р анги
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Үүргэвчтэй аялал-24" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Цус" СОАК 14-р анги
  • 23:00
    "Эзел" ОАК 67-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    ТВ хичээл 10-р анги: Нийгэм судлал
  • 09:30
    ТВ хичээл 10-р анги: Монгол бичиг
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Өдрийн мэнд
  • 11:00
    Адтай жаалууд ОАК-27,28
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Нахиа
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Их хатан Сондог СОАК-19
  • 15:10
    Кобра ОАК
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Сайн байна уу
  • 17:00
    Өдрийн мэнд
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сонголт ОАК-13
  • 19:00
    Хот
  • 19:30
    Их эмч
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Их хатан Сондог СОАК-20
  • 22:40
    Гэмт хэргийн туужууд ОАК-2-4
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:05
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 03:25
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 3
  • 04:15
    Мэдээ
  • 05:05
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1
  • 07:20
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 1,2
  • 07:50
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 3
  • 08:45
    "Сэтгэлд хоногшсон оройн хоол" нэвтрүүлэг 7-10
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль,нийгмийн орчин" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа"ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 10:30
    Теле хичээл 1-р анги "Сургуулын ертөнцөөр"
  • 10:50
    "Чихэндэй"хүүхдийн нэвтрүүлэг 5
  • 11:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1
  • 11:45
    "Диваажингийн шат" ОАК 18
  • 13:00
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.23,24
  • 13:30
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 37,38
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Помогете нам 3" МУСК
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1
  • 16:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 1,2
  • 16:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.23,24
  • 17:05
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 37,38
  • 17:30
    "Их хотын соёл Сити резидэнт" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 4
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:00
    "ICT EXPO 2021"
  • 22:30
    "Диваажингийн шат" ОАК 18

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.10-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.12-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.24,25-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.22-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1,9,10-р анги
  • 10:00
    "ICT expo-2021" шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Теле хичээл 7-р анги - Англи хэл "
  • 11:30
    "Теле хичээл 7-р анги - Монгол бичиг "
  • 11:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Одесст нэг удаа" ОАК 11-р анги
  • 13:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Авиа зүй: №10)
  • 13:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Орчуулга: №10)
  • 13:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Үгсийн сан: №10)
  • 14:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №14)
  • 15:00
    "ICT expo-2021" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 31-р анги
  • 17:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Задгай блок
  • 17:35
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.26-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.23-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.11,12-р анги
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 47,48-р анги
  • 20:50
    "Protex" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Задгай блок
  • 21:00
    "Афганистанд" баримтат кино 5-р анги
  • 22:05
    "Одесст нэг удаа" ОАК 12-р анги
  • 23:05
    "Бүх юм сайхан" ОАК 32-р анги
  • 00:05
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-14-р анги
  • 09:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 10:00
    "Теле хичээл" Иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 10:30
    "Чоно" ХОАК 28-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 7,8-р анги
  • 13:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 11-р анги
  • 14:00
    "Теле хичээл" Иргэний ёс зүйн боловсрол /давталт/
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-14-р анги
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 11-р анги
  • 16:00
    "Чоно" ХОАК 28-р анги
  • 17:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    Евро 2020-Хөлбөмбөгийн жаран 7-р анги
  • 18:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-14-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 12-р анги
  • 20:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 21:00
    "Чоно" ХОАК 29-р анги
  • 22:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 7,8-р анги
  • 23:00
    Евро 2020-Хөлбөмбөгийн жаран 7-р анги
  • 23:40
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 10:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 4-р анги
  • 11:50
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 13:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 15:00
    "18 нас" СОАК 5,6-р анги
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 24-р анги
  • 18:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 5-р анги
  • 21:00
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 21:30
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 22:00
    "Хулгана" СОАК 10-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК 3-р анги
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • 07:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 13-р анги /давталт/
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 09:55
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол бичиг/
  • 10:20
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Сэлэнгэ аймаг
  • 10:50
    "Экологийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "За сайн уу Оксана Соколова" УСК
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 19-20-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    "Их хотын соёл-Сити ресидэнс" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 14-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Их хотын соёл-Сити ресидэнс" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Квантын физик: Шөнийн амьдрал" УСК
  • 00:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 48-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Digital Nation 2021 - ICT Expo /шууд/
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги / Англи хэл/
  • 12:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /С.Алтанцэцэг "Цалуут импекс"/
  • 13:10
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:15
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 49-р анги
  • 15:00
    Digital Nation 2021 - ICT Expo /шууд/
  • 16:00
    Нэвтрүүлэг
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Д.Бямбадаш "МСРТ" ХХК /
  • 19:00
    Digital Nation 2021 - ICT Expo /шууд/
  • 22:00
    "Зомби мөрдөгч" ОАУСК 5-р анги
  • 23:35
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:10
    "Оушений 11 (Ocean's eleven)" УСК
  • 12:10
    "Тоглоомын түүх (Toy Story)" УСК
  • 13:40
    "Найзууд" ОАК (I.3-6-р анги)
  • 15:20
    "Мангас эмэгтэй (Colossal)" УСК
  • 17:10
    "Оушений 12 (Ocean's Twelve)" УСК
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (I.7,8-р анги)
  • 20:30
    "Тоглоомын түүх 2 (Toy Story 2)" УСК
  • 22:20
    "Ноа (Noah)" УСК
  • 00:50
    "Алуурчны бие хамгаалагч (Hitman's Bodyguard)" УСК
  • 02:45
    "Оушений 12 (Ocean's Twelve)" УСК
  • 04:50
    "Найзууд" ОАК (I.7,8-р анги)
  • 05:35
    "Тоглоомын түүх 2 (Toy Story 2)" УСК
  • 07:05
    "Ноа (Noah)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 13,14-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 19-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Танин мэдэхүйн процессыг дэмжих практик аргачлал
  • 11:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Миний сайхан ээж" нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 13:40
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Танин мэдэхүйн процессыг дэмжих практик аргачлал
  • 14:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 34-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 20-р анги
  • 18:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    Киносутра 7,8-р анги
  • 22:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 35-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 08:40
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 09:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 09:45
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:10
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага /монгол/
  • 13:10
    "Меме" УСК
  • 15:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 15:25
    "И-спорт" үзүүлж байна
  • 16:20
    "Сөрөг вакцин" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 17:25
    Хөгжмийн завсарлага /гадаад/
  • 18:00
    "7/24" төсөл - Авлига-1 үзүүлж байна
  • 18:40
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 19:45
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 20:00
    Хөгжмийн завсарлага /өв соёл-2/
  • 20:30
    "7/24" төсөл - Авлига-2 үзүүлж байна
  • 21:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 21:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Урвалт" УСК
  • 23:50
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Аригатоо хэйсэй" аяллын тэмдэглэл
  • 08:35
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Бизнес ба боломж
  • 10:00
    "Шидэт үнсэлт" олон ангит кино 1,2-р анги
  • 11:00
    "Ирээдүй биднээс эхэлнэ" баримтат нийтлэл
  • 11:35
    Дундговь аймгийн цаг
  • 11:55
    Залуу лидер нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Жижиг дунд үйлдвэрлэл-2
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Тэсийн голын Монголчууд" баримтат кино
  • 17:35
    Бизнес ба боломж
  • 18:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Учралын баяр" төсөл нэвтрүүлэг Дугаар-1
  • 19:25
    "Монгол бүсгүй" теле концерт
  • 20:05
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хүрээлэн буй орчны шижлэх ухаан ба технологи
  • 21:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Төлбөртэй зогсоол
  • 22:00
    "Шидэт үнсэлт" олон ангит кино 3,4-р анги
  • 23:00
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Титануудын дайралт" Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    "Зуны номтой өдрүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:35
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Титануудын дайралт" Хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Монгол өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг" хүүхэлдэйн кино
  • 19:05
    "Амьд байгалийн ертөнц " баримтат кино
  • 19:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Монгол бүсгүй " теле концерт
  • 23:00
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.33-36
  • 07:35
    Тобот Атлон III.9-10
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс IV.1-2
  • 09:00
    Да Винчи - Том шинжлэх ухаан III.2
  • 09:25
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 4
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо V.3-4
  • 10:30
    Тандермэний гэр бүл I.7-8
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь VIII.7
  • 12:00
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 7-8
  • 12:10
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 2
  • 12:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 7-8
  • 12:40
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 2
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.33-36
  • 13:30
    Врумиз II.1-2
  • 14:05
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд III.6
  • 15:00
    Мини форс IV.3-6
  • 16:00
    Да Винчи - Гайхалтай шинэ нээлтүүд 2
  • 16:30
    Да Винчи - Бяцхан зурагчид 2
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.37-40
  • 17:35
    Дами туулай ба Роми баавгай 23-26
  • 18:00
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 7-8
  • 18:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 7-8
  • 18:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 7-8
  • 18:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 9-10
  • 18:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 2
  • 18:45
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 9
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо V.5-6
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь VIII.8
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Миний залуу насны романтик инээдэм II.12-13
  • 22:00
    Тандермэний гэр бүл I.9-10
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Ногоон шошго: Тэрэлжээс өмхий ханхалж байна-2
  • 09:25
    Цаг агаар
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Монгол морь-Монгол хүн хоёр
  • 10:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 14:00
    “Тоглоомын дүрэм” Баримтат кино. 1-р хэсэг.
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Өв соёлын өлгий нутгаар” Баримтат кино 4-р хэсэг
  • 17:30
    Зураглал
  • 17:40
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Өнөөдрийн зочин
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Миний нэрийн хуудас
  • 19:30
    “Алганд багтсан Эх орон” Монгол Улсын Үндсэн хуулийн цуврал нэвтрүүлэг-2 /давталт/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Асуудал, шийдэл”
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Эфир завсарлав.

SPS World

  • 00:00
    PL Netbusters №04
  • 00:30
    SPS Production time
  • 00:45
    UEL (шууд): Бетис - Селтик 1-р тойрог
  • 02:50
    ECL (шууд): Рома - ЦСКА С. 1-р тойрог
  • 05:00
    2021 Playoff Playback Hawks/Sixers Game 1
  • 06:00
    WNBA Weekly #215
  • 06:30
    Special: Policing Reform
  • 07:00
    2021 Playoff Playback Hawks/Sixers Game 2
  • 08:00
    2021 Playoff Playback Hawks/Sixers Game 3
  • 09:00
    2021 Playoff Playback Hawks/Sixers Game 4
  • 10:00
    2021 Playoff Playback Hawks/Sixers Game 5
  • 11:00
    2021 Playoff Playback Hawks/Sixers Game 6
  • 12:00
    WNBA Weekly #215
  • 12:30
    Special: Unstoppable Bernard King
  • 13:00
    2021 Playoff Playback Hawks/Sixers Game 7
  • 14:00
    2021 Playoff Playback Nuggets/Suns Game 1
  • 15:00
    2021 Playoff Playback Nuggets/Suns Game 2
  • 16:00
    2021 Playoff Playback Nuggets/Suns Game 3
  • 17:00
    2021 Playoff Playback Nuggets/Suns Game 4
  • 18:00
    2021 Playoff Playback Clippers/Jazz Game 2
  • 19:00
    2021 Playoff Playback Clippers/Jazz Game 3
  • 20:00
    2021 Playoff Playback Clippers/Jazz Game 4
  • 21:00
    2021 Playoff Playback Clippers/Jazz Game 5
  • 22:00
    WNBA Weekly #215
  • 22:30
    Special: Policing Reform
  • 23:00
    2021 Playoff Playback Clippers/Jazz Game 6

SPS Classic

  • 00:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №2
  • 00:30
    ECL (Шууд): Ренн - Тоттенхэм 1-р тойрог
  • 02:45
    UЕL (Шууд): Лэстер - Наполи 1-р тойрог
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    La Liga Chronicles №4
  • 09:30
    Ла Лиг: Кадис - Сосьедад 4-р тойрог
  • 11:30
    ECL: Ренн - Тоттенхэм 1-р тойрог
  • 13:30
    La Liga World №6
  • 14:00
    UЕL: Рэйнжерс - Лион 1-р тойрог
  • 16:00
    Ла Лиг: Эспаньол - Атлетико 4-р тойрог
  • 18:00
    UЕL: Лэстер - Наполи 1-р тойрог
  • 20:00
    La Liga Show №5
  • 20:30
    Европа лигийн тойм №1
  • 21:30
    Конференц лигийн тойм №1
  • 22:30
    Аваргуудын лигийн тойм №1
  • 23:30
    La Liga Chronicles №4

SPS National

  • 00:00
    UFC: Смит-Кларк
  • 02:30
    Production time
  • 02:45
    UEL (Шууд): Рэйнжерс - Лион
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    Hisense Дээд лигийн тойм №10
  • 10:00
    Бөх: Нийслэлийн өдөрт зориулсан барилдаан 2020
  • 13:00
    NBA: Дэнвэр - Чикаго 2020-21
  • 15:00
    La Liga Chronicles №4
  • 15:30
    Production time
  • 15:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Би Си Эйч Лионс - СП Фалконс
  • 18:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Production time
  • 18:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): УБ-ын Мазаалайнууд - Дэрэн
  • 21:00
    NBA: Нью Орлеанс - Милуоки 2020-21
  • 23:00
    Hisense Дээд лигийн тойм №10
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Digital nation - 2021" шууд дамжуулалт
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Мишээл резиденс" танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1477
  • 11:00
    UFC 246: МкГрегор-Серроне
  • 13:00
    UFC 249: Фэргусон-Гэйжи
  • 15:30
    UFC: Сэндхеген-Мораес
  • 17:30
    UFC: Сэндхэген-Диллашоу
  • 20:00
    UFC: Солонгос Зомби-Дэн Иге
  • 22:30
    ONE: Empower Тойм
  • 23:00
    ONE Weekly #37
  • 23:30
    ONE: Empower Тойм

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Дэлхийн алдартнууд нэвтрүүлэг – Жефф Безос
  • 09:00
    Орчуулагч ОАК 3-р анги
  • 10:00
    Миний нутаг Дорноговь аймгийн Айраг сум
  • 10:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    4-р ангийн Монгол хэл Нэрлэсэн үгээр өгүүлбэр зохиох
  • 11:25
    5-р ангийн Математик Уртыг хэмжих нэгж километр
  • 11:50
    6-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Зөв хооллолт
  • 12:15
    Нохдын ертөнц Шапендаус
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Морин өртөө 2-р хэсэг
  • 14:45
    Бизнес хөтөч
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    ​Засагт Ханы хурд 2017 Азарга, соёолон, их насны морьдын уралдаан
  • 17:00
    Т news
  • 17:30
    Манай дэлгэцнээ
  • 17:40
    Зураглал
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Аялагч эр 1-р хэсэг
  • 19:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Гайхамшигт санаанууд
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу? Токио
  • 20:45
    Бизнес хөтөч
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Сувд нэвтрүүлэг –Б.ГАНЧИМЭГ МУГЖ
  • 22:30
    Орчуулагч ОАК төгсгөлийн 4-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 75, 76-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 26
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 23, 24
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 1, 2-р анги
  • 11:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 16
  • 12:00
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 10-р анги
  • 13:10
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 59, 60-р анги
  • 14:45
    "Миний охин Со Ён" ОАК 5, 6-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 77, 78-р анги
  • 19:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 3, 4-р анги
  • 20:30
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 11-р анги
  • 22:00
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 61, 62-р анги
  • 23:50
    "Зөрүү тавилан" ОАК 3, 4-р анги
  • 00:55
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 11-р анги
  • 02:05
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    PL: Эвертон - Бөрнли 4-р тойрог
  • 02:00
    NBA: Кливлэнд - Атланта 2020-21
  • 04:00
    PL: Лэстер - Ман Сити 4-р тойрог
  • 06:00
    NBA: Голден Стэйт - Л.А Клипперс 2020-21
  • 08:00
    UEL: Спартак М. - Легия 1-р тойрог
  • 10:00
    NBA Action №3028
  • 10:30
    NBA: Сакраменто - Шарлотт 2020-21
  • 12:30
    ECL: Ренн - Тоттенхэм 1- р тойрог
  • 14:30
    NBA: Детройт - Брүүклин
  • 16:30
    UEL: Рэйнжерс - Лион 1-р тойрог
  • 18:30
    Аваргуудын лигийн тойм №01
  • 19:30
    NBA: Финикс - Портлэнд 2020-21
  • 21:30
    PL World №06
  • 22:00
    UEL: Лэстер - Наполи 1-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Арван хоёр сар" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 9-р анги
  • 10:50
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Торгоны хээ" тоглолт
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Мартагдашгүй намар" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:30
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан теле хичээл Монгол бичиг, Газар зүй
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:00
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 10-р анги
  • 22:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    "Аргамжаа" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    “РАГБИ 7” 2020 оны УАШТ хэсгийн тоглолт 1-р хэсэг
  • 10:40
    Зочны ярилцлага
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 11:05
    Монголын спорт-түүх: “Монголын хөлбөмбөг 60 жилд”
  • 12:05
    Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс: Монголын шигшмэл хурдан морьдын “Их хурд-1” уралдаан
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Миний мөрөөдөл Боксын тамирчин Д. Түвшинтунгалаг
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 13:05
    РАГБИ 7” 2020 оны УАШТ хэсгийн тоглолт 2-р хэсэг
  • 15:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 15:05
    РАГБИ 7” 2020 оны УАШТ хэсгийн тоглолт 2-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 18:10
    “Шанхай-2006” усан спортын 25 метрийн бассейныДАШТ 5-р хэсэг
  • 18:50
    Бахархал: Самбо, Жүдо, Бодибилдингийн ОУХМ Мижиддоржийн Сарангуа
  • 19:20
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гарьд М. Баяржавхлан
  • 19:50
    Бөхийн хууч: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч, улсын начин Г. Пүрэв-Очир
  • 20:20
    MNB Спорт сувгийн архиваас: “Аваргууд” МУГТ У. Мөнх-Эрдэнэ
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Спорт хобби: Монголын усан спорт сонирхогчдын ерөнхий нарын бичгийн дарга Х. Энхмандах
  • 21:35
    Монголын спортын түүх
  • 22:35
    Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс: Монголын шигшмэл хурдан морьдын “Их хурд-2” уралдаан
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Хот нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Эдийн засгийн аюулгүй байдал нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-1
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Ярилцах цаг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Угийн бичиг удмын сан
  • 12:55
    Түмэнд түгээе
  • 13:10
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    МУСК
  • 17:00
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-2
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Дээрхийн Заяа
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Таны мэдлэгт
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 23:00
    Теле-концерт
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 10:40
    “Алдар жерри хоёр” олон ангит уран сайхны 1,2-р анги
  • 11:40
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Тав арван үг” ТВ подкаст
  • 14:00
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:10
    “Чин сэтгэл” Эрүүл нийгэм ЧД-ийн 9-р хорооны нийгмийн ажилтан Э.Одончимэг
  • 14:25
    Гэр бүлийн хичээл: Хүүхдийн хөгжил
  • 14:35
    “Цаачин” баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Миний үг миний хүсэл
  • 15:00
    “Монгол хүүхдүүд” урлагийн их наадам
  • 17:20
    Миний нэрийн хуудас
  • 17:50
    “Үлгэрийн цаг” Улаан залаат тахиа
  • 18:10
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:50
    Хүүхдийн эрх
  • 19:00
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу” Жүжгийн дуунууд
  • 20:00
    “Алдар жерри хоёр” олон ангит уран сайхны 3,4-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Хүсэл" МУСК
  • 09:50
    Үлгэрийн цаг
  • 10:10
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Дуулахаараа жаргадаг түмэндээ" теле концерт
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" хэлэлцүүлэг
  • 13:00
    "Оюутны байр - 2" 17,18-р анги
  • 14:10
    Л.Болдбаатар "Хийморь далласан аялгуу"
  • 16:00
    "Том амжилт" МУСК
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 18:00
    "Оюутны байр - 2" 19,20-р анги
  • 19:20
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Бизнес хөтөч
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Параллель ертөнц" МУСК
  • 23:10
    "Мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна.
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

IX/2721:10

МҮОНТ

МҮОНТ-ийн 54 жилийн ойд: Өнөөдөр маргааш...

IX/2710:00

Central TV

ЕБС 3-р ангийн хичээл- Монгол хэл

IX/2708:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/