МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 09:50
    Онцгой дуудлага
  • 10:10
    Оюундалай
  • 10:30
    Эдлэнгийн эзэд
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:00
    “Тэрэлжээс өмхий ханхалж байна” Хэлэлцүүлэг
  • 14:00
    “Аз жаргалын цэцэг” Д.Нацагдоржийн шагналт, хүүхдийн зохиолч О.Сундуй
  • 14:30
    “Урлаг” Теле сэтгүүл
  • 15:00
    “Шин Тоцүкавагийн түүх” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 16:30
    “Том ахын аялал” Байгаль, экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 17:30
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 18:30
    “Прокурорын мэдээлэл” УЕПГ-ын ОНХА-аас бэлтгэв
  • 18:50
    Миний амьдралын түүх: Ромеро Бритто
  • 19:00
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 19:30
    Интермед үзүүлж байна: Эрүүл мэндийн хөгжил дэвшил- Мэс заслын дэвшилтэт технологиуд
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч НҮБ-ын 76-р чуулганд оролцлоо
  • 21:40
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл: Уурхайчны нэг өдөр
  • 22:00
    Энэ уулс
  • 22:10
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 22:40
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:50
    Мандухай сэцэн хатан киноны хөгжмийн тухай
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 11:00
    Теле хичээл 4-р анги /Дүрслэх урлаг, технологи/
  • 11:25
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 1,2/
  • 11:50
    "Цоохор найз-1" Монгол хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /51/
  • 12:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:00
    Монгол сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    "Богд хаан" Монголын уран сайхны кино
  • 16:55
    Инээвэл залуужна
  • 17:25
    "Консуни" Хүүхэлдэйн кино /9-12/
  • 18:00
    "Эрхэт Монгол" групп үзүүлж байна
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Шидтэн" олон ангит кино /3/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Шийдэл 45
  • 20:40
    Миний амьдралын түүх “Ромеро Бритто”
  • 20:50
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /52/
  • 21:45
    Монгол Улсын Их Хурлын нөхөн сонгууль 2021
  • 22:00
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:40
    "Би хулчгар" Монголын уран сайхны кино
  • 00:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:40
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 83-р анги
  • 14:00
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "Дэлхий даяарх аялал"
  • 16:45
    "Хубилай" ОАК 41-р анги
  • 17:40
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 84-р анги
  • 21:10
    "УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021"
  • 21:40
    "10000 төгрөг"
  • 22:05
    "Tem's night show"
  • 22:40
    "Хубилай" ОАК 42-р анги
  • 23:25
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:25
    "Гайхамшигт амьдрал" 15.16-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:20
    Теле хичээл 6-р анги - Физик
  • 11:40
    Теле хичээл 6-р анги - Англи хэл
  • 12:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    "Дурсамж 1988" 32 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:15
    Азийн мэдээ
  • 13:35
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:45
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:50
    "Эрүүл амьдацгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 14:10
    ААУ Б.Пүүжавын цолны мялаалга - нэгдүгээр хэсэг
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 17:00
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Бизнес мэдээ
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "ТВ молл"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    НИТХ
  • 18:40
    "Эрхэт Монгол" групп үзүүлж байна"
  • 19:00
    "Дурсамж 1988" 33 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:15
    Нөхөн сонгууль
  • 21:00
    "Цаг хөтөлбөр"
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Гайхамшигт амьдрал" 17-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    "Үлгэрийн баатар гэртээ харих замд" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Альбино Африк" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Гадаад мэдээ
  • 10:00
    “Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 15-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:15
    "К-pop" хөгжмийн цаг
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Мэдээллийн шууд хөтөлбөр
  • 14:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Хаикюү" хүүхэлдэйн киноны 7-р анги
  • 14:40
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Хайрт, итгэл” ОАУСК, 3-р анги
  • 16:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 16:40
    "К-pop" хөгжмийн цаг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Хошин шог" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Эрхэт Монгол" групп үзүүлж байна
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Үндэсний мөнгөний бодлого" лекц /2-р хэсэг/
  • 21:00
    “Эрхэм шүүгч” ОАУСК, төгсгөлийн 16-р анги
  • 22:20
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг /дугаар 6/
  • 23:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:20
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 10:20
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 1-р анги /давталт/
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "С Тасаг" Теле сэтгүүл /давталт/
  • 14:00
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Математик
  • 16:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 1-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 2-р анги
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Үүргэвчтэй аялал-5" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 2-р анги
  • 22:30
    "Эзел" ОАК 74-р анги
  • 23:20
    "Үндэсний баялаг" МУСК
  • 00:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    ТВ хичээл 10-р анги: Физик
  • 09:30
    ТВ хичээл 10-р анги: Түүх
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Өдрийн мэнд
  • 10:50
    Маамуу: Нисдэггүй шувуу анимейшн
  • 11:00
    Адтай жаалууд ОАК-43,44
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Их хатан Сондог СОАК-27
  • 15:10
    Кобра ОАК
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Сайн байна уу
  • 17:00
    Өдрийн мэнд
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сонголт ОАК-21
  • 19:10
    Шийдэл-45
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000-шууд
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Их хатан Сондог СОАК-28
  • 22:40
    Догшин Алекс ОАК-1
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:00
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 01:55
    Токио 2020-Скэйтборд
  • 02:50
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.2
  • 03:30
    "Өнгөрсөн үеийн зочид" ОАК 16
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам"Гэрсэг Хятадууд" баримтат кино 1
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 14,15
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.47,48
  • 08:10
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.2
  • 08:55
    "Өнгөрсөн үеийн зочид" ОАК 16
  • 09:30
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.47,48
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим"ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 10:30
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2
  • 10:50
    "Чихэндэй"хүүхдийн нэвтрүүлэг 13
  • 11:15
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 11:45
    "Охидын аминчхан яриа" ОАК 1.9
  • 12:35
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 23,24
  • 13:05
    "Ахмадуудын гэрт багачууд" шоу 3
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    Баянхонгорын шигшмэл хурд 2021/ 1-р хэсэг/
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 14,15
  • 16:40
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 23,24
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.47,48
  • 17:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 18:05
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.3
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Миний амьдралын түүх"нэвтрүүлэг
  • 20:15
    Нөхөн сонгууль 2021
  • 20:35
    "Өнгөрсөн үеийн зочид" ОАК 17
  • 21:30
    "НОТТА Цагаан гаатай цай" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Хөндий" УСК
  • 23:50
    "Охидын аминчхан яриа" ОАК 1.9

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4,2-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.7,8-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.21-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.3-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.12,13-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.4-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.4,5-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Амтат оройн зоог" ОАК 67, 68-р анги
  • 11:15
    "Теле хичээл: 7-р анги-Физик "
  • 11:35
    "Теле хичээл: 7-р анги-Нийгэм судлал "
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гал тогоо" ОАК 1.13,14-р анги
  • 13:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат Авиа зүй: №5)
  • 13:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат Орчуулга: №5)
  • 13:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат Үгсийн сан: №5)
  • 14:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат: №15)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат: №16)
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат: №17)
  • 15:35
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат: №18)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 43-р анги
  • 17:00
    Хамааран амьдрах моод нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэгасуух
  • 17:30
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.14-р анги
  • 18:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.15-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.5-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.6,7-р анги
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 69, 70-р анги
  • 20:50
    "Миний амьдралын түүх" Ромеро Бритто
  • 21:00
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 1.15, 16-р анги
  • 23:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 44-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-22-р анги
  • 09:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р бүлэг 9-р анги
  • 10:00
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Биеийн тамир
  • 10:30
    "Чоно" ХОАК 36-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 14:00
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Биеийн тамир /давталт/
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-22-р анги
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 16:00
    "Чоно" ХОАК 36-р анги
  • 17:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" МОАК 2-р анги /давталт/
  • 18:15
    Монгол өв соёл
  • 18:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р бүлэг 10-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:00
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Чоно" ХОАК 37-р анги
  • 22:00
    "Хөгжилтэй гэр бүл" МОАК 3-р анги
  • 23:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 43,44-р анги
  • 10:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 11-р анги
  • 11:55
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 3,4
  • 13:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 44,45-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 3-р анги
  • 17:15
    Миний Монголын соёл
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 32-р анги
  • 18:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:20
    Миний амьдралын түүх “Ромеро Бритто”
  • 19:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 12-р анги
  • 21:00
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 22:00
    "Хулгана" СОАК 18-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Киносутра" МОАК 3-р анги
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 33-34-р анги
  • 07:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 5-р анги /давталт/
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 09:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Нийгэм судлал/
  • 10:10
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Гранд Маршал-Сити Резиденс" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Их замын тоос" МУСК
  • 14:40
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 35-36-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 6-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Гранд Маршал-Сити Резиденс" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Кэлли Кол" УСК
  • 00:05
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:30
    Уран сайхны кино
  • 09:00
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 51-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн цуврал - Нисдэггүй шувуу
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Монгол хэл/
  • 12:35
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - О.Отгонжаргал/ "Санжайн хишиг" ХХК /
  • 13:05
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн цуврал - Нисдэггүй шувуу
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 57-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /Франц-Тунис/
  • 16:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Эхийн ач" ОАУСК 1,2-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - О.Отгонжаргал/ "Санжайн хишиг" ХХК /
  • 22:15
    "Эхийн ач" ОАУСК 1,2-р анги /давталт/
  • 00:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:35
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:35
    "Ривердэйл" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 11:15
    "Өөр залуус (The Other Guys)" УСК
  • 13:20
    "Найзууд" ОАК (I.19-22-р анги)
  • 15:00
    "Миний азын одод (My Lucky Stars)" УСК
  • 16:45
    "Долоон хүсэл (Bedazzled)" УСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (I.3-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (I.23,24-р анги)
  • 20:35
    "Нарны нулимс (Tears of the Sun)" УСК
  • 22:55
    "Жаал хүү (The Boy)" УСК
  • 00:50
    "Усан оргилуур (The Fountain)" УСК
  • 02:30
    "Ривердэйл" ОАК (I.2,3-р анги)
  • 04:00
    "Найзууд" ОАК (I.21-24-р анги)
  • 05:30
    "Хожимдсон ухаарал (Unfaithful)" УСК
  • 07:30
    "Том олз (Snatch)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 29,30-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 28-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Дунд ангийн хүүхдийн хөгжлийн онцлог, сэтгэлзүй
  • 11:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Talk With Me
  • 13:40
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Дунд ангийн хүүхдийн хөгжлийн онцлог, сэтгэлзүй
  • 14:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 42-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 29-р анги
  • 18:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 31,32-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    Talk With Me
  • 21:00
    "Хот" бичил цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Ментор цаг 1.3
  • 22:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 43-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр /шууд/
  • 08:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 09:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 09:35
    "Cook -E" үзүүлж байна /багцлах/
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 11:35
    "Кино миний амьдрал-2" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 13:10
    "Хүүтэйгээ амьдрах сайхан" хандивийн тоглолт
  • 15:10
    "Танхай тээгч эх" МУСК
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 17:25
    "Хөгжилтэй дүр-Дэлхий даахгүй баян"
  • 18:25
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүүхдийн тоглох эрх-1
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 19:35
    "Алтан ураг"- Өв соёл тоглолт үзүүлж байна
  • 20:30
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүүхдийн тоглох эрх-2
  • 21:05
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:40
    "Кино миний амьдрал-3" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Түмний нэг" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Мөрөөдлийн аялал" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 08:40
    Бизнес ба боломж
  • 09:15
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Шидэт үнсэлт" олон ангит кино 17,18-р анги
  • 11:35
    You plus Me
  • 12:20
    "Хот" цуврал нэвтрүүлэг - Нийгмийн харилцааны соёл
  • 12:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Хүүхдийн суудал
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Боржигон Гэрэлт
  • 16:35
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 17:35
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес ба боломж
  • 18:45
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    You plus Me
  • 21:35
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Зам зуурын үйлчилгээ
  • 22:00
    "Амьдарaлоги" уран сайхны кино
  • 00:10
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Титануудын дайралт" Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    "Аваргууд" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    ""1001 шөнийн үлгэр" хүүхдэд зориулсан зурагт ном гарсан тухай
  • 11:05
    "Hогоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Титануудын дайралт" Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 12:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Монгол өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 " давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Эртний хотын соёл иргэншил " баримтат кино
  • 19:45
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" OАК
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Улаанбаатарт байгаа миний аавд" МУСК
  • 00:31
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.13-16
  • 07:35
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 13-14
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс I.7-8
  • 09:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 4
  • 09:25
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 4
  • 09:35
    Да Винчи - Сиэста Зи II.4
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо V.19-20
  • 10:30
    Тандермэний гэр бүл II.3-4
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь VIII.15
  • 12:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 17-18
  • 12:10
    Learn to Draw- Муурын хотхон 4
  • 12:20
    Learn to Draw -Зурж сурцгаая 14
  • 12:30
    Learn to Draw - Хайрцган хот 4
  • 12:45
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 13-14
  • 12:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 15
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.13-16
  • 13:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд IV.8
  • 15:00
    Мини форс I.9-12
  • 16:00
    Да Винчи - Ёо ёо ажиллагаа III.4
  • 16:30
    Да Винчи - Босс жаалууд 4
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.17-20
  • 17:35
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 15-16
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 4
  • 18:25
    Learn to Draw- Зурж сурцгаая 15
  • 18:30
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 17-18
  • 18:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 16
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо V.21-22
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь VIII.16
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ханэбадо 3-4
  • 22:00
    Тандермэний гэр бүл II.5-6
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    АТГ-ын мэдээлэл /давталт/
  • 10:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 10:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 10:40
    Зочны цаг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Хог хаягдлын дахин боловсруулалт /давталт/
  • 13:20
    “Санахын элгэнд” дурсамж хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:50
    ММ архив: “Алганд багтсан Эх орон” Монгол Улсын үндсэн хуулийн цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Анхны тулгын чулуу” МҮОНТ-ийн 30-н жилийн ойд зориулсан нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    Онцгой дуудлага
  • 17:20
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Зураглал
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Цагийн төрх – Түүхийн хүрд /давталт/
  • 19:00
    Өнөөдрийн зочин
  • 19:20
    Орон нутгийн мэдээ
  • 19:40
    Томилолтоос ирлээ: “Хангай 21” ОУ-ын хамтарсан сургалт /Онцгой байдлын аврагчид АНУ-ын багтай хамтарч хээрийн дадлага зохион байгууллаа/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сүлд
  • 21:20
    “Хариуцлагатай нүүдэлчид”
  • 21:40
    Цаг агаар
  • 21:50
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:25
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Шинэ ном
  • 09:10
    Морьтон Монгол нэвтрүүлэг
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Ярилцах цаг
  • 10:55
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Мартагдашгүй намар МУСК
  • 14:10
    Монгол Монголоо хайрлая хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хайрын зөвлөх ОАК 25,26-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:35
    Баримтат кино
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Чин ачлал
  • 20:00
    Шийдэл-45
  • 20:20
    Виртуоза гала тоглолт 1-р хэсэг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол Монголоо хайрлая хэлэлцүүлэг
  • 22:30
    Хайрын зөвлөх ОАК 27,28-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    Marquee Matchup Nets vs. Blazers 03/23/2021
  • 01:00
    Football Talk №06
  • 02:30
    SPS Production time
  • 02:50
    UCL (Шууд): Милан - Атлетико 2-р тойрог
  • 05:00
    Marquee Matchup Nuggets vs. Pelicans 03/26/2021
  • 07:00
    Players Only: KG & D Wade Pt. 1
  • 07:30
    Players Only: KG & D Wade Pt. 2
  • 08:00
    NBA Together: Damian Lillard
  • 08:30
    NBA Together: Steve Kerr
  • 09:00
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 10:00
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 11:00
    Marquee Matchup Nets vs. Blazers 03/23/2021
  • 13:00
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 14:00
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 15:00
    Marquee Matchup Celtics vs. Bucks 03/24/2021
  • 17:00
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 18:00
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 19:00
    Players Only: KG & D Wade Pt. 1
  • 19:30
    Players Only: KG & D Wade Pt. 2
  • 20:00
    NBA Together: Damian Lillard
  • 20:30
    NBA Together: Steve Kerr
  • 21:00
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 22:00
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 23:00
    Marquee Matchup Cavaliers vs. Kings 03/27/2021

SPS Classic

  • 00:00
    Production time
  • 00:15
    UCL (Шууд): Pre-Game Show №2
  • 00:30
    UCL (Шууд): Шахтар - Интер 2-р тойрог
  • 02:45
    UCL (Шууд): ПСЖ - Ман Сити 2-р тойрог
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Реал Мадрид - Майорка 6-р тойрог
  • 11:00
    UCL: Аякс - Бешикташ 2-р тойрог
  • 13:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №4
  • 13:30
    Ла Лиг: Алавес - Атлетико 7-р тойрог
  • 15:30
    UCL: Шахтар - Интер 2-р тойрог
  • 17:30
    Европа лигийн тойм №1
  • 18:00
    UCL: Порту - Ливерпүүл 2-р тойрог
  • 20:00
    Ла Лиг: Реал Мадрид - Вийярреал 7-р тойрог
  • 22:00
    UCL: ПСЖ - Ман Сити 2-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    La Liga World №4
  • 00:30
    UCL (Шууд): Аякс - Бешикташ
  • 02:45
    UCL (Шууд): Реал Мадрид - Шерифф
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    NBA: Шарлотт - Л.А Клипперс 2020-21
  • 11:30
    PL: Вест Хэм - Ман Ютд 5-р тойрог
  • 13:30
    NBA: Кливлэнд - Филаделфиа 2020-21
  • 15:30
    Hisense Дээд лигийн тойм №13
  • 16:00
    PL: Тоттенхэм - Челси 5-р тойрог
  • 18:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Production time
  • 18:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Улаанбаатар - Улаанбаатар сити
  • 21:00
    Football Talk №07
  • 22:30
    Премьер лигийн тойм №06
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1153
  • 11:00
    ONE: Revolution
  • 13:30
    ONE: Unbreakable III
  • 16:00
    UFC: Махачев-Мойсес
  • 19:00
    UFC: Холл-Стриклэнд
  • 21:00
    Жүдо Загребын Гранпри 2021 Өдөр 1
  • 23:30
    ONE Weekly #38

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Чамайг даа! Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Сонирхогчдын клуб нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Ром олон ангит кино 7-р анги /давталт/
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    7-р ангийн Математик Ижил хувиартай энгийн бутархайг нэмэх
  • 11:27
    8-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Цахим орчны зохистой хэрэглээ
  • 11:54
    9-р ангийн Монгол хэл Дэлгэрэнгүй ба хураангуй өгүүлбэр
  • 12:20
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Дэлхийн алдартнууд нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Хурдан морьдын уралдаан
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Содурлан хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Загварын ертөнц нэвтрүүлэг
  • 19:30
    МУ-ын ерөнхийлөгч У.Хүрэлсүх НҮБ-ын чуулганд оролцсон нь
  • 20:00
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    Нохдын ертөнц нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Ром олон ангит кино 8-р анги
  • 23:40
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Бизнес хөтөч
  • 00:15
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 99, 100-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 32
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 35, 36
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 25, 26-р анги
  • 11:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 22
  • 12:00
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • 13:10
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 9, 10-р анги
  • 14:30
    "Миний охин Со Ён" ОАК 21, 22-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 101, 102-р анги
  • 19:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 27, 28-р анги
  • 20:30
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 1-р анги
  • 21:30
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 11, 12-р анги
  • 23:20
    "Зөрүү тавилан" ОАК 27, 28-р анги
  • 00:25
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 1-р анги
  • 01:10
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:30
    UCL: Ливерпүүл - Милан 1-р тойрог
  • 02:30
    Production Time
  • 02:45
    UCL (Шууд) Порту - Ливерпүүл 2-р тойрог
  • 05:00
    NBA: Чикаго - Сан Антонио 2020-21
  • 07:00
    NBA: Чикаго - Финикс 2020-21
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №04
  • 09:30
    NBA: Кливлэнд - Л.А Лэйкерс 2020-21
  • 11:30
    NBA: 30 баг 30 өдөр №09
  • 12:00
    UCL: Шахтар - Интер 2-р тойрог
  • 14:00
    UCL: Аякс - Бешикташ 2-р тойрог
  • 16:00
    UCL: ПСЖ - Ман Сити 2-р тойрог
  • 18:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №10
  • 18:30
    Премьер лигийн тойм №06
  • 19:30
    UCL: Реал М. - Шерифф 2-р тойрог
  • 21:30
    PL Netbusters №06
  • 22:00
    UCL: Порту - Ливерпүүл 2-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 21-р анги
  • 10:50
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:30
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан теле хичээл Физик, Нийгэм судлал
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 19:10
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:40
    Шийдэл-45
  • 20:00
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 22-р анги
  • 22:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    "Араанд нь агт ард нь хутга" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Монголын спортын түүх: 1968 оны Хөлбөмбөгийн Монгол улсын аварга “Дархан баг”
  • 08:15
    Спорт хобби: Олон улсын хэмжээний мастер М. Эрдэнэ
  • 08:35
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-9
  • 08:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 Хоромхон - UBC FC -шууд
  • 10:45
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1922 он
  • 10:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 Хөх чононууд- Шинэ Яармаг-шууд
  • 12:40
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 12:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 Хараацай- Дэрэн-шууд
  • 14:40
    Спорт-хобби: Бөх тайлбарлагч Б. Цогтбаатар
  • 15:10
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан Д. Амгаа
  • 15:35
    “Алтан заамар-2019” Боксын аварга шалгаруулах олон улсын тэмцээн /спорт таны амралтанд/
  • 16:35
    Монголын спортын түүх: Монголын хөлбөмбөгийн Замчин баг 1978 оны улсын аварга баг
  • 17:40
    Амжилтын төлөө: Хөдөлмөрийн баатар, Гавьяат тамирчин О. Гүндэгмаа
  • 18:20
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-10
  • 18:45
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1923 он
  • 19:00
    Зочны ярилцлага
  • 19:20
    Амжилтын төлөө: Хөдөлмөрийн баатар, Гавьяат тамирчин Х. Цагаанбаатар
  • 20:00
    Бахархал: Таеквондогийн ОУХМ С. Ган-Эрдэнэ
  • 20:30
    Манлайн баясгалан: Монгол Улсын гарьд М. Баяржавхлан
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1923 он
  • 21:25
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Ш. Зоригт
  • 21:50
    Улаан арми баримтат кино / Спорт таны амралтанд/
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 18:10
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Эдийн засгийн аюулгүй байдал нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 00:10
    Ярих өнцөг
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-13
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Ярилцах цаг
  • 11:25
    Дуурсах нэртэй аавын хүү Д.Болдбаатар
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    МУСК
  • 17:00
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-14
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    ТВ-Клиник
  • 20:30
    Сонгууль-2021
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Тархи сэрэхүй
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 15,16-р анги
  • 12:10
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:20
    МҮОНТ-ийн 54-н жилийн ойд “Өнөөдөр, маргааш”
  • 13:20
    Хүүхдийн эрх
  • 13:30
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Дэлхийн 80-н гайхамшиг цуврал “Гэрлийн гайхамшиг”
  • 14:30
    Япон хэлний хичээл: дугаар-7
  • 14:50
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Миний үг миний хүсэл
  • 15:00
    “Шинэ байшин” теле жүжиг 1-р хэсэг
  • 16:10
    “Гэгээн дэлхийн хүүхдүүд” концерт
  • 16:40
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:50
    120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Үлгэрийн цаг” Гэрэлтдэг бяслаг
  • 17:50
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:30
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 18:50
    “Хайрлаарай” Хандлага
  • 19:50
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 17,18-р анги
  • 21:00
    Эфир завсаралав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Токио 2020" Зуны XXXII Олимп Буудлага
  • 11:00
    Бизнес хөтөч
  • 11:20
    "Мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна.
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Токио 2020" Зуны XXXII олимп Сагсан бөмбөг - эрэгтэй /Аргентин - Япон/
  • 14:15
    "Токио 2020" Зуны XXXII Олимп: Сагсан бөмбөг - эмэгтэй /Нигери - Япон/
  • 16:00
    Амьд тоглолт
  • 16:50
    Үлгэрийн цаг
  • 17:10
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 17:40
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 19:15
    Бизнес хөтөч
  • 19:30
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Үлгэрийн баатрууд гэртээ харих замд" МУСК
  • 22:15
    "Хөрш" МОАК 19,20-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

X/2720:35

MovieBox

"Шилэн цайз (The Glass Castle)" УСК

X/2716:45

MovieBox

"Такси 4 (Taxi 4)" УСК

X/2719:30

MovieBox

"Найзууд" ОАК (III.15,16-р анги)