МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 11-р анги
  • 09:50
    Эх орны төлөө /давталт/
  • 10:20
    Өв эрдэнэ
  • 10:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 11:00
    “Монголын Мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 13:30
    Олон нийтийн цаг /давталт/
  • 14:00
    Зуузуугийн найзууд
  • 14:10
    Бүтээл эзэн хоёр
  • 14:40
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 15:00
    “Бунширо” Олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 15:45
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 16:15
    “120/80” Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:45
    “Тэрбум мод” хэлэлцүүлэг
  • 17:45
    Шүдний аялал
  • 18:00
    Өв Эрдэнэ
  • 18:10
    Чимх давс чамлахааргүй амжилт
  • 18:40
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:10
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг: “Оюутан залуучуудын эрүүл мэнд”
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе, үзэл бодол /шууд/
  • 21:50
    Алтан сан хөмрөгөөс: Бүтээл эзэн хоёр “Баянмонгол чуулга”
  • 22:20
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 12-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    "Халимны мөрөөдөл" Баримтат кино /7/
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:25
    "Бөмбөлөг эргэж ирнэ" олон ангит кино төгсгөлийн 8-р анги
  • 11:15
    Теле хичээл 4-р анги /Математик/
  • 11:40
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 18/
  • 11:55
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /10/
  • 13:00
    Монгол сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Хүүхдийн оролцооны цахим чуулган
  • 16:30
    MY VOICE шоу тун удахгүй
  • 17:50
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /8,9/
  • 18:15
    АТГ үзүүлж байна: Тангараг
  • 18:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:40
    "Girls" олон ангит кино /6/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Миний амьдралын түүх “Ромеро Бритто”
  • 20:30
    "Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /1/
  • 21:30
    "Эрхэт Монгол" групп үзүүлж байна
  • 22:05
    "Атга чихэр" хандивын нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /11/
  • 23:55
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:40
    "Өөдөсхөн" ОА хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 96-р анги
  • 14:00
    "Баримтат кино"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Намрын өнгө" реалити шоу 4
  • 16:20
    "Дагина өвөө" Японы оак 4-р анги
  • 17:10
    "Шинкалион" Японы оак 1,2-р анги
  • 18:00
    "Эрхэт Монгол" групп үзүүлж байна
  • 18:35
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 97-р анги
  • 21:10
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:10
    "Дагина өвөө" Японы оак 5-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:25
    "Гайхамшигт амьдрал" 28.29-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 12:20
    Теле хичээл 6-р анги - Уран зохиол
  • 12:40
    Теле хичээл 6-р анги - Биеийн тамир
  • 12:45
    Теле хичээл 6-р анги - Математик
  • 13:05
    "Азийн мэдээ"
  • 13:25
    "Гүнжийн залуу" 1 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 14:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    "ТВ молл"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:35
    Бизнес мэдээ
  • 18:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:50
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Эрхэт монгол" групп үзүүлж байна
  • 19:30
    "Гүнжийн залуу" 2 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:55
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Гайхамшигт амьдрал" 30-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цыганчуудын хуримлах ёсон баримтат кино
  • 09:30
    Гадаад мэдээ
  • 09:50
    “Маршал Жуков” ОАУСК, 8-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Монгол коммент" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Тоо юу сүлд үү" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:10
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    УИХ-ын цаг
  • 14:30
    "Металионууд" 13, 14-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    Теле хичээл- 9-р анги
  • 16:10
    К-поп хөгжмийн цаг
  • 16:20
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Маршал Жуков” ОАУСК, 9-р анги
  • 22:50
    Тоо юу сүлд үү нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг
  • 03:00
    тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:50
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Эзел" ОАК 83-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Хөгжим
  • 16:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 10-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 11-р анги
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "С Тасаг" Теле сэтгүүл
  • 21:20
    Хөгжмийн цаг
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 11-р анги
  • 22:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 11-р анги /давталт/
  • 23:40
    "Эзел" ОАК 83-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    ТВ хичээл 10-р анги: Уран зохиол
  • 09:20
    ТВ хичээл 10-р анги: Математик
  • 09:40
    ТВ хичээл 10-р анги: Биеийн тамир
  • 09:45
    ТВ хичээл 10-р анги: Газар зүй
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Нахиа
  • 10:50
    Маамуу:Нисдэггүй шувуу анимейшн
  • 11:00
    Адтай жаалууд ОАК-61,62
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Их хатан Сондог СОАК-36
  • 15:10
    Кобра ОАК
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Сайн байна уу
  • 17:00
    Улаачдын өрсөлдөөн: Төмөрчөдөр, Цоожсүрэн
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Догшин Алекс ОАК-10
  • 19:30
    Монгол араншин: Халаасны өрөө
  • 20:00
    Залуу илгээлт зорилтот шоу-1
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Их хатан Сондог СОАК-37
  • 22:40
    Догшин Алекс ОАК-10
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:20
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 02:20
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.3
  • 03:05
    "Их үйлс" ОАК 11
  • 04:15
    Мэдээ
  • 05:05
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 32
  • 07:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 21,22
  • 07:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 33
  • 07:55
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.3
  • 08:45
    "Их үйлс" ОАК 11
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" ахлах бэлтгэл
  • 10:30
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 10:50
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:25
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 11:45
    "Охидын аминчхан яриа" 2.10
  • 12:45
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 32
  • 13:10
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 21,22
  • 13:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 33,34
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Дурлалын магистер" МУСК
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 32
  • 16:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 21,22
  • 16:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 33,34
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.49,50
  • 17:35
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 18:00
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.4
  • 20:05
    "Их үйлс" ОАК 12
  • 21:30
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 23:20
    "Охидын аминчхан яриа" 2.10

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.8-р анги
  • 07:20
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.24,25-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.11-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.12-р анги
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.2-р анги
  • 08:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.3,4-р анги
  • 09:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 4.7,8-р анги
  • 09:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Амтат оройн зоог" ОАК 93,94-р анги
  • 11:10
    "Теле хичээл: 7-р анги-Уран зохиол "
  • 11:30
    "Теле хичээл: 7-р анги-Математик "
  • 11:50
    Теле хичээл: 7-р анги-Хөгжим
  • 12:00
    "Теле хичээл: 7-р анги-Газар зүй "
  • 12:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:25
    "Гал тогоо" ОАК 2.11,12-р анги
  • 13:20
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат, Авиа зүй: №2)
  • 13:45
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат, Орчуулга: №2)
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат,Үгсийн сан: №2)
  • 14:25
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №7)
  • 14:55
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №8)
  • 15:20
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №5)
  • 15:45
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №6)
  • 16:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:15
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 10-р анги
  • 17:10
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.5,6-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.13,14-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 4.9,10-р анги
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 95,96-р анги
  • 20:50
    "Миний амьдралын түүх" Ромеро Бритто
  • 21:00
    "Диана гүнж" баримтат кино 1-р хэсэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 2.13,14-р анги
  • 23:05
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 11-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-13,14,15-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Миний сайн тал" инээдмийн цуврал 6-р анги /давталт/
  • 10:00
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Математик
  • 10:30
    "Чоно" ХОАК 45-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Хөдөлгүүр" авто шоу нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-13,14,15-р анги
  • 14:30
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Математик /давталт/
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 16:00
    "Чоно" ХОАК 45-р анги
  • 17:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" МОАК 11-р анги /давталт/
  • 18:10
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-13,14,15-р анги
  • 18:30
    "Миний сайн тал" инээдмийн цуврал 7-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Чоно" ХОАК 46-р анги
  • 22:00
    "Хөгжилтэй гэр бүл" МОАК 12-р анги
  • 23:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчдийн шинэ адал явдал" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 10:30
    "Мангас" СОАК 4-р анги
  • 11:35
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 7-9-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 13:30
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 12-р анги
  • 17:10
    Миний Монголын соёл
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 41-р анги
  • 18:00
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Мангас" СОАК 5-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 9
  • 21:30
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар 10
  • 22:00
    "Харснаа хэл" СОАК 7-р анги
  • 23:10
    Миний Монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Love and sex" МОАК 4-р анги
  • 00:40
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 51-52-р анги
  • 07:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 14-р анги /давталт/
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Уран зохиол/
  • 09:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 10:10
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биеийн тамир/
  • 10:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Газар зүй/
  • 10:45
    "Эрхэт Монгол" групп үзүүлж байна
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амелиа 2.0" УСК
  • 14:40
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 53-54-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 15-р анги
  • 19:10
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Гранд Маршал-Сити Резиденс" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "ТОСК" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Өндөр ээж" МУСК
  • 23:40
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 01:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:45
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 65-р анги /давталт/
  • 08:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Т.Хонгорзул /Хадлан дээл брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ботгохон" хүүхдийн төсөл
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Математик/
  • 12:35
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 66-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /ОРОС - БРАЗИЛ/
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ITEM" ОАУСК 7-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Т.Хонгорзул /Хадлан дээл брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 22:05
    "ITEM" ОАУСК 7-р анги /давталт/
  • 23:15
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:55
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:25
    "Ривердэйл" ОАК (I.10,11-р анги)
  • 11:00
    "Бүдүүн ээжийн байшин 2 (Big Momma's House 2)" УСК
  • 12:45
    "Найзууд" ОАК (II.12-16-р анги)
  • 14:55
    "Цагдаагийн түүх 3: Сүпер цагдаа (Police Story 3: Super Cop)" УСК
  • 16:40
    "Бүдүүн ээж 3: Эцэг хүүгийн барилдлага (Big Mommas: Like Father, Like Son)" УСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (I.12-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (II.17,18-р анги)
  • 20:35
    "Үүрдийн луунууд (Dragons Forever)" УСК
  • 22:25
    "Хөгшин дагалдангууд (The Internship)" УСК
  • 00:40
    "Кеннедигийн аллагын мөрөөр (JFK)" УСК
  • 03:45
    "Ривердэйл" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 05:10
    "Найзууд" ОАК (II.17,18-р анги)
  • 06:00
    "Цагдаагийн түүх (Police Story)" УСК
  • 07:35
    "Саран дээр (Moon)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 11,12-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 36-р анги
  • 10:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Өсвөр насны хүүхдийн эрүүл мэнд
  • 11:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 13:30
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Өсвөр насны хүүхдийн эрүүл мэнд
  • 13:50
    Тоглоом СОАК 6-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 37-р анги
  • 18:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 13,14-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    Тоглоом СОАК 7-р анги
  • 21:40
    Хот бичил цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 22:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 52-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр /шууд/
  • 08:35
    "Дархлаа" үзүүлж байна /шинэ/
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:10
    "Алтан ураг-өв соёл тоглолт" үзүүлж байна /шинэ/
  • 12:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 12:30
    "Cook -E" үзүүлж байна
  • 12:40
    "Кино миний амьдрал-1" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор-1" МУСК /давталт/
  • 14:30
    "Талст- хөрөг нэвтрүүлэг" үзүүлж байна /давталт/
  • 15:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 15:25
    "Ирж буй Монгол" үзүүлж байна /давталт/
  • 16:35
    "ЭМЯ" үзүүлж байна /КОРОНАВИРУС/
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 17:25
    "Авлигатай тэмцэх газар" үзүүлж байна
  • 17:50
    "1 хувь" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 19:30
    "7/24" төсөл үзүүлж байна-Төрийн үйлчилгээ /давталт/
  • 20:00
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:30
    "Cook -E" үзүүлж байна
  • 21:40
    "Кино миний амьдрал-2" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор-2" МУСК
  • 23:30
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Бизнес ба боломж
  • 09:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Нандин нас" Монголын уран сайхны кино
  • 11:50
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Кредит карт
  • 13:20
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:20
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Ш.Чоймаа
  • 15:50
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:50
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 17:20
    Бизнес ба боломж
  • 17:55
    "Хот" цуврал нэвтрүүлэг - Нийгмийн харилцааны соёл
  • 18:05
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Талархал" ток шоу
  • 21:25
    "47 хоног 1047км" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - МСҮТ
  • 22:20
    "Миний аав" Монголын уран сайхны кино
  • 23:10
    "6 секунд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "One punch man " хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Mөрөөдөлд өртөөлсөн мөсөн хотхон" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:35
    "One punch man " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    " Хобби " нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Амьд байгалийн ертөнц" баримтат кино
  • 19:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК
  • 00:50
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.49-52
  • 07:35
    Мини Форс I.13-14
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Миний найз Watch car 23-24
  • 09:00
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 11
  • 09:30
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 11-12
  • 09:40
    Да Винчи - Би том болохоороо 6
  • 10:00
    Мини Форс Х 11-12
  • 10:30
    Тандермэний гэр бүл II.21-22
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь VIII.24
  • 12:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 6
  • 12:15
    Learn to Draw- Дүүдлийн байшинд 21-22
  • 12:20
    Learn to Draw -Зурж сурцгаая 21
  • 12:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 23-24
  • 12:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 12:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 22
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.49-52
  • 13:30
    Врумиз III.3-4
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд IV.17
  • 15:00
    Миний найз Watch car 25-28
  • 16:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 6
  • 16:10
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 6
  • 16:35
    Да Винчи - Сиэста Зи II.6
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро IV.1-2
  • 17:35
    Зуузуугийн найзууд 9-10
  • 18:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 25-26
  • 18:10
    Learn to Draw- Муурын хотхон 5
  • 18:20
    Learn to Draw -Зурж сурцгаая 22
  • 18:30
    Learn to Draw - Хайрцган хот 6
  • 18:45
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 21-22
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 23
  • 19:00
    Мини Форс Х 13-14
  • 19:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь VIII.25
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Амьдралын хөг 7-8
  • 22:00
    Тандермэний гэр бүл II.23-24
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    “Явлаа, Ирлээ”
  • 10:20
    “Амьдралын хүрд” цуврал нэвтрүүлэг /Хөдөлмөрийн чадвар алдалтын хувь/
  • 10:40
    “Хөгжлийн шинэ хандлага” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Чимх давс чамлахааргүй амжилт” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Цаг агаар
  • 13:40
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл” цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    “Аялж харсан Монгол” аяллын нэвтрүүлэг 8-р хэсэг /давталт/
  • 14:20
    “Алтны үнэ цэн” Баримтат кино /давталт/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Тэрбум мод” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал” /давталт/
  • 18:50
    “Далд өлсгөлөнг давах гарц” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    ММ таван хором
  • 21:05
    “Хавдаргүй Монголын төлөө” нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл” цуврал нэвтрүүлэг /Монгол Улсын Хөдөлмөрийн баатар, гавьяат нисгэгч Р.Батнасан оролцов/ /давталт/
  • 22:25
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:25
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:30
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Хайрын зөвлөх ОАК 43-р анги
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Теле концерт
  • 10:55
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Царайлаг өдрүүд МУСК
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Баримтат кино
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хайрын зөвлөх ОАК 44,45-р анги
  • 16:55
    Бизнес цаг
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Шинэ ном
  • 20:20
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 1,2-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2021 Team Preview: Nuggets, Suns
  • 00:30
    2021 Team Preview: Hawks, Hornets
  • 01:00
    2021 Team Preview: Bucks, Nets
  • 01:30
    2021 Team Preview: Lakers, Bucks
  • 02:00
    2021 Team Preview: 76ers, Celtics
  • 02:30
    2021 Team Preview: Warriors, 76ers
  • 03:00
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 03:30
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 04:00
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 04:30
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 05:00
    2021 WNBA Finals Game 1
  • 07:00
    2021 Team Preview: Pelicans, Blazers
  • 07:30
    2021 Team Preview: Rockets, Cavaliers
  • 08:00
    2021 Team Preview: Pistons, Jazz
  • 08:30
    2021 Team Preview: Pelicans, Blazers
  • 09:00
    2021 Team Preview: Rockets, Cavaliers
  • 09:30
    2021 Team Preview: Pistons, Jazz
  • 10:00
    2021 NBA Pre Season: Pelicans vs. Jazz Live
  • 12:30
    2021 Team Preview: Lakers, Bucks
  • 13:00
    NBA Gametime
  • 14:00
    NBA Gametime
  • 15:00
    NBA Gametime
  • 16:00
    NBA Gametime
  • 17:00
    2021 NBA Pre Season: Pelicans vs. Jazz Tape
  • 19:00
    NBA Gametime
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    2021 NBA Pre Season: Pelicans vs. Jazz Tape
  • 23:00
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 23:30
    2021 Team Preview: Bulls, Knicks

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Барселона - Байерн 1-р тойрог
  • 11:00
    Ла Лигийн тойм №8
  • 12:00
    Ла Лиг: Сосьедад - Севийя 5-р тойрог
  • 14:00
    UCL: Челси - Зенит 1-р тойрог
  • 16:00
    Ла Лиг: Барселона - Гранада 5-р тойрог
  • 18:00
    UCL: Мальмё - Ювентус 1-р тойрог
  • 20:00
    LaLiga World №9
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №6
  • 21:00
    UЕL: Спартак - Легия 1-р тойрог
  • 23:00
    Аваргуудын лигийн тойм №1

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    Hisense Дээд лигийн тойм №02
  • 10:00
    Бөх: Улаанбаатар хотын 380 жилийн ойн барилдаан 2019
  • 13:00
    Ла Лиг: Валенсиа - Атлетик 7-р тойрог
  • 15:00
    NBA: Атланта - Голден Стэйт 2020-21
  • 17:00
    Премьер лигийн тойм №05
  • 18:00
    Аваргуудын лигийн тойм №2
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    NBA: Кливлэнд - Чикаго Pre-Season 2021-22
  • 21:30
    PL: Ман Ютд - Вийярреал 2-р тойрог
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "БСБ Групп 30 жил" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1154
  • 11:00
    ONE: Rewind (Дугаар 1)
  • 11:30
    UFC 265: Льюс-Ган
  • 14:00
    UFC: Дэрн-Родригез
  • 17:00
    ONE: Unbreakable II
  • 18:30
    ONE Weekly #40
  • 19:00
    WWE Smackdown 1155
  • 21:00
    UFC: Дэрн-Родригез Тойм
  • 21:30
    ONE: Fire & Fury

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Бренд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Гийнгоо хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг Г.Мөнгөн
  • 09:40
    Ром олон ангит кино 2-р бүлгийн 4-р анги /давталт/
  • 10:40
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    4-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Төл мал
  • 11:25
    5-р ангийн Монгол хэл Эхээс ямар гэсэн асуултад хариулагдах үгсийг ялган таних
  • 11:41
    6-р ангийн Математик Олон оронтой тоог орон хэтрүүлэхгүй хасах үйлдэл
  • 12:10
    Манай дэлгэцнээ
  • 12:15
    Зураглал
  • 12:20
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өв соёл нэвтрүүлэг Биет бус соёлын өв
  • 13:20
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:10
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Улсын наадам-2019 Соёолон, хязаалан насны морьдын уралдаан
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Морин өртөө 2-р хэсэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    Нохдын ертөнц нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Ром олон ангит кино 2-р бүлгийн 5-р анги
  • 23:40
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Бизнес хөтөч
  • 00:15
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал " ОАК 1 бүлгийн 7, 8-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 39
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 49, 50
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 51, 52-р анги
  • 11:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 29
  • 12:00
    "Хайр биднийг дулаацуулдаг" ОАК 1-р анги
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 35, 36-р анги
  • 14:40
    "Миний охин Со Ён" ОАК 39, 40-р анги
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал " ОАК 1 бүлгийн 9, 10-р анги
  • 19:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 53, 54-р анги
  • 20:30
    "Хайр биднийг дулаацуулдаг" ОАК 2-р анги
  • 21:30
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 37, 38-р анги
  • 23:20
    "Зөрүү тавилан" ОАК 53, 54-р анги
  • 00:25
    "Хайр биднийг дулаацуулдаг" ОАК 2-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн тойм №01
  • 10:00
    NBA (Шууд) Нью Орлеанс - Юта Pre-Season 2021-22
  • 12:30
    NBA: 30 баг 30 өдөр №21
  • 13:00
    UCL: Шерифф - Шахтар 1-р тойрог
  • 15:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №22
  • 15:30
    NBA: Сан Антонио - Орландо Pre-Season 2021-22
  • 17:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №03
  • 18:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №23
  • 18:30
    UCL: Ливерпүүл - Милан 1-р тойрог
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №04
  • 21:00
    Football Talk №09
  • 22:30
    NBA: Нью Орлеанс - Юта Pre-Season 2021-22

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 34-р анги
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Urban jeans" үзүүлж байна:Үндэсний үйлвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Таны Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    DW Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухаан
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 15:30
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан теле хичээл Уран зохиол, Эрүүл мэнд,Математик
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:20
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:50
    "Urban jeans" үзүүлж байна:Үндэсний үйлвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 20:00
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 35-р анги
  • 22:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    "Ховор хүмүүс" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    MNB Спорт энэ 7 хоногт
  • 07:25
    Бахархал: Жүдо бөхийн Олон улсын хэмжээний мастер Л. Баярмаа
  • 08:00
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 08:45
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээ 1962, 1966 он
  • 09:35
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1936 он
  • 09:45
    Оддын замнал: Ах дүү Гасол /Испанийн нэрт сагсан бөмбөгчид/
  • 10:05
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гавьяат тамирчин, Монгол улсын заан Д. Цэнд-Аюуш
  • 10:35
    Спорт хобби: Спорт сонирхогч Д. Болдсүрэн
  • 11:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдад/
  • 11:05
    Монголын спортын түүх: 1993 оны улсын аварга “Өдрийн од” баг
  • 12:05
    Бахархал: Сонирхогчдын Сумо бөхийн Дэлхийн хошой аварга Х. Сүнжидмаа
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Спорт хобби: Олон улсын хэмжээний мастер М. Эрдэнэ
  • 13:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдад/
  • 13:05
    “Шанхай-2006” усан спортын 25 метрийн бассейны ДАШТ 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 14:25
    Говь-Алтай аймагт болсон баруун бүсийн хурдан морины уралдаан /Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс/
  • 15:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдад/
  • 15:05
    Ламын гэгээний 370 жилийн ойн наадам /Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс/
  • 16:05
    “Катар-2022” ДАШТ-ий урьдчилсан шатны хэсгийн тоглолт “Монгол-Киргиз”
  • 18:20
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1937 он
  • 18:30
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан Ө. Тулгаа
  • 18:50
    Спортын Гэр бүл: Шатрын их мастер С. Билгүүний гэр бүл оролцов
  • 19:20
    Миний мөрөөдөл: Усан спортын тамирчин Э. Эрхэс
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Сайхан-Овоо сумын уяач Д. Ойдов
  • 20:35
    Бахархал: Аэробик гимнастикийн дасгалжуулагч С. Тунгалаг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1937 он
  • 21:25
    “Дүүрэн харцага” МУГД, манлай харцага Г. Элбэг
  • 22:05
    Монголын спортын түүх: Монголын хөлбөмбөгийн Замчин баг 1978 оны улсын аварга баг
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 09:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:15
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 15:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 18:10
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Миний амьдралын түүх “Ромеро Бритто” баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:20
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 21:30
    УИХ-ын цаг
  • 22:00
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 00:10
    Ярих өнцөг
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-26
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:20
    Номын нандин сахиус
  • 12:50
    Түмэнд түгээе
  • 13:05
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Ярилцах цаг
  • 15:40
    Монгол аялгуу
  • 16:15
    Түмэнд түгээе
  • 16:30
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Монгол нүнжиг шууд
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    Ярилцах цаг
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Угийн бичиг удмын сан
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-27
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 41,42-р анги
  • 11:40
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг Хамгаалалтын хувцас
  • 12:00
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:10
    Мөрөөдөл биелэх мөсөн өргөө
  • 13:40
    Монгол бичгийн хичээл: дугаар-9,10
  • 14:20
    Хүүхдийн эрх
  • 14:30
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Дэлхийн 80-н гайхамшиг цуврал “Цаг хугацааны машин” 2-р хэсэг
  • 15:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:30
    120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг “Стресс”
  • 16:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 16:20
    Хүүхдийн эрх
  • 16:30
    “Нүүдэлчдийн өв соёл” Монгол цайны тухай
  • 17:00
    “Ирээдүйн генералууд” реалити шоу-7
  • 17:30
    Миний нэрийн хуудас
  • 18:00
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн зөрчил ба ойлголцол
  • 18:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:30
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 19:50
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 43,44-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Амьд тоглолт
  • 09:30
    Үлгэрийн цаг
  • 09:50
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Сүүгээр ариусдаг хорвоо" МУСК
  • 11:50
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 17:10
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 17:50
    "Mr. If" нэвтрүүлэг дугаар - 2
  • 18:25
    "Оюутны байр - 1" 3,4-р анги
  • 19:20
    Бизнес хөтөч
  • 19:40
    Амьд тоглолт
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Үндэсний үйлдвэрлэгчдийн загварын шоу
  • 20:50
    "18 нас би чамд хайртай" МУСК
  • 22:40
    "Киносутра" МОАК 2-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

X/2720:35

MovieBox

"Шилэн цайз (The Glass Castle)" УСК

X/2716:45

MovieBox

"Такси 4 (Taxi 4)" УСК

X/2719:30

MovieBox

"Найзууд" ОАК (III.15,16-р анги)