МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Гал” Уран сайхны кино 1-р хэсэг
  • 10:40
    Монгол-Оросын дипломат харилцаа тогтоосны 100 жилийн ойд: “Хүүхдүүд орос хэл шамдан суралцаж байна”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлгэцэнд мөнхөрсөн залуу нас минь”
  • 11:50
    Хөгжмийн агшин
  • 12:00
    “Том мөрөөдөл”
  • 14:00
    Спортын ертөнцөд
  • 15:00
    Билгийн мэлмий: Хутагт Дарь эх
  • 15:30
    “Бушхүүгийн үлгэр” Монголын уран сайхны кино
  • 17:00
    “Хөдөөгийн шийдэл” Хөвсгөл аймгаас бэлтгэв
  • 17:30
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 18:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Баримтын Давааням” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 19:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 22:40
    “Гал” Уран сайхны кино 2-р хэсэг
  • 00:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    "Дүр" Баримтат кино
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 11:00
    Номтой өрөө
  • 11:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 9,10/
  • 11:55
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /1/
  • 13:00
    Монгол сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Аяллын тойрог
  • 15:55
    "Консуни" Хүүхэлдэйн кино /25-28/
  • 16:25
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 17:00
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 18:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:40
    "Шидтэн" олон ангит кино /7/
  • 19:30
    Сайн уу Сайнаа
  • 20:45
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /2/
  • 22:00
    Монгол Улсын Их Хурлын нөхөн сонгууль 2021
  • 22:15
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 23:00
    "Тэхийн зогсоол" Монголын уран сайхны кино
  • 00:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Алтан боломж"
  • 10:00
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 85,86,87-р анги
  • 15:30
    "УИХ-ын цаг"
  • 16:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:30
    "Ухаарал хайрлахуй"
  • 16:50
    "Дэлхий даяарх аялал" Баримтат кино
  • 17:30
    "Би" 25-р суваг телевизийн үүсгэн байгуулагч, СГЗ З.Алтай
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 88-р анги
  • 21:10
    "УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021"
  • 21:30
    "Танайд хоноё"
  • 22:40
    "Хубилай" ОАК 45-р анги
  • 23:30
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:20
    "Гайхамшигт амьдрал" 19.20-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:25
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 13:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:20
    "ТВ молл"
  • 13:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:55
    "Бизнес мэдээ"
  • 14:00
    Г.Элбэг харцагат туслах улс аймийн цолтой 128 бөхийн хандивын барилдаан
  • 18:30
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Гайхамшигт амьдрал" 21-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:15
    Нөхөн сонгууль
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Дурсамж 1988" 33.34.35-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 02:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 02:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:10
    "Дурлалын магистер" МУСК
  • 07:25
    Дорнын зурлага
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Теле концерт
  • 10:00
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Конго улсын хээнцэрүүд" баримтат кино
  • 11:50
    “Залуу нас” УСК
  • 14:00
    МУ-ын харцага Г.Элбэгийн эмчилгээнд зориулсан Улс, аймгийн алдар цолтой 128 бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг /дугаар 9/
  • 21:40
    “Чоно тусгай ажиллагаа-2” УСК
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "Үүргэвчтэй аялал-4" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:30
    "Date хийх үү"нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    "SANJAA SHOW" /давталт/
  • 11:20
    Хөгжмийн цаг
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Хао Ланы домог" ОАК 3-р анги
  • 14:00
    "Хао Ланы домог" ОАК 4-р анги
  • 14:50
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 3-р анги
  • 16:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 4-р анги
  • 17:10
    "VIP" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:40
    Хөгжмийн цаг
  • 17:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:00
    "Миний хүүхдийн гэрийн даалгавар" зорилтот төсөл. Дугаар 10
  • 19:30
    Улсын Их Хурлын Цаг
  • 20:00
    "Нийслэл аав" Реалити шоу /давталт/
  • 21:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:50
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 22:00
    "Охидын асуудал" УСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Их эмч
  • 10:00
    Сонголт ОАК-22,23
  • 11:00
    Өдрийн мэнд
  • 11:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Төмөрчөдөр, Цоожсүрэн
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Сайн байна уу
  • 14:30
    Хайрын хүч
  • 15:30
    Их хатан Сондог СОАК-26
  • 16:40
    Их хатан Сондог СОАК-27
  • 17:50
    Түүний тухай бидний тухай
  • 18:20
    Үндэсний үйлдвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 18:30
    Их хатан Сондог СОАК-28
  • 19:40
    Чи чадна
  • 20:40
    Их хатан Сондог СОАК-29
  • 21:50
    Их хатан Сондог СОАК-30
  • 22:50
    Улаанбаатарт байгаа миний аав МУСК
  • 00:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:00
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 03:10
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.6
  • 03:50
    "Их үйлс" ОАК 3
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам"Хятадад хэрхэн ажилладаг вэ" баримтат кино 2
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 22,23
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.3
  • 08:00
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.6
  • 08:45
    "Их үйлс" ОАК 3
  • 10:00
    "Сэтгэлд шингэсэн оройн хоол" нэвтрүүлэг 3,4
  • 11:00
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 15
  • 11:30
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    Охидын аминчхан яриа ОАК 2.1
  • 12:45
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 17
  • 13:10
    "Сорил тулаан" МУГТ Э.Цэндбаатар, О.Тулга
  • 14:10
    Завхан аймгийн шигшмэл хурд 2021 /2-р хэсэг/
  • 15:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 22,23
  • 16:25
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 3,4
  • 16:50
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.31,32
  • 17:20
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.7
  • 18:25
    "Их хотын соёл Сити резиденс" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Хөхөө" кино бүтсэн түүх
  • 19:15
    "Миний аав" МУСК
  • 20:05
    Нөхөн сонгууль 2021
  • 20:35
    "Их үйлс" ОАК 4
  • 22:15
    "Тисиусын хөлөг онгоц" УСК
  • 00:50
    Охидын аминчхан яриа ОАК 2.1
  • 01:50
    Эфир завсарлав

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:00
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.6-р анги
  • 07:15
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.19,20-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.6-13-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Амтат оройн зоог" ОАК 75, 76-р анги
  • 11:15
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь нэвтрүүлэг 6,7-р хэсэг
  • 11:40
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? нэвтрүүлэг (Морин хуур)
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Нэг талын тасалбар" ОАК 3-р анги
  • 13:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК төгсгөлийн 46-р анги
  • 15:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 1-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Дэлхийн хамтлагийн "Ертөнц" тоглолт 2-р хэсэг
  • 17:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг (Хулангийн сүрэг)
  • 17:30
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.21-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.22-р анги
  • 18:35
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 4.7-р анги
  • 18:50
    Хамааран амьдрах моод нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.14,15-р анги
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 77, 78-р анги
  • 21:00
    "Аугаа эх орны дайн" баримтат кино 8-р анги
  • 22:00
    "No Rules" ОАК 6-р анги
  • 23:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-22-р анги
  • 09:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р бүлэг 13-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 10:30
    "Хөдөлгүүр" авто шоу нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:00
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-23-р анги
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-24-р анги
  • 15:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 5-р анги
  • 15:30
    "Парадисо"- Ромео+Жульета УСК /давталт/
  • 17:40
    Монгол өв соёл
  • 18:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 18:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р бүлэг 14-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 20:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 20:30
    "Сайнуу зөвлөх өө" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Парадисо"- Нам гүм амьдрал УСК
  • 01:15
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 07:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 38-43-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "9-р өрөө" СОАК 13,14-р анги
  • 14:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 20-23-р анги..
  • 14:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 5,6
  • 15:30
    "Мартагдашгүй намар" МУСК
  • 17:00
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүлэг дугаар-2
  • 18:30
    "Ардын Альфа урамшуулал" шууд нэвтрүүлэг дугаар 1
  • 19:30
    "Монгол соёл Монголын баялаг" дугаар 10
  • 21:00
    "Тагнуулч аав" МУСК
  • 23:00
    "Шадар туслах" УСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 37-40-р анги
  • 08:40
    "Гранд Маршал-Сити Резиденс" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Аваргууд" УСК
  • 10:50
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Эрэл" сурвалжлага
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 7-8-р анги /давталт/
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 17:55
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Сэлэнгэ аймаг
  • 18:25
    "Гранд Маршал-Сити Резиденс" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Дайлъя" дугаар 2 Завхан аймаг Богдын голын хүрхрээ
  • 19:00
    "Би луу" УСК
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тамын хүү" УСК
  • 00:00
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:30
    Хоёр дахь боломж УСК
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Б.Баттамир /"ICT" ХХК/
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 12:30
    "Ботгохон" төсөл - Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хар бороо УСК
  • 15:15
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /Польш - Итали/
  • 17:00
    Баялаг бүтээгчдийн өглөөний уулзалт
  • 17:30
    УИХ-ын цаг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "1900-1950" Бренд бүтээгчид
  • 19:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Аялалын тойрог" Ойрад түмний эх нутгаар
  • 20:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Б.Баттамир /"ICT" ХХК/
  • 21:30
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 22:30
    Виллиам УСК
  • 00:20
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:50
    "Гэнэтийн зочид" кино бүтсэн түүх
  • 09:10
    "Ривердэйл" ОАК (I.5-р анги)
  • 10:00
    "Филаделфиа (Philadelphia)" УСК
  • 12:10
    "Зогсоол (Stay)" УСК
  • 14:00
    "Лос Анжелесийн нууц (L.A. Confidential)" УСК
  • 16:30
    "Туутзи (Tootsie)" УСК
  • 18:40
    "Зочид (Arrival)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (I.24-II.4-р анги)
  • 23:10
    "Аагим халуун (Heat)" УСК
  • 02:10
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 31-36-р анги
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 28-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зууны зуун эмэгтэй
  • 11:20
    "Хот" бичил цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 29,30-р анги
  • 14:40
    Ментор цаг 1.7
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Бизнес амжилт
  • 17:55
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 43-р анги
  • 18:40
    Ментор цаг 1.8
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 44,45-р анги
  • 22:10
    Эр хүн /Man of Men/ УСК
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 09:35
    "Cook -E" үзүүлж байна /багцлах/
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 12:50
    "Хөгжмийн завсарлага"/хүүхэд/
  • 13:10
    "Улаан малгайт" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 14:20
    "Сонгодог-21" үзүүлж байна
  • 15:10
    "Гайхамшигт хүмүүс" үзүүлж байна
  • 16:00
    "Сансрын нисгэгч" УСК
  • 18:20
    "Талст" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүүхдийн тоглох эрх-1
  • 19:30
    "Хөгжилтэй дүр-Миний хайртын хурим"
  • 20:30
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүүхдийн тоглох эрх-2
  • 21:05
    "Хүүгүй Ломбард" МУСК
  • 22:55
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Мөрөөдлийн аялал" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Бизнес ба боломж
  • 09:10
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Академи ажиллагаа" Монголын уран сайхны кино
  • 12:35
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Такси үйлчилгээ 2
  • 13:05
    "Учралын баяр" төсөл нэвтрүүлэг Дугаар-2
  • 14:10
    "Ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Ideree's подкаст
  • 18:35
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Бизнес ба боломж
  • 19:30
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Инноваци хөгжлийн шийдэл - Мэдлэгт суурилсан инноваци
  • 21:10
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 21:40
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Хичээлийн дараах хөтөлбөр
  • 22:10
    "Үл сэжиглэгдэх" уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 09:40
    "Teсла моторс" баримтат кино
  • 10:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:00
    "Титануудын дайралт" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Титануудын дайралт" хүүхэлдэйн кино
  • 14:25
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 16:20
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 17:00
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 " нэвтрүүлэг давталт
  • 18:00
    "Өв соёлоороо гоёно " тоглолт
  • 19:00
    "Монгол өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Mонгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хийморь" МУСК
  • 00:57
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 14-20
  • 08:25
    Мини Форс I.7-8
  • 09:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 4
  • 09:25
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 4
  • 09:40
    Да Винчи - Сиэста Зи II.4
  • 10:00
    Ханэбадо 4-8
  • 12:25
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Авьяастнуудын сургууль III.22-23
  • 14:00
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Мини форс I.9-12
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.17-24
  • 16:35
    Бяцхан автобус Таёо V.22-26
  • 18:00
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 19-20
  • 18:10
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 4
  • 18:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 16
  • 18:30
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 4
  • 18:50
    Маамуу-Нисдэггүй шувуу
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь VIII.17-18
  • 20:10
    Мөнх Тунх IV.8
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Тандермэний гэр бүл II.6-10
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнц /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 10:00
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:30
    Зураглал
  • 10:40
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Томилолтоос ирлээ: УИХ-ын дарга Г.Занданшатарын АНУ-д хийсэн ажлын айлчлал
  • 11:40
    МҮОНТ-ийн 54 жилийн ойд: Цагийн төрх – Түүхийн хүрд /давталт/
  • 12:10
    “Дөрвөн урилга” цуврал нэвтрүүлэг /Дундговь аймгаас бэлтгэв/
  • 13:50
    Цаг агаар
  • 14:00
    МҮОНТ-ийн 54 жилийн ойд: “Өнөөдөр, маргааш”... /давталт/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 15:50
    Зураглал
  • 16:00
    Шинжлэх ухааны цаг /давталт/
  • 16:40
    “Асуудал, Шийдэл”
  • 17:00
    “Ижий, аав хоёр минь” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    Зураглал
  • 18:10
    Эх орны төлөө
  • 18:40
    Томилолтоос ирлээ /давталт/
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    Алтан аргамж: “Монгол, ОХУ-ын харилцааны 100 жил” Гадаад харилцааны сайд асан Ц.Гомбосүрэн, Д.Цогтбаатар, ОХУ-аас Монгол улсад суугаа Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Азизов И.К нар оролцов /давталт/
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Технологийн ертөнц
  • 21:20
    “Мартах учиргүй” хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Сүхбаатар МУСК
  • 10:55
    Бизнес цаг
  • 11:00
    Морьтон Монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Бизнес амжилт
  • 12:30
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:30
    Гурван тэнэг Энэтхэгийн УСК 2-р анги
  • 15:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:30
    Миний сонгодог тоглолт 1-р хэсэг
  • 16:15
    Бизнес цаг
  • 16:20
    Аман хуур МУСК
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Миний сонгодог тоглолт 2-р хэсэг
  • 20:20
    Мөнхтөрийн цаг
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:10
    Хүн чулууны нулимс МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 01:00
    Marquee Matchup Hawks vs. Spurs 04/01/2021
  • 03:00
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 04:00
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 05:00
    Marquee Matchup Bucks vs. Blazers 04/02/2021
  • 07:00
    NBA Together: Carmelo Anthony
  • 07:30
    NBA Together: Kevin Love
  • 08:00
    NBA Together: Malcom Brogdon
  • 08:30
    NBA Together: Brad Stevens
  • 09:00
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 10:00
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 11:00
    Marquee Matchup Warriors vs. Hawks 04/04/2021
  • 13:00
    Marquee Matchup Knicks vs Nets 04/05/2021
  • 15:00
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 16:00
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 17:00
    Marquee Matchup Jazz vs. Suns 04/07/2021
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №05
  • 20:00
    PL World №07
  • 20:30
    SPS Production time
  • 20:50
    PL (Шууд): Вест Хэм - Брентфорд 7-р тойрог
  • 23:00
    Marquee Matchup Nuggets vs. Warriors 04/12/2021

SPS Classic

  • 01:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №2
  • 02:00
    La Liga Show №8
  • 02:30
    LaLiga (Шууд): Pre-Game Show №17
  • 02:50
    Ла Лиг (Шууд): Атлетико - Барселона 8-р тойрог
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    La Liga ZAP №1
  • 09:20
    Production time
  • 09:30
    Ла Лиг: Осасуна - Райо Вайекано 8-р тойрог
  • 11:30
    La Liga World №8
  • 12:00
    UCL: ПСЖ - Ман Сити 2-р тойрог
  • 14:00
    Ла Лиг: Атлетико - Барселона 8-р тойрог
  • 16:00
    La Liga Show №8
  • 16:30
    UCL: Порту - Ливерпүүл 2-р тойрог
  • 18:30
    UCL: Ман Ютд - Вийярреал 2-р тойрог
  • 20:30
    La Liga Nations №1
  • 21:00
    La Liga Chronicles №6
  • 21:30
    Production time
  • 21:45
    LaLiga (Шууд): Pre-Game Show №18
  • 22:05
    Ла Лиг (Шууд): Эспаньол - Реал Мадрид 8-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Hisense Дээд лигийн тойм №12
  • 09:30
    Production time
  • 09:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): 18-р тойрог Тоглолт 1
  • 12:00
    Hisense Дээд лигийн тойм №13
  • 12:30
    Production time
  • 12:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): 18-р тойрог Тоглолт 3
  • 15:00
    Hisense Дээд лигийн тойм №14
  • 15:30
    Production time
  • 15:50
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): 18-р тойрог Тоглолт 5
  • 18:00
    Non stop №01 - Sneaker
  • 18:40
    Хайсенс Үндэсний Дээд Лиг (Шууд): Хаалтын ажиллагаа
  • 19:30
    ONE: Heroes (Дугаар 2)
  • 20:30
    Production time
  • 20:50
    PL (Шууд): Кристал Палас - Лэстер 7-р тойрог
  • 23:00
    Аваргуудын лигийн тойм №2

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 07:00
    UFC Шууд: Сантос-Уолкер
  • 10:00
    UFC 249: Фэргусон-Гэйжи
  • 12:30
    UFC 254: Хабиб-Гэйжи
  • 14:30
    ONE: Heroes (Дугаар 10)
  • 15:30
    ONE Weekly #39
  • 16:00
    UFC: Хермансон-Веттори
  • 18:00
    UFC 246: МкГрегор-Серроне
  • 20:00
    UFC 257: Пориер-МкГрегор 2
  • 22:00
    WWE Monday raw 1479

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Миний муу санаат хойд эцэг Уран сайхны кино /давталт/
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Ром олон ангит кино 9-р анги
  • 13:20
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Expert talk
  • 15:20
    Эрүүл мэндийн цаг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Дэлхийн шилдэг уралдаан
  • 18:00
    Сувд нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Эдийн засгийн цаг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:20
    Сонирхогчдын клуб
  • 19:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 20:00
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:10
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг
  • 23:10
    Дараа Уран сайхны кино
  • 00:55
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 01:25
    Бизнес хөтөч
  • 01:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 107, 108-р анги
  • 08:15
    "Зөрүү тавилан" ОАК 33, 34-р анги
  • 09:30
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 16-18-р анги
  • 13:00
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 15-18-р анги
  • 16:10
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 3, 4-р анги
  • 17:50
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 109, 110-р анги
  • 19:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 35, 36-р анги
  • 20:30
    "Ранинг мэн" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 19, 20-р анги
  • 23:20
    "Зөрүү тавилан" ОАК 35, 36-р анги
  • 00:25
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    PL (Шууд) Pre-Game Show №33
  • 00:20
    PL (Шууд) Брайтон - Арсенал 7-р тойрог
  • 02:30
    NBA: Майами - Нью Йорк 2020-21
  • 04:30
    NBA: Майами - Индиана 2020-21
  • 06:30
    NBA: Шарлотт - Брүүклин 2020-21
  • 08:30
    NBA: 30 баг 30 өдөр №12
  • 09:00
    NBA: Кливлэнд - Л.А Лэйкерс 2020-21
  • 11:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №13
  • 11:30
    PL: Ман Ютд - Эвертон 7-р тойрог
  • 13:30
    PL: Волверхэмптон - Ньюкасл 7-р тойрог
  • 15:30
    PL: Челси - Саутхэмптон 7-р тойрог
  • 17:30
    PL World №08
  • 18:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №14
  • 18:30
    PL: Брайтон - Арсенал 7-р тойрог
  • 20:30
    PL (Шууд) Pre-Game Show №34
  • 20:50
    PL (Шууд) Тоттенхэм - А. Вилла 7-р тойрог
  • 23:00
    PL (Шууд) Pre-Game Show №35
  • 23:20
    PL (Шууд) Ливерпүүл - Ман Сити 7-р тойрог

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 25-р анги
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Муур дэгдээхэй хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 20:10
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 26-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Хайрын рекорд" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Адаацаг сумаас бэлтгэв
  • 08:05
    Спорт таны амралтанд: “Мастер ралли-2021” автомашин, мотациклын холын зайн уралдаан
  • 09:05
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-13
  • 09:25
    Миний мөрөөдөл
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 11:05
    “MT Bogd Tour Championship Qualifier 2021” Гольфын тэмцээн цуврал-6
  • 14:05
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Т. Сүхбаатар
  • 14:45
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1926 он
  • 14:55
    Спорт таны амралтанд: “Зэрлэг 4х4” автомашины бартаат замын уралдаанаас 1-р хэсэг
  • 15:55
    Монголын спортын-түүх: Шатрын спортын тамирчид
  • 16:55
    Спорт таны амралтанд: “Зэрлэг 4х4” автомашины бартаат замын уралдаанаас 2-р хэсэг
  • 18:00
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1927 он
  • 18:10
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-14
  • 18:30
    Бөхийн хууч: Монгол улсын арслан Б. Ганбаатар /Монгол улсын аварга Д. Хадбаатар агсаны тухай/
  • 19:00
    Миний мөрөөдөл
  • 19:30
    “Оюутны намар” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Бахархал: Уран гулгалтын тамирчин Г. Марал-Эрдэнэ
  • 21:00
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1927 он
  • 21:10
    Спорт хобби
  • 21:40
    Монголын спортын түүх: Монгол улсад телевизийн салбар үүсч хөгжсөний 54 жилийн ойд зориулав
  • 22:45
    Спорт-Гэр бүл: МУГТ Буяндэлгэрийн Болдын гэр бүл
  • 23:15
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 18:10
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Эдийн засгийн аюулгүй байдал нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 00:10
    Ярих өнцөг
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-17
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Босагийн Эрхэм хүмүүс
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:55
    Түмэнд түгээе
  • 13:10
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Ахмадын сургаал алт
  • 16:15
    МУСК
  • 17:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-18
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Тархи сэрэхүй
  • 19:30
    ТВ-Галерей
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Алтан нас
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Номын нандин сахиус
  • 21:30
    Сонгууль-2021
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    МУСК
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 23,24-р анги
  • 11:40
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Үерхэл”
  • 12:10
    “Хайрлаарай” 108 мөргөл
  • 13:10
    “Тунамал эгшиглэн” Монгол ардын харилцаа дуунууд
  • 14:10
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:20
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Сэтгэл тайван хүүхэд нас
  • 14:30
    “Хөдөөгийн баясгалан” уран сайхны кино
  • 15:40
    Гэр бүлийн хичээл: Хуримтлах үүсгэх арга
  • 16:00
    Одонгоо зүүцгээе
  • 17:20
    “Үлгэрийн цаг” Нэгэн туулайн түүх
  • 17:35
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:45
    Алхам-1
  • 18:10
    “Өвгөдийн захиас” намрын цуврал-3
  • 18:20
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:50
    МҮОНТ-ийн 54-н жилийн ойд “Өнөөдөр Маргааш”
  • 19:50
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 25,26-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Токио 2020" Зуны XXXII Олимп: Спортын гимнастик
  • 11:50
    Бизнес хөтөч
  • 12:20
    Амьд тоглолт
  • 13:00
    "Токио 2020" Зуны XXXII Олимп: Сагсан бөмбөг - эмэгтэй /хүрэл/
  • 14:20
    "Токио 2020" Зуны XXXII Олимп: Сагсан бөмбөг - эрэгтэй /хүрэл/
  • 16:20
    "Байрны ах" МУСК
  • 17:30
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 18:10
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • 19:20
    "Хөгжлийн замаар Америк" цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Бизнес хөтөч
  • 20:20
    Үндэсний үйлдвэрлэгчдийн загварын шоу
  • 20:30
    "Bad Angel" МУСК
  • 22:15
    "Хөрш" МОАК 27,28-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

X/2720:35

MovieBox

"Шилэн цайз (The Glass Castle)" УСК

X/2716:45

MovieBox

"Такси 4 (Taxi 4)" УСК

X/2719:30

MovieBox

"Найзууд" ОАК (III.15,16-р анги)