МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Кибер сүлжээ” Монголын уран сайхны кино
  • 10:35
    Доорий дин дон
  • 10:55
    Өв эрдэнэ
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Миний сонгосон мэргэжил: “Балетчин”
  • 11:50
    “Босох тэнхэл”: 29-р сургуулийн багш Н.Аюурзана
  • 12:40
    Нүүдэлчдийн өв соёл: “Монгол чулуу”
  • 13:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Хүйтэн бороо” жүжиг 2-р анги
  • 14:55
    “Хөхөө гэрлэх дөхлөө” Монголын уран сайхны кино
  • 16:15
    Спорт таны амралтанд: “Зэрлэг 4х4” автомашины бартаат замын уралдаан 2-р хэсэг
  • 17:15
    УИХ-ын нөхөн сонгууль – 2021
  • 18:30
    Барилгын политехник коллеж – Барилгын чадамжийн төв үзүүлж байна
  • 18:40
    16 мм үзүүлж байна: “Монгол сийлбэр”
  • 19:00
    УИХ-ын нөхөн сонгууль – 2021
  • 19:30
    Сүлд
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Монголын түүх: “Ардын журамт цэрэг”
  • 22:10
    УИХ-ын нөхөн сонгууль – 2021
  • 22:40
    “Миний найз” Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    UBSTV Алтан фонд: Уянгын 3 холбоо
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 11:00
    Номтой өрөө
  • 11:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /5-р бүлэг 9,10/
  • 12:00
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /41/
  • 12:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:00
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:00
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 17:40
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 17:50
    Сайн уу Сайнаа
  • 19:00
    ICT Expo-2021
  • 22:05
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /42/
  • 22:55
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 23:35
    Сумо тойм
  • 00:05
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Алтан боломж"
  • 10:00
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 70,71,72-р анги
  • 15:30
    "УИХ-ын цаг"
  • 16:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:30
    "Манцуйтай тамирчин"
  • 17:00
    "Би" Монголын турбинчдын холбооны ерөнхийлөгч, ДЦС-ын зөвлөх Ц.Цэнгэл
  • 18:15
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 74-р анги
  • 21:10
    "Сакура Америк"
  • 21:15
    "Танайд хоноё"
  • 22:25
    "Хубилай" ОАК 34-р анги
  • 23:10
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:20
    Цэрэнчунт - Дуу хуурын нутгаас теле концерт
  • 08:10
    "Гайхамшигт амьдрал" 6-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:25
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 13:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:20
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 13:50
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Япон орныг тольдохуй
  • 14:20
    "ТВ молл"
  • 14:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    "Дүүрэн сэтгэлийн ерөөл"хандивын тоглолт
  • 18:00
    Ойлголт зөв бол үйлдэл зөв
  • 18:35
    "Бизнес мэдээ"
  • 18:40
    "Их хотын соёл - Сити резиденс"
  • 19:00
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Гайхамшигт амьдрал" 7-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:30
    Нөхөн сонгууль
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Дурсамж 1988" 24.25-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 01:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:55
    "Асрагч аав" МУСК
  • 07:25
    Дорнын зурлага
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Теле концерт
  • 10:00
    “Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 5-р анги
  • 11:00
    "Малчин заяа" тоглолт
  • 11:57
    Цаг агаарс
  • 12:00
    "Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    "Дурлалын гэмт хэрэг" МУСК
  • 14:40
    "Хөгжил зүтгэл" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Хар бороо" МУСК
  • 18:15
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:10
    "Сакура брэнд" үзүүлж байна
  • 20:15
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг /дугаар 3/
  • 21:30
    “Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 6-р анги
  • 22:40
    "Үл таних эмэгтэй" МУСК
  • 00:25
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "Үүргэвчтэй аялал-24" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино 48,49,50-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    Бага үдийн цэнэг
  • 13:40
    "Цус" СОАК 13-р анги
  • 14:50
    "Цус" СОАК 14-р анги
  • 16:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Миний хүүхдийн гэрийн даалгавар" зорилтот төсөл. Дугаар 6
  • 19:30
    Улсын Их Хурлын Цаг
  • 20:00
    "Хар бороо" МУСК
  • 22:00
    "Өс хонзон" УСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 08:50
    Их хатан Сондог СОАК-18
  • 10:00
    Их эмч
  • 11:00
    Өдрийн мэнд
  • 11:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Төмөрчөдөр, Цоожсүрэн
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Хайрын хүч
  • 15:00
    Их хатан Сондог СОАК-19
  • 16:10
    Их хатан Сондог СОАК-20
  • 17:20
    Баримтат дэлгэц: Төлчин
  • 18:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000-Үндсэн тохирол
  • 21:00
    Татар ажиллагаа МУСК
  • 22:40
    Ээжээ МУСК
  • 00:40
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:45
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 04:25
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино 29
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 3
  • 07:20
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 5,6
  • 07:50
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 5
  • 08:45
    "Сэтгэлд хоногшсон оройн хоол" нэвтрүүлэг 14,15
  • 09:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 3
  • 10:00
    Иог" баримтат кино
  • 11:00
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 13
  • 11:30
    "Нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Диваажингийн шат" ОАК 20
  • 13:00
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.27,28
  • 13:30
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 41,42
  • 14:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Амар мөрөн" баримтат кино 2
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 3
  • 16:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 5,6
  • 16:45
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 6
  • 17:50
    "Search" ОАК 11-13
  • 19:00
    "ICT Экспо 2021"
  • 22:30
    "Аз жаргалтай төгсөх тушаал" УСК
  • 01:50
    Эфир завсарлав

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 07:15
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4,26-1,1р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.13-р анги
  • 10:00
    "ICT expo-2021" шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Амтат оройн зоог" ОАК 49,50-р анги
  • 12:05
    "Нэг талын тасалбар" ОАК 1-р анги
  • 13:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 33-р анги
  • 15:00
    "ICT expo-2021" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Солонгосын дайн" баримтат кино 4-р анги
  • 17:00
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 18:35
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 4.5-р анги
  • 18:50
    "Хамааран амьдрах моод" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "E баримт" шууд тохирол
  • 19:25
    Сакура брэнд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 51,52-р анги
  • 20:50
    "Protex" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Задгай блок
  • 21:00
    "Аугаа эх орны дайн" баримтат кино 6-р анги
  • 22:00
    "No Rules" ОАК 4-р анги
  • 23:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 34-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-13-р анги
  • 09:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 10:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 13-р анги
  • 10:30
    Монгол өв соёл
  • 11:00
    Евро 2020-Хөлбөмбөгийн жаран 11-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 12:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 1,2-р анги
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-14-р анги
  • 15:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 13-р анги
  • 15:30
    "Парадисо"- Хурд УСК /давталт/
  • 18:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 18:30
    Евро 2020-Хөлбөмбөгийн жаран 12,1-р анги
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 14-р анги
  • 20:30
    "Сайнуу зөвлөх өө" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Парадисо"- Хөвгүүд уйлдаггүй УСК
  • 00:30
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 48-52-р анги
  • 07:20
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 13-16-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "9-р өрөө" СОАК 5,6-р анги
  • 14:15
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 1,2..
  • 15:15
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар 13
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол соёл Монголын баялаг" дугаар 6
  • 21:00
    "Ээж" МУСК
  • 23:00
    "Сикарио" УСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 17-20-р анги
  • 08:40
    "Их хотын соёл-Сити ресидэнс" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Танкчид" УСК
  • 10:40
    "Сүлдэт баганы дэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Улаачдын сорил 4" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 13-14-р анги /давталт/
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 17:55
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Сэлэнгэ аймаг
  • 18:25
    "Их хотын соёл-Сити ресидэнс" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Монголын гайхамшиг" өгүүлэмж
  • 19:00
    "Энвэллийн баатрууд: Тоглоомноос гарах" УСК
  • 20:50
    "Түүх 1 минут" өгүүлэмж
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хар хувцастай эмэгтэй 1" УСК
  • 23:45
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:30
    АТАКАН УСК
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Digital Nation 2021 - ICT Expo /шууд/
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 12:30
    "Ботгохон" төсөл - Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Виллиам УСК
  • 15:00
    Digital Nation 2021 - ICT Expo /шууд/
  • 16:00
    Баялаг бүтээгчдийн өглөөний уулзалт
  • 16:20
    "Аялалын тойрог" Тэнгэрийн үүд Занзажиэ
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес таймнэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 19:00
    Digital Nation 2021 - ICT Expo /шууд/
  • 22:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Д.Бямбадаш "МСРТ" ХХК /
  • 22:45
    Үйлийн үр эргэн ирдэг УСК
  • 00:45
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:10
    "Мангас эмэгтэй (Colossal)" УСК
  • 11:10
    "Ноа (Noah)" УСК
  • 13:40
    "Кристофер Робин (Christoper Robin)" УСК
  • 15:35
    "Тоглоомын түүх (Toy Story)" УСК
  • 17:10
    "Тоглоомын түүх 2 (Toy Story 2)" УСК
  • 18:55
    "Тоглоомын түүх 3 (Toy Story 3)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (I.5-8-р анги)
  • 22:50
    "Хайр ба Мансуурал (Love & Other Drugs)" УСК
  • 00:50
    "Хүн шувуу (Birdman)" УСК
  • 02:50
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 11-16-р анги
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 18-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Дэлхийн хотууд: Вашингтон
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 19,20-р анги
  • 14:40
    Хэлмэгдсэн Буддизм баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Бизнес амжилт
  • 17:55
    247 градус МУСК
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    Сараанаа МУСК
  • 21:30
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 33-35-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 09:40
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 11:45
    Хөгжмийн завсарлага /монгол/
  • 12:10
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 14:00
    "УЛААН БҮС" аяны ТАЙЛАН ЛАЙВ ХАНДИВЫН ТОГЛОЛТ
  • 16:00
    "Хар муур" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 18:00
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 19:45
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 18, 19, 20-р анги
  • 20:30
    "7/24" төсөл - Тоглох эрх үзүүлж байна
  • 21:00
    "Сөрөг вакцин" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 22:00
    "247 градус" МУСК
  • 23:50
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Аригатоо хэйсэй" аяллын тэмдэглэл
  • 08:35
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Бизнес ба боломж
  • 10:10
    "Хар бороо" уран сайхны кино
  • 12:10
    Хүрээлэн буй орчны шижлэх ухаан ба технологи
  • 12:35
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Замын тэмдэг тэмдэглэгээ
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Удмын эгшиглэн" дугаар-2
  • 16:35
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 17:35
    Бизнес ба боломж
  • 18:10
    "Учралын баяр" төсөл нэвтрүүлэг Дугаар-3
  • 19:00
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ирээдүй биднээс эхэлнэ" баримтат нийтлэл
  • 20:35
    Хүрээлэн буй орчны шижлэх ухаан ба технологи
  • 21:05
    "Солиот эх" Монголын уран сайхны кино
  • 23:05
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Бид 3-ын болзоо" МУСК
  • 09:40
    "Ирээдүйн хот-Жакарта" баримтат кино
  • 10:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:00
    "Титануудын дайралт" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Титануудын дайралт" хүүхэлдэйн кино
  • 14:25
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 16:20
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 17:00
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 " нэвтрүүлэг давталт
  • 18:00
    "Хосоороо" тоглолт
  • 19:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Mонгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Single Ladies" МУСК

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Тобот Атлон III.5-10
  • 08:25
    Мини Форс III.19-20
  • 09:00
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 3
  • 09:30
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 3-4
  • 09:40
    Да Винчи - Би том болохоороо 2
  • 10:00
    Миний залуу насны романтик инээдэм II.9-13
  • 12:25
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Авьяастнуудын сургууль III.12-13
  • 14:00
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Мини форс III.21-24
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.29-36
  • 16:35
    Бяцхан автобус Таёо V.2-6
  • 18:00
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 7-8
  • 18:10
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 2
  • 18:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 7-8
  • 18:40
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 2
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь VIII.7-8
  • 20:10
    Мөнх Тунх IV.8
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Тандермэний гэр бүл I.6-10
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал”
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    “Дэлхий дахинд...” Олон улсын тойм
  • 10:00
    Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг: Зам тээврийн осол ба Хүүхдийн аюулгүй байдал... /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 11:40
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 12:05
    16 мм-ийн кино төсөл: “Монгол телевиз 30 жил”
  • 12:25
    “Би Монгол хүн” цуврал Соёлын гавьяат зүтгэлтэн, МЗЭ болон Д.Нацагдоржийн нэрэмжит шагналт Сэтгүүлч, яруу найрагч Д.Нямаа оролцов
  • 13:10
    “Колизей үхлийн тайлбар” Баримтат кино
  • 14:00
    Спорт таны амралтанд: “Зэрлэг 4х4” автомашины бартаат замын уралдаанаас 2-р хэсэг
  • 15:00
    Мэдээ/давталт/
  • 15:20
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:50
    “Асуудал, шийдэл”
  • 16:10
    Онцгой дуудлага
  • 16:25
    “Үхлийн тоос” Баримтат кино
  • 18:00
    Мартах учиргүй: Соёлын гавьяат зүтгэлтэн, сэтгүүлч Хорлоогийн Цэвлээ
  • 18:30
    Эх орны төлөө
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:05
    “Далай ээжийн хүүрнэл” нийтлэл
  • 19:30
    “Алганд багтсан Эх орон” Монгол Улсын үндсэн хуулийн цуврал нэвтрүүлэг-3 /давталт/
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:20
    “Ерөнхийлөгчийн онгоц” баримтат кино
  • 22:05
    Цаг агаар
  • 22:10
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

SPS World

  • 00:00
    PL World №04
  • 00:30
    PL World №05
  • 01:00
    2021 WNBA Mercury vs. Storm Tape
  • 03:00
    2021 Playoff Playback Clippers vs. Suns Game 3
  • 05:00
    2021 Playoff Playback Clippers vs. Suns Game 4
  • 07:00
    2021 Playoff Playback Clippers vs. Suns Game 5
  • 09:00
    2021 Playoff Playback Clippers vs. Suns Game 6
  • 11:00
    2021 NBA Finals Bucks vs. Suns Game 1
  • 13:00
    2021 NBA Finals Bucks vs. Suns Game 2
  • 15:00
    2021 NBA Finals Bucks vs. Suns Game 3
  • 17:00
    2021 NBA Finals Bucks vs. Suns Game 4
  • 19:00
    2021 NBA Finals Bucks vs. Suns Game 5
  • 21:00
    2021 NBA Finals Bucks vs. Suns Game 6
  • 23:00
    2021 Play In: Warriors/Lakers Game 4

SPS Classic

  • 00:15
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Барселона - Байерн 1-р тойрог
  • 11:00
    Аваргуудын лигийн тойм №1
  • 12:00
    Ла Лиг: Атлетико - Атлетик 5-р тойрог
  • 14:00
    Европа лигийн тойм №1
  • 15:00
    UCL: Ливерпүүл - Милан 1-р тойрог
  • 17:00
    UCL: Интер - Реал 1-р тойрог
  • 19:00
    La Liga Show №5
  • 19:30
    LaLiga (Шууд): Pre-Game Show №11
  • 19:50
    Ла Лиг (Шууд): Майорка - Вийярреал 5-р тойрог
  • 22:00
    Ла Лиг (Шууд): Сосьедад - Севийя 5-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA: Финикс - Л.А Лэйкерс 2020-21
  • 11:00
    UCL: Брюгге - ПСЖ
  • 13:00
    Премьер лигийн тойм №05
  • 14:00
    Аваргуудын лигийн тойм №01
  • 15:00
    UFC 257: Пориер-МкГрегор 2
  • 17:00
    Европа лигийн тойм №01
  • 18:00
    NBA: Дэнвэр - Индиана 2020-21
  • 20:00
    PL World №06
  • 20:30
    Production time
  • 20:50
    PL (Шууд): Брайтон - Лестер сити 5-р тойрог
  • 23:00
    Ла Лигийн тойм №5

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Мишээл резиденс" танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 07:00
    UFC Шууд: Смит-Спэн
  • 10:00
    UFC: Махачев-Мойсес
  • 13:00
    ONE: Empower Тойм
  • 13:30
    ONE: Battleground III Тойм
  • 14:00
    ONE Weekly #37
  • 14:30
    UFC: Бенавидез-Фигуэйредо
  • 16:00
    ONE: No Surrender
  • 18:00
    UFC: Фэлдер-Хүүкер
  • 20:00
    UFC: Хермансон-Веттори
  • 22:00
    WWE Monday raw 1477

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Аялагч эр 2-р хэсэг
  • 09:00
    Хувьсал Баримтат кино
  • 10:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг – А.Энхтайван МУАЖ
  • 11:30
    Мартагдашгүй мөчүүд УСК
  • 13:10
    Бэхээр амилсан Бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Expert talk
  • 14:10
    Сүлд үү, Тоо юу? - Вануату
  • 14:55
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Эрүүл мэндийн цаг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:30
    Кибер сүлжээ МУСК
  • 17:00
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Дэлхийн шилдэг уралдаан
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Морьтон Монгол Баримтат кино
  • 18:30
    Эдийн засгийн цаг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:10
    Аргамаг хүлэг үүрсэх Америк тивийн төвөргөөн
  • 19:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу - Токио
  • 20:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг – ААУ Б.Нохойцагаан
  • 22:30
    Хайр харуусал МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 77-80-р анги
  • 09:30
    "Амьдралын амт" ОАК төгсгөлийн 123, 124-р анги
  • 10:40
    "Зөрүү тавилан" ОАК 5, 6-р анги
  • 11:50
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 10-12-р анги
  • 15:20
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 62-64-р анги
  • 17:40
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 81, 82-р анги
  • 19:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 7, 8-р анги
  • 20:30
    "Ранинг мэн" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 65, 66-р анги
  • 23:50
    "Зөрүү тавилан" ОАК 7, 8-р анги
  • 00:55
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    PL (Шууд): Pre-Game Show №23
  • 00:20
    PL (Шууд): А. Вилла - Эвертон 5-р тойрог
  • 02:30
    NBA: Финикс - Портлэнд 2020-21
  • 04:30
    NBA: Милуоки - Филаделфиа 2020-21
  • 06:30
    NBA: Даллас - Дэнвэр 2020-21
  • 08:30
    PL World №03
  • 09:00
    PL: Волверхэмптон - Брентфорд 5-р тойрог
  • 11:00
    PL: Бөрнли - Арсенал 5-р тойрог
  • 13:00
    PL: Ливерпүүл - Кристал П. 5-р тойрог
  • 15:00
    PL: Ман Сити - Саутхэмптон 5-р тойрог
  • 17:00
    Европа лигийн тойм №01
  • 18:00
    PL: А. Вилла - Эвертон 5-р тойрог
  • 20:00
    PL World №06
  • 20:30
    PL (Шууд): Pre-Game Show №24
  • 20:50
    PL (Шууд): Вест Хэм - Ман Ютд 5-р тойрог
  • 23:00
    PL (Шууд): Pre-Game Show №25
  • 23:20
    PL (Шууд): Тоттенхэм - Челси 5-р тойрог

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Муур дэгдээхэй хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 11-р анги
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Хөдөөгйин баясгалан" МУСК
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 14:10
    "Наадмын зочин" нэвтрүүлэг:Ц.Нямдорж Монгол Улсын мастер дархан
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Симсала Грим-1 хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    Токио 2020 Зуны олимпын наадам 3*3 Сагсан бөмбөг
  • 20:20
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 12-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Бид мартахгүй" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    ММСУХ-ны 25 жил- Морьтон Монголчууд Гиннессийн дээд амжилт тогтоосны 8 жилийн ойд зориулсан “Сэлэнгэ хурд 2021” хурдан морины уралдаан 1-р хэсэг
  • 08:00
    Монголын спортын түүх
  • 09:00
    Дүнжингаравийн хурд-2005
  • 09:25
    Миний мөрөөдөл
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Белград-2021” Боксын ДАШТ-нд оролцох Монголын багийн сонгон шалгаруулах тэмцээн
  • 13:00
    Спорт-Гэр бүл: Монгол улсын гавьяат багш, Шинжлэх ухааны доктор, хөнгөн атлетикийн спортын мастер Г. Лхагвасүрэн агсны гэр бүл оролцоно
  • 13:45
    ММСУХ-ны 25 жил- Морьтон Монголчууд Гиннессийн дээд амжилт тогтоосны 8 жилийн ойд зориулсан “Сэлэнгэ хурд 2021” хурдан морины уралдаан 2-р хэсэг
  • 15:25
    Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс: Монголын шигшмэл хурдан морьдын “Их хурд-6” уралдаан
  • 16:15
    ОУХМ Я.Баатарын нэрэмжит “МОНГОЛЫН ОЛОН ӨДӨР-2021” дугуйн тэмцээн 2-р хэсэг
  • 17:15
    Дэлгэрхааны хаврын бүсийн уралдаан
  • 18:00
    “Токио-2020” паралимпийн наадамд Монголчууд
  • 18:45
    Оддын замнал
  • 19:15
    Спорт-Гэр бүл
  • 19:45
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Спорт хобби: Спортын дэд мастер Д. Тэлмэн
  • 21:00
    Бахархал
  • 21:30
    Боржигон-2007 Төвийн бүсийн уралдаан
  • 22:20
    Спорт таны амралтанд: “Төмөр хүлэг” мастер кросс уралдаан
  • 23:25
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Хот нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Эдийн засгийн аюулгүй байдал нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-3
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Босагийн Эрхэм хүмүүс
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:55
    Түмэнд түгээе
  • 13:10
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    МУСК
  • 17:00
    Зөв хооллоё
  • 17:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-4
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Тархины ХАКЕР
  • 19:50
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Тархи сэрэхүй
  • 20:30
    Сонгууль-2021
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Номын нандин сахиус
  • 21:30
    Сонгууль-2021
  • 21:50
    Түмэнд түгээе
  • 22:05
    МУСК
  • 23:50
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    “Алдар жерри хоёр” олон ангит уран сайхны 5,6-р анги
  • 11:40
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Цахим гадуурхал”
  • 12:10
    Таван эгшиглэн
  • 13:10
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:20
    “Арслан зүрхтэй туулай” теле жүжиг 1-р хэсэг
  • 14:00
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Хүүхэд нас жаргалаар дүүрэн байг
  • 14:10
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц:Дэлхийн 80-н гайхамшиг цуврал
  • 15:10
    Гэр бүлийн хичээл: Хүйсийн онцлог ялгаа
  • 15:25
    “Шинэ үсгийн багш” монголын уран сайхны кино
  • 17:15
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:25
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн дурсамж
  • 17:40
    “Төгсөшгүй” Хөгжмийн зохиолч Сангидоржийн Сансаргэрэлтэх
  • 18:30
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг “Монгол хүний удмын сан Монгол төрийн тунгалаг бодлого...”
  • 20:00
    “Алдар жерри хоёр” олон ангит уран сайхны 7,8-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Ард Аюуш" МУСК
  • 10:20
    Бизнес хөтөч
  • 10:40
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 12:20
    "Мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна.
  • 13:00
    "Оюутны байр - 2" 21,22-р анги
  • 14:20
    Морин хуурын чуулга - "Торгоны хээ"
  • 16:10
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 18:00
    "Оюутны байр - 2" 23,24-р анги
  • 19:20
    "Хөгжлийн замаар Америк" цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Бизнес хөтөч
  • 20:20
    Н.Баасандорж "Зөн билгэтэй ээж минь"
  • 21:30
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

IX/2710:00

Central TV

ЕБС 3-р ангийн хичээл- Монгол хэл

IX/2721:10

МҮОНТ

МҮОНТ-ийн 54 жилийн ойд: Өнөөдөр маргааш...

IX/2708:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/