МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Үнс” Олон ангит уран сайхны кино 9.10-р анги
  • 10:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл: “Монгол чулуу”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 12:20
    Миний сонгосон мэргэжил: “Балетчин”
  • 12:50
    Интермед эмнэлэг үзүүлж байна: “Эрүүл мэндийн хөгжил дэвшил -Хөхний хорт хавдар”
  • 13:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Хүйтэн бороо” жүжиг 1-р анги
  • 14:15
    Зогсошгүй...
  • 14:55
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:25
    Хүслээр болоогүй тавилан” Олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 16:10
    Спорт таны амралтанд: “Зэрлэг 4х4” автомашины бартаат замын уралдаан 1-р хэсэг
  • 17:10
    Асуудал, Шийдэл
  • 17:30
    УИХ-ын нөхөн сонгууль - 2021
  • 18:30
    Сүлдэт баганын дэргэдээс..
  • 19:00
    УИХ-ын нөхөн сонгууль - 2021
  • 19:30
    Баянчадмань политехник коллеж – Барилгын чадамжийн төв үзүүлж байна
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Босох тэнхэл”: 29-р сургуулийн багш Н.Аюурзана
  • 22:00
    Өв эрдэнэ
  • 22:10
    УИХ-ын нөхөн сонгууль – 2021
  • 22:40
    “Кибер сүлжээ” Монголын уран сайхны кино
  • 00:15
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    UBSTV Алтан фонд: Уянгын 3 холбоо
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 11:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /5-р бүлэг 7,8/
  • 11:30
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /40/
  • 12:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:25
    Хилчдийн өдөрт: "Монгол бүсгүй" телеконцерт МУГЖ Б.Ганчимэг
  • 13:00
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:00
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /43,44/
  • 17:30
    "Их хотын соёл - Сити резиденс"
  • 17:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    ICT Expo-2021
  • 22:05
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /41/
  • 22:55
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 23:35
    Сумо тойм
  • 00:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Алтан боломж"
  • 10:00
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 68,69,70-р анги
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "Хот"
  • 16:20
    "Хавтгай дэлхий"
  • 17:25
    "Хубилай" ОАК 32-р анги
  • 18:10
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 73-р анги
  • 21:10
    "Сакура Япон"
  • 21:15
    "Би" Монголын турбинчдын холбооны ерөнхийлөгч, ДЦС-ын зөвлөх Ц.Цэнгэл
  • 22:25
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    Мөнхбаяр Отгонгэрэл - Зүрхэндээ теле концерт
  • 08:05
    "Гайхамшигт амьдрал" 5-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:15
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 14:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:40
    "ТВ молл"
  • 14:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:00
    Япон орныг тольдохуй
  • 15:15
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Бизнес мэдээ"
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 17:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 18:30
    "Эрүүл амьдарцгаая эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 19:00
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Гайхамшигт амьдрал" 6-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:30
    Нөхөн сонгууль
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 23:00
    "Дурсамж 1988" 21.22.23-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 01:55
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:45
    "Тагнуулч аав" МУСК
  • 07:25
    Дорнын зурлага
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Теле концерт
  • 10:00
    “Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 4-р анги
  • 11:00
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    К-pop хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Хөөрөлдөөн" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Single Ladies-1" МУСК
  • 15:05
    "Single Ladies-2" МУСК
  • 17:00
    "Ярьж буй хууль" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Эрдэмт хүн улсын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Сакура брэнд" үзүүлж байна
  • 20:25
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг /дугаар 2/
  • 21:30
    “Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 5-р анги
  • 22:40
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 00:25
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    "Тэнгэрийн хүү" МУСК

C1

  • 08:00
    "Үүргэвчтэй аялал-23" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино 45,46,47-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    Бага үдийн цэнэг
  • 13:40
    "Цус" СОАК 10-р анги
  • 14:50
    "Цус" СОАК 11-р анги
  • 16:00
    "Цус" СОАК 12-р анги
  • 17:10
    "Who is he" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    "Миний хүүхдийн гэрийн даалгавар" зорилтот төсөл. Дугаар 5
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 20:40
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Алганы хээ" ток шоу /давталт/
  • 22:00
    "Нөхрөө яаж хүмүүжүүлэх вэ" УСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Нахиа
  • 10:00
    Адтай жаалууд ОАК 21-24
  • 12:00
    Сонголт ОАК-9,10
  • 13:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:30
    Өдрийн мэнд
  • 15:00
    Адтай жаалууд ОАК 25-28
  • 17:00
    Сонголт ОАК-11,12
  • 18:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000-шууд
  • 19:30
    Хайрын хүч
  • 20:30
    SBN news тойм
  • 21:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 22:30
    Ээждээ л үнсүүлэхсэн МУСК
  • 00:20
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:05
    Токио 2020 Хөнгөн атлетик
  • 02:20
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 4
  • 03:10
    Мэдээ
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 2
  • 07:20
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 3,4
  • 07:50
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 4
  • 08:45
    "Сэтгэлд хоногшсон оройн хоол" нэвтрүүлэг 11-13
  • 10:00
    "Иог" баримтат кино
  • 11:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Диваажингийн шат" ОАК 19
  • 13:00
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.25,26
  • 13:30
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 39,40
  • 14:00
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 12
  • 14:35
    "Амар мөрөн" баримтат кино 1
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 2
  • 16:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 3,4
  • 16:45
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 5
  • 17:50
    "Search" ОАК 7-10
  • 19:00
    "Улаан бал" тойм
  • 19:30
    "ICT Экспо 2021"
  • 22:30
    "Төгс болзоо" УСК
  • 00:30
    "Диваажингийн шат" ОАК 19

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.25,26-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    “Миний бяцхан одой морь” 2.19-23.р анги
  • 10:00
    "ICT expo-2021" шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Амтат оройн зоог" ОАК 47,48-р анги
  • 12:05
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:20
    "Одесст нэг удаа" ОАК 7-р анги
  • 13:15
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 13:35
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 13:50
    Задгай блок
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 32-р анги
  • 15:00
    "ICT expo-2021" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Солонгосын дайн" баримтат кино 3-р анги
  • 17:10
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1,1-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.24-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.13-р анги
  • 19:15
    Сакура брэнд нэвтрүүлэг
  • 19:22
    "Protex" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 49,50-р анги
  • 20:50
    "Protex" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нэг талын тасалбар" ОАК 1-р анги
  • 23:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 33-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-10-р анги
  • 09:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 10:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 12-р анги
  • 10:30
    "Чоно" ХОАК 29-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:00
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Евро 2020-Хөлбөмбөгийн жаран 8-р анги
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-11-р анги
  • 15:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 12-р анги
  • 15:30
    Монгол өв соёл
  • 16:00
    "Чоно" ХОАК 29-р анги
  • 17:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1,2-р анги
  • 18:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-12-р анги
  • 18:30
    Евро 2020-Хөлбөмбөгийн жаран 9,10-р анги
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 13-р анги
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 21:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 9,10-р анги
  • 22:00
    "Парадисо"- Хурд УСК
  • 00:20
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 48-52-р анги
  • 07:05
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 1-5-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "9-р өрөө" СОАК 3,4-р анги
  • 14:10
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 38,39-р анги
  • 14:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 15:30
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар 1
  • 16:20
    "Ноён Магориумын шидэт дэлгүүр" УСК
  • 18:00
    "Big Brother Mongolia" реалити шоу финалын дугаар
  • 19:30
    "Монгол соёл Монголын баялаг" дугаар 5
  • 21:00
    "Урвагчийг илчил" УСК
  • 23:20
    "Үхлийн симфони" МУСК
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 11-16-р анги
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Их хотын соёл-Сити ресидэнс" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 10-11-р анги /давталт/
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 12-р анги /давталт/
  • 18:10
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Улаачдын сорил 4" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 19:00
    "Сүлдэт баганы дэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 21:30
    "Их хотын соёл-Сити ресидэнс" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Танкчид" УСК
  • 01:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:45
    Уран сайхны кино
  • 09:30
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Digital Nation 2021 - ICT Expo /шууд/
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Д.Бямбадаш "МСРТ" ХХК /
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Ботгохон" төсөл - Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Аялалын тойрог" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Digital Nation 2021 - ICT Expo /шууд/
  • 16:00
    Баялаг бүтээгчдийн өглөөний уулзалт
  • 16:20
    Амрыг эрэе- ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 16:50
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 18:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 19:00
    Digital Nation 2021 - ICT Expo /шууд/
  • 22:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Д.Бямбадаш "МСРТ" ХХК /
  • 22:45
    АТАКАН УСК
  • 00:25
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:20
    "Шинэ трэйлер"
  • 09:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.70-р анги)
  • 10:25
    "Хүн шувуу (Birdman)" УСК
  • 12:40
    "А Ажиллагаа" (Project A)" УСК
  • 14:30
    "А Ажиллагаа 2 (Project A-2)" УСК
  • 16:20
    "Ерөндөг (A Cure for Wellness)" УСК
  • 19:00
    "Тоглоомын түүх 3 (Toy Story 3)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (I.1-4-р анги)
  • 22:50
    "Кристофер Робин (Christoper Robin)" УСК
  • 00:40
    "Мангас эмэгтэй (Colossal)" УСК
  • 02:25
    "Ноа (Noah)" УСК
  • 04:40
    "Тоглоомын түүх (Toy Story)" УСК
  • 06:00
    "Тоглоомын түүх 2 (Toy Story 2)" УСК
  • 07:30
    "Тоглоомын түүх 3 (Toy Story 3)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 07-10-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 16-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 17-р анги
  • 13:50
    Киносутра 7,8-р анги
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес амжилт
  • 17:50
    "Уяхан замбуу тивийн наран" урлагтйн их наадам
  • 19:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:35
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:40
    Дэлхийн хотууд: Вашингтон
  • 20:10
    Тэнгэрээс буусан од МУСК
  • 22:20
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 31,32-р анги
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 09:40
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:10
    "И-спорт" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага /гадаад/
  • 13:10
    "Урвалт" УСК
  • 15:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 15:45
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 16:00
    "Хөгжил зүтгэл" Цагдаагийн байгууллагын 100 жил баримтат кино
  • 18:00
    "7/24" төсөл - Авлига-1 үзүүлж байна
  • 18:40
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 19:45
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 15, 16, 17-р анги
  • 20:30
    "7/24" төсөл - Авлига-2 үзүүлж байна
  • 21:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 21:45
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 23:50
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Аригатоо хэйсэй" аяллын тэмдэглэл
  • 08:35
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж
  • 10:05
    "Шидэт үнсэлт" олон ангит кино 3,4-р анги
  • 11:05
    "Монгол бүсгүй" теле концерт
  • 11:45
    Хүрээлэн буй орчны шижлэх ухаан ба технологи
  • 12:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Төлбөртэй зогсоол
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Удмын эгшиглэн" дугаар-1
  • 16:45
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 17:45
    "Пипл ток" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Бизнес ба боломж
  • 18:55
    "Учралын баяр" төсөл нэвтрүүлэг Дугаар-2
  • 20:00
    Хүрээлэн буй орчны шижлэх ухаан ба технологи
  • 20:30
    "Ирээдүй биднээс эхэлнэ" баримтат нийтлэл
  • 21:05
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Замын тэмдэг тэмдэглэгээ
  • 21:30
    "Хар бороо" уран сайхны кино
  • 23:30
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 09:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 10:00
    Сайн байна уу, Захирал аа нэвтрүүлэг
  • 10:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:05
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 18:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 19:05
    "Ирээдүйн хот-Касабланка " баримтат кино
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Амьдралын зам" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Single Ladies" МУСК

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Тобот Атлон III.1-6
  • 08:25
    Мини форс III.13-14
  • 09:00
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 3
  • 09:30
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 3-4
  • 09:40
    Да Винчи - Би том болохоороо 2
  • 10:00
    Миний залуу насны романтик инээдэм II.4-8
  • 12:25
    Авьяастнуудын сургууль III.8-11
  • 14:00
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? - Бургер Кинг
  • 14:20
    Мини Форс III.15-18
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.21-28
  • 16:35
    Бяцхан автобус Таёо IV.23-26 V.1
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 2
  • 18:15
    Learn to Draw- Дүүдлийн байшинд 5-6
  • 18:20
    Learn to Draw -Зурж сурцгаая 5
  • 18:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 3-4
  • 18:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 6
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь VIII.4-6
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Тандермэний гэр бүл I.1-5
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    Зураглал
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 10:20
    “Цаг үе, үзэл бодол”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Асуудал, шийдэл”
  • 11:40
    Оддын замнал: Сагсан бөмбөгийн тамирчин Винс Картер
  • 12:10
    Цаг агаар
  • 12:20
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 12:40
    “Алганд багтсан Эх орон” Монгол Улсын Үндсэн хуулийн цуврал нэвтрүүлэг-2 /давталт/
  • 13:10
    Сүлд /давталт/
  • 13:30
    “Тоглоомын дүрэм” Баримтат кино. 2-р хэсэг.
  • 14:00
    Спорт таны амралтанд: “Зэрлэг 4х4” автомашины бартаат замын уралдаанаас 1-р хэсэг
  • 15:00
    Мэдээ/давталт/
  • 15:20
    ММ архив: “Цэнхэр хаяа”баримтат кино /2013 он/
  • 16:30
    “Өв соёлын өлгий нутгаар” Баримтат кино 5-р хэсэг
  • 17:05
    “Би Монгол хүн” цуврал Соёлын гавьяат зүтгэлтэн, МЗЭ болон Д.Нацагдоржийн нэрэмжит шагналт Сэтгүүлч, яруу найрагч Д.Нямаа оролцов
  • 17:50
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:20
    “Явлаа, Ирлээ” /давталт/
  • 18:40
    Цаг агаар
  • 18:50
    Тэг цэг: “М Жи Си Стар групп” ХХК-ийн Ерөнхий захирал С.Батмөнх оролцов
  • 19:20
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 19:40
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” Олон улсын тойм
  • 21:30
    Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг: Зам тээврийн осол ба Хүүхдийн аюулгүй байдал... /давталт/
  • 22:30
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:30
    Эфир завсарлав.

SPS World

  • 00:00
    2021 Playoff Playback Hawks vs. Bucks Game 2
  • 02:00
    Премьер лигийн тойм №04
  • 02:50
    PL (шууд): Ньюкасл - Лийдс 5-р тойрог
  • 05:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №01
  • 05:30
    PL Netbusters №03
  • 06:00
    2021 Playoff Playback Hawks vs. Bucks Game 5
  • 08:00
    2021 WNBA Aces vs. Sky Live
  • 10:00
    2021 WNBA Mercury vs. Storm Live
  • 12:00
    2021 Playoff Playback Hawks vs. Bucks Game 6
  • 14:00
    Basketballography: Rich Guerin
  • 14:30
    WNBA Weekly #215
  • 15:00
    2021 Playoff Playback Clippers vs. Suns Game 1
  • 17:00
    2021 WNBA Aces vs. Sky Tape
  • 19:00
    2021 WNBA Mercury vs. Storm Tape
  • 21:00
    Премьер лигийн тойм №04
  • 21:50
    PL (шууд): Бөрнли - Арсенал 5-р тойрог

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Осасуна - Валенсиа 4-р тойрог
  • 11:00
    La Liga Show №5
  • 11:30
    UEL 2020/21: Рома - Ман Ютд 1/2 Хариу тоглолт
  • 13:30
    Ла Лиг: Реал Мадрид - Сельта 4-р тойрог
  • 15:30
    UEL 2020/21: Арсенал - Вийярреал 1/2 Хариу тоглолт
  • 17:30
    Европа лигийн тойм №1
  • 18:30
    UEL 2020/21: Вийярреал - Ман Ютд Шигшээ тоглолт
  • 22:00
    Ла Лиг (Шууд): Атлетико - Атлетик 5-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    Бөх: Улсын харцага цолны хүндэтгэлийн барилдаан 2020
  • 12:30
    Production time
  • 12:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Улаанбаатар - Хангарьд
  • 15:00
    PL World №05
  • 15:30
    SPS Блиц S1 #4
  • 15:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Улаанбаатар сити - Хоромхон
  • 18:00
    Hisense Дээд лигийн тойм №10
  • 18:30
    Production time
  • 18:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Атлетик 220 - Хаан хүнс Эрчим
  • 21:00
    La Liga World №5
  • 21:30
    Production time
  • 21:50
    PL (Шууд): Ливерпүүл - Кристал П. 5-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Мишээл резиденс" танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 264: Пориер-МкГрегор
  • 11:30
    ONE: King of the Jungle
  • 14:00
    UFC: Киеза-Магни
  • 17:00
    UFC 257: Пориер-МкГрегор 2
  • 19:00
    ONE: Heroes (Дугаар 8)
  • 20:00
    UFC: Холл-Стиклэнд
  • 22:00
    WWE Smackdown 1151

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Аялагч эр 1-р хэсэг
  • 09:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Орчуулагч ОАК 1,2,3,4-р анги
  • 12:50
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Сувд нэвтрүүлэг –Б.ГАНЧИМЭГ МУГЖ
  • 14:00
    Сүлд үү, Тоо юу? Сидней
  • 14:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Эрүүл мэндийн цаг-Шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Дэлтэй цэнхэрийн хурд 2017 Азарга, соёолон, их насны морьдын уралдаан
  • 17:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танинмэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Expert talk
  • 18:30
    Аялагч эр 2-р хэсэг
  • 19:00
    Бэхээр амилсан Бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хурдан морины түүх нэвтрүүлэг – Жинст Хонгор
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу? - Вануату
  • 20:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Хүний заяа нэвтрүүлэг – А.Энхтайван МУАЖ
  • 23:00
    Мартагдашгүй мөчүүд УСК
  • 00:40
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 01:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 73-76-р анги
  • 09:30
    "Амьдралын амт" ОАК 121, 122-р анги
  • 10:40
    "Зөрүү тавилан" ОАК 4, 5-р анги
  • 11:50
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 7-9-р анги
  • 15:20
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 59-61-р анги
  • 17:40
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 79, 80-р анги
  • 19:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 5, 6-р анги
  • 20:30
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 12-р анги
  • 22:00
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 63, 64-р анги
  • 23:50
    "Зөрүү тавилан" ОАК 5, 6-р анги
  • 00:55
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 12-р анги
  • 02:05
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    NBA: Брүүклин - Индиана 2020-21
  • 02:00
    PL: Ман Ютд - Ньюкасл 4-р тойрог
  • 04:00
    NBA: Индиана - Л.А Лэйкерс 2020-21
  • 06:00
    PL: Арсенал - Норвич 4-р тойрог
  • 08:00
    NBA Action №3029
  • 08:30
    NBA: Орландо - Нью Йорк 2020-21
  • 10:30
    PL World №06
  • 11:00
    PL: Челси - А. Вилла 4-р тойрог
  • 13:00
    NBA: Миннесота - Л.А Лэйкерс 2020-21
  • 15:00
    PL: Кристал П. - Тоттенхэм 4-р тойрог
  • 17:00
    NBA: Филаделфиа - Вашингтон 2020-21
  • 19:00
    PL (Шууд): Pre-Game Show №21
  • 19:20
    PL (Шууд): Волверхэмптон - Брентфорд 5-р тойрог
  • 21:30
    PL (Шууд): Pre-Game Show №22
  • 21:50
    PL (Шууд): Ман Сити - Саутхэмптон 5-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Аман хуур" МУСК
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 10-р анги
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 11:20
    "Ану мюзик" тоглолт
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Наадмын зочин" нэвтрүүлэг:Г.Жигжидсүрэн Ардын Жүжигчин. кино найруулагч
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Тулаанч заан" хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    Токио 2020 Зуны олимпын наадам 3*3 Сагсан бөмбөг
  • 19:40
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 11-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Намар нахиалсан мод" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Спорт таны амралтанд: Ламын гэгээний- 370 жилийн ойн наадам
  • 08:15
    Спорт-түүх: Самбо бөхийн 2000 оны алдартнууд
  • 09:15
    Бахархал: Аэробик гимнастикийн дасгалжуулагч С. Тунгалаг
  • 09:40
    Дархан мэх: Монгол улсын арслан Д. Мөнх-Эрдэнэ
  • 10:00
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН”-шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “ Белград-2021” Боксын ДАШТ-нд оролцох Монголын багийн сонгон шалгаруулах тэмцээн
  • 13:00
    Монголын шигшмэл хурдан морьдын “Их хурд-4” уралдаан
  • 13:40
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан Д. Лхагвасүрэн
  • 14:10
    Спорт таны амралтанд: “Мөрөн-2018” мастер кросс
  • 15:10
    Спорт хобби: Спортын сэтгүүлч, тайлбарлагч Б. Төмөр
  • 15:40
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин Дашгомбын Баттулга
  • 16:10
    “Шанхай-2006” усан спортын 25 метрийн бассейныДАШТ 6-р хэсэг
  • 17:15
    Адуучин: Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сумаас бэлтгэв
  • 18:00
    Спорт-Гэр бүл: Хөнгөн атлетикийн ОУХМ Б. Мөнхзаяа
  • 18:30
    Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс: Дорнод талын хурд-2015 хаврын уралдаан
  • 19:00
    Бахархал: МУГТ аймгийн арслан Б. Отгонбаяр
  • 19:25
    Спорт хобби
  • 19:55
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бөхийн хууч
  • 21:45
    Оддын замнал
  • 22:15
    Монголын спортын түүх: 1993 оны улсын аварга “Өдрийн од” баг
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Хот нэвтрүүлэг
  • 21:30
    УИХ-ын цаг
  • 22:00
    Эдийн засгийн аюулгүй байдал нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-2
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Дээрхийн Заяа
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт18
  • 12:20
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 16:15
    Баримтат кино
  • 17:00
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-3
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ-Клиник33
  • 19:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Босагийн Эрхэм хүмүүс
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Зөв хооллоё18
  • 21:30
    Сонгууль-2021
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    МУСК
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 10:40
    “Алдар жерри хоёр” олон ангит уран сайхны 3,4-р анги
  • 11:40
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:50
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Миний мөрөөдөл найзтайгаа хамт сургуулиа төгсөх
  • 12:00
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу” Жүжгийн дуунууд
  • 13:00
    120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “Оюундалай” Бумбардай
  • 14:00
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:10
    Гэр бүлийн хичээл: Хуримтлал үүсгэх арга
  • 14:30
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Галын бурхан” теле зохиомж
  • 15:30
    Хүүхдийн эрх
  • 15:40
    “Боломж дүүрэн амьдрал” нийтлэл нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал Бөхөн
  • 16:25
    Хүүхдийн зохиолч /Алтансан хөмрөг/
  • 16:55
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 17:00
    “Үлгэрийн цаг” Гэрэлтдэг бяслаг
  • 17:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:30
    Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг
  • 18:30
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Цахим гадуурхал”
  • 19:00
    Таван эгшиглэн
  • 20:00
    “Алдар жерри хоёр” олон ангит уран сайхны 5,6-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Өглөө" МУСК
  • 10:10
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Үлгэрийн баатрууд гэртээ харих замд" МУСК
  • 12:20
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Оюутны байр - 2" 19,20-р анги
  • 14:20
    "Алтан ерөөл" тоглолт
  • 16:10
    "Миний аав" кино контент
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 18:00
    "Оюутны байр - 2" 21,22-р анги
  • 19:10
    Бизнес хөтөч
  • 19:40
    "Дархлаа" МУСК
  • 21:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Bad Angel" МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

IX/2721:10

МҮОНТ

МҮОНТ-ийн 54 жилийн ойд: Өнөөдөр маргааш...

IX/2710:00

Central TV

ЕБС 3-р ангийн хичээл- Монгол хэл

IX/2708:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/