МҮОНТ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Бахубали” Уран сайхны кино 2-р хэсэг
  • 10:20
    Асуудал, Шийдэл
  • 10:40
    “Жив жив” Бага насныханд зориулав
  • 11:00
    “Монголын Мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Би байлдагч... Дотоодын цэргийн 05-р ангиас бэлтгэв
  • 13:30
    Монголын түүх
  • 14:30
    Билгийн мэлмий
  • 15:00
    “Бунширо” Олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 15:45
    Монголын спортын түүх: Монгол улсад телевизийн салбар үүсч хөгжсөний 54 жилийн ойд зориулав
  • 16:50
    16 мм үзүүлж байна: “Уртын дуу”
  • 17:25
    Эх өв
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Тэрбум мод” хэлэлцүүлэг
  • 22:10
    “Бүүвэй- Бүү Айг” Олон улсын Охидын өдөрт зориулав
  • 22:40
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 11-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:10
    "Манай аялгуу" Монголын уран сайхны кино
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бөмбөлөг эргэж ирнэ" олон ангит кино /7/
  • 11:20
    Теле хичээл 4-р анги /Монгол хэл/
  • 11:40
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 17/
  • 11:55
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /9/
  • 13:00
    Монгол сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Хүүхдийн оролцооны цахим чуулган
  • 17:00
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /7/
  • 17:15
    УИХ-ын цаг
  • 17:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 17:55
    "Нандин нас" Монголын уран сайхны кино
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Миний амьдралын түүх “Ромеро Бритто”
  • 20:30
    "Бөмбөлөг эргэж ирнэ" олон ангит кино төгсгөлийн 8-р анги
  • 21:30
    "Эрэл" сурвалжилга - Импортлогч орны зовлон
  • 22:05
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /10/
  • 23:15
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Бизнес тайм"
  • 10:10
    "Өөдөсхөн" ОА хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 10:30
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 95-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Танайд хоноё"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" Баримтат кино
  • 16:20
    "Дагина өвөө" Японы оак 3-р анги
  • 17:10
    "Өөдөсхөн" ОА хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 18:00
    "Эрэл" сурвалжлага-Импортлогч орны зовлон"
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 96-р анги
  • 21:10
    "60 секунд"
  • 21:20
    "Намрын өнгө" реалити шоу 4
  • 22:10
    "Дагина өвөө" Японы оак 4-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:25
    "Гайхамшигт амьдрал" 27.28-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:20
    Теле хичээл 6-р анги - Монгол хэл
  • 11:40
    Теле хичээл 6-р анги - Хими
  • 13:00
    "Дурсамж 1988" 40 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:10
    "Азийн мэдээ"
  • 13:30
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:15
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 17:00
    "ТВ молл"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    Бизнес мэдээ
  • 18:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:45
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:00
    "Эрэл"сурвалжилга-Импортлогч орны зовлон
  • 19:30
    "Гүнжийн залуу" 1 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:55
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Гайхамшигт амьдрал" 29-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Гадаад мэдээ
  • 09:50
    "Маршал Жуков" УСК 7-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Монгол коммент" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:10
    "Танихгүй сэтгэл" МУСК
  • 14:30
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 11, 12-р анги
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    Теле хичээл- 9-р анги
  • 16:10
    "K-pop" xөгжмийн цаг
  • 16:20
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Зочны цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Маршал Жуков” ОАУСК, 8-р анги
  • 22:20
    "Тоо юу сүлд үү" аяллын нэвтрүүлэг
  • 23:20
    Бурхан багшийн айлдвар нэвтрүүлэг
  • 03:00
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:50
    "Нандин нас" МУСК
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Эзел" ОАК 82-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Монгол хэл
  • 16:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 9-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 10-р анги
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Үүргэвчтэй аялал-9" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 10-р анги
  • 22:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 10-р анги /давталт/
  • 23:40
    "Эзел" ОАК 82-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    ТВ хичээл 10-р анги: Монгол хэл
  • 09:30
    ТВ хичээл 10-р анги: Хими
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Нахиа
  • 10:50
    Маамуу:Нисдэггүй шувуу анимейшн
  • 11:00
    Адтай жаалууд ОАК-59,60
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Их хатан Сондог СОАК-35
  • 15:10
    Кобра ОАК
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Сайн байна уу
  • 17:00
    Чи чадна
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Догшин Алекс ОАК-9
  • 19:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Их хатан Сондог СОАК-36
  • 22:40
    Догшин Алекс ОАК-9
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:10
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 03:05
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.2
  • 03:50
    "Их үйлс" ОАК 10
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам "Африка" баримтат кино 1
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 31
  • 07:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 19,20
  • 07:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 31
  • 07:55
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.2
  • 08:45
    "Их үйлс" ОАК 10
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль, нийгмийн орчин" ахлах бэлтгэл
  • 10:30
    Теле хичээл 1-р анги "Алтан өндөг"
  • 10:50
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:25
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 11:45
    "Охидын аминчхан яриа" 2.9
  • 12:45
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 31
  • 13:10
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 19,20
  • 13:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 31,32
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Улаан бал" тойм
  • 14:50
    "Их үйлсийн эрэлд групп" 15 жил
  • 15:05
    "Соёлоор гоёно" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Ирээдүйн түмэн эх" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 31
  • 16:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 19,20
  • 16:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 31,32
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.47,48
  • 17:35
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 18:00
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.3
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Их үйлс" ОАК 11
  • 21:30
    "Ногоон хөгжлийн зүг"нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Өрөг" хэлэлцүүлэг
  • 23:20
    "Охидын аминчхан яриа" 2.9

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.7-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.22,23-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.9,10-р анги
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • 08:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.1,2-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 4.5,6-р анги
  • 09:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амтат оройн зоог" ОАК 91,92-р анги
  • 11:10
    "Теле хичээл: 7-р анги-Монгол хэл "
  • 11:30
    Теле хичээл: 7-р анги- Түүх
  • 11:50
    Теле хичээл: 7-р анги- Хими
  • 12:10
    "Гал тогоо" ОАК 2.9,10-р анги
  • 13:00
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат, Авиа зүй: №1)
  • 13:20
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат, Орчуулга: №1)
  • 13:40
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат, Үгсийн сан: №1)
  • 14:05
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:15
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №5)
  • 14:40
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №6)
  • 15:00
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №3)
  • 15:20
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №4)
  • 15:45
    Шинжлэх ухаан
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    Шинжлэх ухаан
  • 17:10
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.3,4-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.11,12-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 4.7,8-р анги
  • 19:25
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 93,94-р анги
  • 21:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Монголчууд 20-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 2.11,12-р анги
  • 23:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 10-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-10,11,12-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Миний сайн тал" инээдмийн цуврал 5-р анги /давталт/
  • 10:00
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Монгол хэл
  • 10:30
    "B Production 15 жил" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Сайн уу зөвлөх өө" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-10,11,12-р анги
  • 14:30
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Монгол хэл /давталт/
  • 15:00
    "Парадисо"- Нарлаг мужийн бяцхан мисс /давталт/
  • 17:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 18:10
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-10,11,12-р анги
  • 18:30
    "Миний сайн тал" инээдмийн цуврал 6-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:00
    "Чоно" ХОАК 45-р анги
  • 22:00
    "Хөгжилтэй гэр бүл" МОАК 11-р анги
  • 23:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчдийн шинэ адал явдал" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 10:30
    "Мангас" СОАК 3-р анги
  • 11:40
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 13:20
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 14-16-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 11-р анги
  • 17:15
    Миний Монголын соёл
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 40-р анги
  • 18:00
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчдийн шинэ адал явдал" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Мангас" СОАК 4-р анги
  • 20:50
    Миний амьдралын түүх "Ромеро Бритто"
  • 21:00
    Нүүдэл шийдэл
  • 22:00
    "Харснаа хэл" СОАК 6-р анги
  • 23:10
    Миний Монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Love and sex" МОАК 3-р анги
  • 00:40
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Сэлэнгэ аймаг
  • 08:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 13-р анги /давталт/
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол хэл/
  • 09:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хими/
  • 10:10
    "Теле хичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 10:35
    "Шаргалхан говийн тэмээн эрдэнэ" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Галавын үеийн тэжээвэр амьтан" УСК
  • 14:20
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 51-52-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    "Гранд Маршал-Сити Резиденс" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 14-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Эрхэт Монгол" групп үзүүлж байна
  • 21:05
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Инженерийн боловсролын шинэчлэл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амелиа 2.0" УСК
  • 23:50
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:40
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 64-р анги /давталт/
  • 08:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ботгохон" хүүхдийн төсөл
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Хүн ба байгаль/
  • 12:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Т.Хонгорзул /Хадлан дээл брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 65-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /ОРОС -АРГЕНТИНА/
  • 16:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ITEM" ОАУСК 6-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Т.Хонгорзул /Хадлан дээл брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 22:15
    "ITEM" ОАУСК 6-р анги /давталт/
  • 23:25
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:00
    "Шинэ трэйлер"
  • 07:10
    "Ривердэйл" ОАК (I.10-р анги)
  • 08:00
    "Найзууд" ОАК (II.11-14-р анги)
  • 09:30
    "Бүдүүн ээж 3: Эцэг хүүгийн барилдлага (Big Mommas: Like Father, Like Son)" УСК
  • 11:20
    "Саран дээр (Moon)" УСК
  • 13:05
    "Хар хүлэг баатар (Black Knight)" УСК
  • 14:45
    "Манай Эриний дараа (After Earth)" УСК
  • 16:35
    "Хөрш айлын бүсгүй (The Girl Next Door)" УСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (I.11-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (II.15,16-р анги)
  • 20:35
    "Хурд эсвэл үхэл (Quick and the Dead)" УСК
  • 22:45
    "Шийдвэр наймаалцагч (Runaway Jury)" УСК
  • 01:00
    "Мона Лизагийн инээмсэглэл (Mona Lisa Smile)" УСК
  • 03:00
    "Ривердэйл" ОАК (I.10,11-р анги)
  • 04:30
    "Найзууд" ОАК (II.13-16-р анги)
  • 06:00
    "Бүдүүн ээжийн байшин (Big Momma's House)" УСК
  • 07:30
    "Цагдаагийн түүх 2 (Police Story 2)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 09,10-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 35-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Хүүхдийг бие даан суралцах аргад сургах нь
  • 11:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 13:40
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Хүүхдийг бие даан суралцах аргад сургах нь
  • 14:00
    Тоглоом СОАК 5-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 36-р анги
  • 18:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 11,12-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    Тоглоом СОАК 6-р анги
  • 21:40
    Хот бичил цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 22:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 51-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр /шууд/
  • 08:35
    "Маргад эрдэнийн орон" хүүхэлдэйн жүжиг /давталт/
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна /давталт/
  • 11:10
    "Single lady-3" МУСК /давталт/
  • 13:00
    "PINK and BLUE" шоу нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    "Хөгжмийн завсарлага"/гадаад/
  • 13:50
    "Дархлаа" үзүүлж байна /шинэ/
  • 15:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 15:25
    "Алтан ураг-өв соёл тоглолт" үзүүлж байна /шинэ/
  • 16:25
    "7/24" төсөл үзүүлж байна-Авлига-1 /давталт/
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 17:25
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:45
    "Талст- хөрөг нэвтрүүлэг" үзүүлж байна /давталт/
  • 18:25
    "7/24" төсөл үзүүлж байна-Авлига-2 /давталт/
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 19:30
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна"
  • 19:50
    "Ирж буй Монгол" үзүүлж байна /шинэ/
  • 21:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:30
    "Cook -E" үзүүлж байна
  • 21:40
    "Кино миний амьдрал-1" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор-1" МУСК
  • 23:30
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 09:15
    Бизнес ба боломж
  • 09:50
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 11:05
    "Анирлагч" Монголын уран сайхны кино
  • 12:50
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Трак
  • 13:20
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:20
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Ж.Оджаргал
  • 15:50
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:50
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 17:25
    Бизнес ба боломж
  • 18:00
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Талархал" ток шоу
  • 20:25
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Кредит карт
  • 21:55
    "Нандин нас" Монголын уран сайхны кино
  • 23:45
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "One punch man " хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Аваргууд " нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:25
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "One punch man " хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хобби " нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Yндэсний сугалаа 1900-0000 " давталт
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Амьд байгалийн ертөнц" баримтат кино
  • 19:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК
  • 00:10
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.45-48
  • 07:35
    Мини Форс I.11-12
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Миний найз Watch car 19-20
  • 09:00
    Да Винчи - Гайхалтай шинэ нээлтүүд 5
  • 09:30
    Да Винчи - Бяцхан зурагчид 5
  • 10:00
    Мини Форс Х 9-10
  • 10:30
    Тандермэний гэр бүл II.19-20
  • 11:40
    Миний бяцхан одой морь VIII.23
  • 12:00
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 23-24
  • 12:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 19-20
  • 12:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 19-20
  • 12:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 25-26
  • 12:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 5
  • 12:45
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 21
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.45-48
  • 13:30
    Врумиз III.1-2
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд IV.16
  • 15:00
    Миний найз Watch car 21-24
  • 16:00
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 11
  • 16:30
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 11-12
  • 16:35
    Да Винчи - Би том болохоороо 6
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.49-52
  • 17:35
    Зуузуугийн найзууд 7-8
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 6
  • 18:15
    Learn to Draw- Дүүдлийн байшинд 21-22
  • 18:20
    Learn to Draw -Зурж сурцгаая 21
  • 18:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 23-24
  • 18:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 22
  • 19:00
    Мини Форс Х 11-12
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь VIII.24
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Амьдралын хөг 5-6
  • 22:00
    Тандермэний гэр бүл II.21-22
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    ММ архив: “Баатруудаараа бахархъя” /Атар 60 жилд/
  • 09:50
    Цаг агаар
  • 09:55
    “ММ таван хором” Увс нуурын байгаль хамгаалагч Н.Лхамсүрэн /давталт/
  • 10:00
    Эдийн засгийн тойм /давталт/
  • 10:20
    Алтан аргамж: “Монгол, ОХУ-ын харилцааны 100 жил” 2-р хэсэг /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Зураглал
  • 13:10
    “Амьдралын хүрд” цуврал нэвтрүүлэг /Ажилгүйдлийн даатгал/
  • 13:30
    Хилийн чанадаас мэдээлж байна/давталт/
  • 13:45
    Цаг агаар
  • 13:50
    Эх орны төлөө
  • 14:20
    “Санахын элгэнд” дурсамж нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Алтны үнэ цэн” Баримтат кино
  • 17:40
    “Аялж харсан Монгол” аяллын нэвтрүүлэг 8-р хэсэг /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    “Сэтгүүлчийн тэмдэглэл” цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 18:55
    “Чимх давс чамлахааргүй амжилт” нэвтрүүлэг
  • 19:25
    “Хөгжлийн шинэ хандлага” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, Ирлээ”
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 08:30
    Хөдөөгийн баясгалан МУСК
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Теле концерт
  • 10:55
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Бизнес амжилт
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Онцгой даалгавар МУСК
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хайрын зөвлөх ОАК 41,42-р анги
  • 16:55
    Бизнес цаг
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:30
    Чин ачлал
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Хайрын зөвлөх ОАК 43,44,45-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    Marquee Matchup Suns vs. Sixers 04/21/2021
  • 01:00
    Marquee Matchup Suns vs. Nets 04/25/2021
  • 03:00
    Special: Policing Reform
  • 03:30
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 04:00
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 04:30
    2021 Team Preview: Bulls, Knicks
  • 05:00
    2021 Team Preview: Nuggets, Suns
  • 05:30
    2021 Team Preview: Hawks, Hornets
  • 06:00
    2021 NBA Pre Season: Spurs vs. Magic Live
  • 08:30
    NBA Gametime WNBA Finals
  • 09:30
    NBA Gametime WNBA Finals
  • 10:30
    NBA Gametime WNBA Finals
  • 11:30
    NBA Gametime WNBA Finals
  • 12:30
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 13:00
    2021 Team Preview: Bulls, Knicks
  • 13:30
    2021 Team Preview: Nuggets, Suns
  • 14:00
    2021 Team Preview: Hawks, Hornets
  • 14:30
    2021 Team Preview: Bucks, Nets
  • 15:00
    2021 Team Preview: Lakers, Bucks
  • 15:30
    2021 Team Preview: 76ers, Celtics
  • 16:00
    2021 Team Preview: Warriors, 76ers
  • 16:30
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 17:00
    2021 NBA Pre Season: Spurs vs. Magic Tape
  • 19:00
    NBA Gametime WNBA Finals
  • 20:00
    2021 Team Preview: Lakers, Bucks
  • 20:30
    2021 Team Preview: 76ers, Celtics
  • 21:00
    2021 NBA Pre Season: Spurs vs. Magic Tape
  • 23:00
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 23:30
    2021 Team Preview: Bulls, Knicks

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Атлетико - Атлетик 5-р тойрог
  • 11:00
    UCL: Севийя - Зальцбург 1-р тойрог
  • 13:00
    LaLiga Fans №1
  • 13:30
    Ла Лиг: Майорка - Вийярреал 5-р тойрог
  • 15:30
    UCL: Янг Бойс - Ман Ютд 1-р тойрог
  • 17:30
    Ла Лиг: Сосьедад - Севийя 5-р тойрог
  • 19:30
    LaLiga Chronicles №7
  • 20:00
    UCL: Барселона - Байерн 1-р тойрог
  • 22:00
    Ла Лиг: Валенсиа - Реал Мадрид 5-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA Брүүклин - Л.А Лэйкерс Pre-Season 2021-22
  • 11:00
    PL: Волверхэмптон - Ньюкасл 7-р тойрог
  • 13:00
    PL Netbusters №06
  • 13:30
    UFC: Ортега-Жун
  • 16:00
    PL: Ливерпүүл - Ман Сити 7-р тойрог
  • 18:00
    Аваргуудын лигийн тойм №1
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Hisense Дээд лигийн тойм №01
  • 20:00
    NBA Атланта - Майами Pre-Season 2020-21
  • 22:00
    ONE: Big Bang II
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 247: Жонес-Рэйэс
  • 11:30
    WWE Monday raw 1480
  • 13:30
    ONE: A New Breed
  • 15:30
    UFC: Лий-Оливейра
  • 17:30
    UFC 249: Фэргусон-Гэйжи
  • 20:00
    ONE Weekly #40
  • 20:30
    ONE: Rewind (Дугаар 1)
  • 21:00
    UFC: Дэрн-Родригез

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм /давталт/
  • 08:40
    Спортын дууны түүх Enrique Iglesias
  • 09:00
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Хүйтэн дайн Уран сайхны кино 2-р анги /давталт/
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    1-р ангийн Монгол хэл "С" авиа үсгийг эгшгээр амилуулах
  • 11:26
    2-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Улиралд тохируулан хувцсаа өмсөж сурах
  • 11:51
    3-р ангийн Математик 100 дотор орон хэтрүүлэн нэмэх, хасах үйлдэл
  • 12:20
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Аялагч эр нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 13:20
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:10
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Улсын наадам-2019 Азарга, их насны морьдын уралдаан
  • 17:00
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Роналдо Тест Баримтат кино
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Монголын гэгээ Д.Пүрэвээ
  • 19:10
    Сүлд үү, Тоо юу? Сейшел
  • 20:00
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    Спортын дууны түүх Селин Дион
  • 22:40
    Ром олон ангит кино 2-р бүлгийн 4-р анги
  • 23:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Бизнес хөтөч
  • 00:15
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал " ОАК 1 бүлгийн 5, 6-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 38
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 47, 48
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 49, 50-р анги
  • 11:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 28
  • 12:00
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 10-р анги
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 33, 34-р анги
  • 14:40
    "Миний охин Со Ён" ОАК 37, 38-р анги
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал " ОАК 1 бүлгийн 7, 8-р анги
  • 19:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 51, 52-р анги
  • 20:30
    "Хайр биднийг дулаацуулдаг" ОАК 1-р анги
  • 21:50
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 35, 36-р анги
  • 23:35
    "Зөрүү тавилан" ОАК 51, 52-р анги
  • 00:40
    "Хайр биднийг дулаацуулдаг" ОАК 1-р анги
  • 01:50
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    UCL: Севийя - Зальцбург 1-р тойрог
  • 02:00
    NBA: Милуоки - Брүүклин Pre-Season 2021-22
  • 04:00
    UCL: Мальмё - Ювентус 1-р тойрог
  • 06:00
    NBA (Шууд): Сан Антонио - Орландо Pre-Season 2021-22
  • 08:30
    UCL: Челси - Зенит 1-р тойрог
  • 10:30
    NBA: 30 баг 30 өдөр №20
  • 11:00
    NBA: Чикаго - Сан Антонио 2020-21
  • 13:00
    UCL: Янг Бойс - Ман Ютд 1-р тойрог
  • 15:00
    NBA: Атланта - Мемфис Pre-Season 2021-22
  • 17:00
    Премьер лигийн тойм №07
  • 18:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №22
  • 18:30
    Football Talk №08
  • 20:00
    NBA: Сан Антонио - Орландо Pre-Season 2021-22
  • 22:00
    UCL: Барселона - Байерн 1-р тойрог

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 33-р анги
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:20
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна:Үндэсний үйлвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 13:30
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 15:30
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан теле хичээл Монгол хэл, Хими
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 18:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна:Үндэсний үйлвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 19:30
    "Хууль ба нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 34-р анги
  • 22:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    "Хувь заяаны тойрог" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    “Доха-2014” усан спортын 25 метрийн бассейн ДАШТ 4-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 08:10
    Дархан мэх: Монгол улсын заан Ч. Гочоосүрэн
  • 08:30
    Монголын спортын түүх
  • 09:30
    MNB Спорт үзүүлж байна:“Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1934 он
  • 09:40
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-20
  • 10:00
    “Доха-2014” усан спортын 25 метрийн бассейн ДАШТ 5-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 10:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 “Ховд Вестерн- Алдарын дайчид”-шууд
  • 12:40
    Алтан сан хөмрөгөөс: Монгол сурын харваа баримтат кино
  • 12:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 “Хоромхон- Хараацай”-шууд
  • 14:40
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 14:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 “Арвис- Дэрэн”-шууд
  • 16:40
    Дархан мэх: Монгол улсын заан О. Одгэрэл
  • 17:05
    “Шанхай-2006” усан спортын 25 метрийн бассейны ДАШТ 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 18:05
    MNB Спорт энэ 7 хоногт
  • 18:15
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1936 он
  • 18:25
    Бахархал: МУГТ Ч. Цэвээнпүрэв
  • 19:00
    Монголын спортын түүх: Хөлбөмбөгийн Замчин баг /1978 оны улсын аварга баг/
  • 20:00
    “Хотгойдын хурд-4” хангайн бүсийн хурдан морины уралдаан
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1936 он
  • 21:25
    Амжилтын төлөө Хөнгөн атлетикийн ОУХМ Л. Отгонбаяр
  • 21:50
    Спорт хобби: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Ц.Хосбаяр
  • 22:20
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Сайншанд сумаас бэлтгэв
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 09:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:15
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 15:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 18:10
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Миний амьдралын түүх “Ромеро Бритто” баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:20
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 00:10
    Ярих өнцөг
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Угийн бичиг удмын сан
  • 08:30
    Монгол аялгуу
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Амьдралын эхлэл”ОАК-25
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Тархи сэрэхүй
  • 11:30
    ТВ-Галерей
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Монгол нүнжиг давталт
  • 16:15
    Түмэнд түгээе
  • 16:30
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Цэдэнбалын эрин үе-4
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Ярилцах цаг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-26
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 39,40-р анги
  • 11:40
    Хүүхдийн эрх
  • 11:50
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:00
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Монгол бичгийн хичээл: дугаар-7,8
  • 13:40
    Гэр бүлийн хичээл: Хүүхдийн эсрэг хүчирхийлэл
  • 14:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Дэлхийн 80-н гайхамшиг цуврал “Цаг хугацааны машин” 1-р хэсэг
  • 14:50
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:00
    Аз жаргалын түлхүүр
  • 15:30
    Монголын түүх “Халхын гол”
  • 16:30
    “Би би” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Ирээдүйн генералууд” реалити шоу-6
  • 17:30
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:40
    “Үлгэрийн цаг” Гэрэлтдэг бяслаг
  • 18:00
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг Хамгаалалтын хувцас
  • 18:20
    Мөрөөдөл биелэх мөсөн өргөө
  • 19:50
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 41,42-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Амьд тоглолт
  • 09:30
    Үлгэрийн цаг
  • 09:50
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Хубилай хааны зарлиг" МУСК
  • 12:20
    "Хөгжлийн замаар Америк" цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Амьдралоги" МУСК
  • 16:50
    Үлгэрийн цаг
  • 17:10
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 17:50
    "Mr. If" нэвтрүүлэг дугаар - 1
  • 18:25
    "Оюутны байр - 1" 1,2-р анги
  • 19:20
    Бизнес хөтөч
  • 19:40
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Үндэсний үйлдвэрлэгчдийн загварын шоу
  • 21:10
    "Итгэл" МУСК
  • 22:40
    "Киносутра" МОАК 1-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

X/2720:35

MovieBox

"Шилэн цайз (The Glass Castle)" УСК

X/2716:45

MovieBox

"Такси 4 (Taxi 4)" УСК

X/2719:30

MovieBox

"Найзууд" ОАК (III.15,16-р анги)