МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 15.16-р анги
  • 10:40
    Асуудал, Шийдэл
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 12:20
    Босох тэнхэл /Цагаан таягтны өдөрт зориулав/
  • 13:00
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: “Найз”
  • 13:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Ромео Джульета” 1-р хэсэг
  • 14:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:00
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:30
    “Далд уянга” Монголын уран сайхны кино
  • 16:50
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл...
  • 17:20
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 17:45
    “Үнэг хэрээ хоёр” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 18:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 18:20
    Алтан аргамж: “Монгол, ОХУ-ын харилцааны 100 жил” 2-р хэсэг
  • 19:05
    Үндэсний брэнд бүтээгч “Грийн групп” үзүүлж байна
  • 19:30
    Ургацын далай
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Бахубали 2”Уран сайхны кино 1-р хэсэг
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    "Халимны мөрөөдөл" Баримтат кино /11/
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /4/
  • 11:20
    MY VOICE нэвтрүүлэг
  • 11:50
    АТГ үзүүлж байна: Л.Чаминчулуун
  • 11:55
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /14/
  • 13:00
    Монгол сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:40
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:50
    Аяллын тойрог
  • 15:40
    Entertainment zone
  • 16:10
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /16/
  • 16:25
    MY VOICE нэвтрүүлэг
  • 16:55
    АТГ үзүүлж байна: Ж.Галбадрах
  • 17:00
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 18:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:40
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    MY VOICE - Үндэсний шоу
  • 22:05
    "Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /5/
  • 23:05
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 23:40
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /15/
  • 00:50
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Шинкалион" Японы оак 8-р анги
  • 10:00
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 95,96,97-р анги
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 17:00
    "Дэлхий хавтгай"
  • 17:40
    "Дагина өвөө" Японы оак 8-р анги
  • 18:30
    "Шинкалион" Японы оак 9-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 101-р анги
  • 21:10
    "Төрийн хошой шагналт, УГЗ Д.Намдагийн мэндэлсний 110 жилийн ойд"
  • 21:50
    "Авдрын мухарт 25 жилд"
  • 22:00
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    “Өмгөөлөгч хатагтай Шоко” Японы оак 1-Р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    "Гайхамшигт амьдрал" 33-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:30
    Таны хэрэглээнд
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:15
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 14:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:55
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "ТВ молл"
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 17:00
    Бизнес мэдээ
  • 17:10
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Эрүүл амьдарцгаая эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 18:25
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:00
    "Гайхамшигт амьдрал" 34-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:00
    CU үнэт цаас гаргах нээлтийн үйл ажиллагаа
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Гүнжийн залуу" 1.2.3 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 03:00
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг

TV9

  • 05:55
    Тоглолтын цаг
  • 07:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Шөнө дундын яриа" МУСК
  • 11:00
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    Үндэсний мөнгөний бодлого
  • 13:15
    "Металионууд" 19, 20-р анги
  • 13:40
    "Хөөрөлдөөн" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Микроны босс" МУСК
  • 16:40
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Комментын тойм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "CU" Үнэт цаас гаргах нээлтийн үйл ажиллагаа
  • 21:00
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • 22:30
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Бурхан багшийн айлдвар
  • 00:20
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:30
    "Амьдарлоги " МУСК
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Хао Ланы домог" ОАК 10-р анги
  • 14:00
    "Хао Ланы домог" ОАК 11-р анги
  • 14:50
    "Хао Ланы домог" ОАК 12-р анги
  • 15:40
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 10-р анги
  • 16:50
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 11-р анги
  • 17:50
    "VIP" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:30
    "ТОСК" үзүүлж байна /давталт/
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Date хийх үү"нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Нийслэл аав" Реалити шоу
  • 21:50
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 22:00
    "SANJAA SHOW"
  • 23:20
    "Ганцаараа" УСК
  • 00:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Нахиа
  • 10:00
    Адтай жаалууд ОАК 59-62
  • 12:00
    Инээдмийн толь
  • 12:30
    Сайн байна уу
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Өдрийн мэнд
  • 14:30
    Адтай жаалууд ОАК 63-66
  • 16:30
    Баримтат дэлгэц: Нуман гүүр
  • 17:20
    Сумын атаман
  • 18:20
    Үндэсний үйлдвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 18:30
    Хайрын хүч
  • 19:30
    Монгол араншин: Микро
  • 20:00
    Залуу илгээлт зорилтот шоу-3
  • 20:30
    SBN тойм
  • 21:30
    Миний аялсан 1000 хот-Рованеми
  • 22:30
    Яллагч МУСК
  • 00:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:05
    Токио 2020-Скэйтбоард
  • 02:30
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.7
  • 03:15
    "Их үйлс" ОАК 15
  • 04:25
    Мэдээ
  • 05:15
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 36
  • 07:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 3,4
  • 07:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 41
  • 07:55
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.7
  • 08:45
    "Их үйлс" ОАК 15
  • 10:00
    "Сэтгэлд шингэсэн оройн хоол" нэвтрүүлэг 9,10
  • 11:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Охидын аминчхан яриа" 2.14
  • 12:45
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 36
  • 13:10
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 3,4
  • 13:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 41,42
  • 14:00
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 16
  • 14:30
    Баянхонгорын шигшмэл хурд 2021 /2-р хэсэг/
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 36
  • 16:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 3,4
  • 16:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 41,42
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.5,6
  • 17:35
    "Гранд маршал-Сити резиденс" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.8
  • 19:00
    "Үндэсний бренд бүтээгч" грийн групп
  • 19:30
    "Улаан бал" тойм
  • 20:00
    CU үнэт цаас гаргах нээлтийн үйл ажиллагаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Их үйлс" ОАК 16
  • 22:45
    "Эцэг" кино драм
  • 00:20
    "Охидын аминчхан яриа" 2.14

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.2-р анги
  • 07:15
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.10,11-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.20-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    “Миний бяцхан одой морь” 4.12-16-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Амтат оройн зоог" ОАК 101,102-р анги
  • 11:10
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Гал тогоо" ОАК 2.19,20-р анги
  • 13:00
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аугаа эх орны дайн" баримтат кино 10-р анги
  • 15:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 14-р анги
  • 16:55
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.12,13-р анги
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.21,22-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 4.17,18-р анги
  • 19:00
    Үндэсний бренд бүтээгч Грийн Групп
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 103,104-р анги
  • 21:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нэг талын тасалбар" ОАК 5-р анги
  • 23:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 15-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-10,11,12-р анги /давталт/
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Миний сайн тал" инээдмийн цуврал 10-р анги /давталт/
  • 10:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:30
    "Чоно" ХОАК 49-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:00
    "Сайн уу зөвлөх өө" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-13,14,15-р анги /давталт/
  • 14:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 15:00
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    "Чоно" ХОАК 49-р анги
  • 17:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:50
    "Хөгжилтэй гэр бүл" МОАК 10-р анги /давталт/
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 20:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:00
    CU Үнэт цаас гаргах нээлтийн үйл ажиллагаа
  • 22:00
    "Парадисо"- Тохиолдол УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Амьдралын нахиа" МУСК
  • 07:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 1-6-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Есөн сүүлтийн домог" СОАК 3,4-р анги
  • 14:20
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 14:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 15:30
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 16:30
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар 10,11
  • 17:30
    "Анзаарагдахгүй оршихын давуу тал" УСК
  • 19:15
    "Попури-Изм-1" инээдмийн цуврал
  • 20:30
    "Үндэсний брэнд бүтээгч Грийн групп"нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүлэг дугаар-4
  • 23:00
    "Төгс төлөвлөгөө" УСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 51-56-р анги
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Монгол үндэсний бөхийн мэргэжлийн лиг" шууд дамжуулалт
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Монгол үндэсний бөхийн мэргэжлийн лиг" шууд дамжуулалт
  • 19:00
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 21:20
    "Эрхэт Монгол" групп үзүүлж байна
  • 22:00
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Сүүлийн сорилт" УСК
  • 01:30
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 03:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:45
    Гэмт хэргийн мөрөөр цуврал
  • 09:45
    Үндэсний урлагийн их театр - Хөгжим
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:35
    "Ботгохон" төсөл - Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Ботгохон" төсөл - Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Аялалын тойрог" Вьетнам улс Халонг , Ханой
  • 14:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Т.Хонгорзул /Хадлан дээл брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 15:00
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /БРАЗИЛ - ЯПОН/
  • 16:40
    Амрыг эрэе- ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 17:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Гранд маршал - Сити резиденс
  • 18:30
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 19:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 20:10
    "1900-1950" Бренд бүтээгчид
  • 20:30
    УИХ-ын цаг
  • 21:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Т.Хонгорзул /Хадлан дээл брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 21:45
    "Атга чихэр" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Өшөө авалт УСК
  • 00:05
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:40
    "Үүрдийн луунууд (Dragons Forever)" УСК
  • 10:20
    "Шийдвэр наймаалцагч (Runaway Jury)" УСК
  • 12:30
    "Хөгшин дагалдангууд (The Internship)" УСК
  • 14:40
    "Хурд эсвэл үхэл (Quick and the Dead)" УСК
  • 16:40
    "Монте Карло (Monte Carlo)" УСК
  • 18:40
    "Өндөрт алхагч (The Walk)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (II.15-19-р анги)
  • 23:15
    "Мэдрэмж ба мэдрэхүй (Sense & Sensibility)" УСК
  • 01:35
    "Тоглогч (Gamer)" УСК
  • 03:10
    "Хонгконгоос ирсэн загалмайлсан эцэг (Canton Godfather)" УСК
  • 05:15
    "Нууцлаг мөрөн (Mystic River)" УСК
  • 07:30
    "Залуу насны дууль (Testament of Youth)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 11-14-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 36-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 37-40-р анги
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес амжилт
  • 17:50
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 51,52-р анги
  • 19:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:35
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:40
    Тоглоом СОАК 6,7-р анги
  • 22:00
    Сүүлчийн төрх /The Last Face/ УСК
  • 00:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 09:35
    "Cook -E" үзүүлж байна /багцлах/
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:10
    "И-спорт" үзүүлж байна
  • 11:50
    "ЭМЯ" үзүүлж байна /КОРОНАВИРУС/
  • 12:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 12:30
    "Cook -E" үзүүлж байна
  • 12:40
    "Кино миний амьдрал-5" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Цогт тайж-2" МУСК
  • 14:30
    "Төрийн Орон Сууцны Корпораци" үзүүлж байна
  • 15:40
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 17:40
    "Маргад эрдэнийн орон" хүүхэлдэйн жүжиг /давталт/
  • 19:00
    "PINK and BLUE" шоу нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000"/ Шууд / үзүүлж байна
  • 20:40
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна"
  • 21:00
    "ONE TIME" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Админ-Z" МУСК
  • 23:25
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Бизнес ба боломж
  • 09:05
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Кибер ертөнц" Монголын уран сайхны кино
  • 11:45
    "Шинжлэх ухаан хөгжлийн гарц" цуврал ярилцлага
  • 12:35
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Усан парк
  • 13:05
    Ideree's подкаст - Н.Учрал
  • 16:25
    Эрэнд мөнхөрсөн Эрэнхүү овгийнхон
  • 18:10
    Бизнес ба боломж
  • 18:45
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Талархал" ток шоу
  • 20:30
    "Хөгжлийн замаар" цуврал- Замын ухаалаг систем
  • 21:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хар бороо" уран сайхны кино
  • 00:05
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Ах дүү 3" МУСК
  • 09:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 10:00
    Сайн байна уу, Захирал аа нэвтрүүлэг
  • 10:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:05
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "One punch man" хүүхэлдэйн кино 1-5-р анги
  • 15:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 18:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 19:00
    "Big life for lil Thug-E" зохиолын дуучдын хандивын тоглолт шууд
  • 23:30
    "Манай аялгуу " MУСК
  • 00:50
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Мини Форс I.11-17
  • 08:25
    Зуузуугийн найзууд 7-8
  • 09:00
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 11
  • 09:30
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 11-12
  • 09:40
    Да Винчи - Би том болохоороо 6
  • 10:00
    Амьдралын хөг 5-9
  • 12:25
    Врумиз III.1-5
  • 13:30
    Хувирагч роботууд IV.16
  • 14:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Миний найз Watch car 21-25
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро IV.1-4
  • 16:35
    Мини Форс Х 11-15
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 6
  • 18:15
    Learn to Draw- Дүүдлийн байшинд 21-22
  • 18:20
    Learn to Draw -Зурж сурцгаая 21
  • 18:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 23-24
  • 18:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 22
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь VIII.24-26
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Тандермэний гэр бүл II.21-25
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Онцлох зочин /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:25
    ММ таван хором
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    Томилолтоос ирлээ: Америкийн нэгдсэн улс дахь Монголчууд /давталт/
  • 10:20
    “Асуудал, Шийдэл”
  • 10:40
    Хилийн чанадаас мэдээлж байна /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Чимх давс чамлахааргүй амжилт” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:50
    Цаг агаар
  • 12:00
    Босох тэнхэл: Цагаан таягтны өдөрт зориулав /давталт/
  • 12:40
    16 мм-ийн кино фонд: Нэгдлийн Намар /1976 он//давталт/
  • 13:00
    Элсэн цөлийн сувд” Баримтат кино /давталт/
  • 13:40
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 14:00
    “Тагнуулын технологи” Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 16:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Маршал Чойбалсангийн шарилыг оршуулсан нь” Баримтат кино /Монголын ба Зөвлөлтийн кино операторуудын авсан зургуудаар хийсэн баримтат фильм/
  • 17:15
    Мөрөөдөл биелэх мөсөн өргөө /давталт/
  • 18:45
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 19:15
    Цаг агаар
  • 19:20
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 19:40
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    ММ таван хором
  • 21:05
    Томилолтоос ирлээ: “Тэрбум мод” үндэсний хөдөлгөөн Өмнөговь аймагт
  • 21:20
    “Хавдаргүй Монголын төлөө” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 22:00
    “Явлаа, Ирлээ”
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:25
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Эрүүл ирээдүй
  • 09:40
    Теле концерт
  • 10:55
    Бизнес цаг
  • 11:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 7,8-р анги
  • 12:30
    Бизнес амжилт
  • 13:00
    Миний байшин
  • 13:30
    Тунгалаг тамир МУСК 3-р анги
  • 15:00
    15 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:25
    Бизнес цаг
  • 16:30
    Ярилцах цаг
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    Чин ачлал
  • 18:10
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:40
    Монгол Алтайн барагшун
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Баримтат кино
  • 20:30
    Тоглолтын цаг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Морьтон Монгол нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 9,10-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2021 WNBA Finals Game 2 Tape
  • 01:00
    2021 Team Preview: Bucks, Nets
  • 01:30
    2021 Team Preview: Lakers, Bucks
  • 02:00
    2021 Team Preview: 76ers, Celtics
  • 02:30
    2021 Team Preview: Warriors, 76ers
  • 03:00
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 03:30
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 04:00
    2021 Team Preview: Pelicans, Blazers
  • 04:30
    2021 Team Preview: Rockets, Cavaliers
  • 05:00
    2021 Team Preview: Pistons, Jazz
  • 05:30
    2021 Team Preview: Spurs, Kings
  • 06:00
    2021 Team Preview: Pacers, Thunder
  • 06:30
    2021 Team Preview: Bucks, Nets
  • 07:00
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 07:30
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 08:00
    2021 NBA Pre Season: Grizzlies vs. Bulls Live
  • 10:30
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 11:00
    2021 Team Preview: Bulls, Knicks
  • 11:30
    2021 Team Preview: Nuggets, Suns
  • 12:00
    2021 Team Preview: Hawks, Hornets
  • 12:30
    NBA Gametime
  • 13:30
    NBA Gametime
  • 14:30
    NBA Gametime
  • 15:30
    NBA Gametime
  • 16:30
    NBA Gametime
  • 17:00
    2021 NBA Pre Season: Grizzlies vs. Bulls Tape
  • 19:00
    NBA Gametime
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    Премьер лигийн тойм №07
  • 21:50
    PL (Шууд): Саутхэмптон - Лийдс 8-р тойрог

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Осасуна - Бетис 6-р тойрог
  • 11:00
    LaLiga Show №9
  • 11:30
    UCL: Шахтар - Интер 2-р тойрог
  • 13:30
    Ла Лиг: Кадис - Барселона 6-р тойрог
  • 15:30
    Ла лигийн тойм №7
  • 16:30
    UCL: Аякс - Бешикташ 2-р тойрог
  • 18:30
    Аваргуудын лигийн тойм №2
  • 19:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №6
  • 20:00
    LaLiga ZAP №2
  • 20:20
    Production time
  • 20:30
    Ла Лиг: Алавес - Атлетико 7-р тойрог
  • 22:30
    LaLiga Show №9
  • 23:00
    Ла лигийн тойм №8

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    NBA: Атланта - Мемфис Pre-Season 2021-22
  • 11:30
    Бөх: Ерөнхийлөгчийн цомын төлөөх барилдаан 2019
  • 14:30
    NBA: Филаделфиа - Л.А Клипперс 2020-21
  • 16:30
    Non stop №01 - Sneaker
  • 17:10
    Non stop №02 - Солонгон цамцны эзэн
  • 17:50
    La Liga World №9
  • 18:20
    NBA: Чикаго - Сан Антонио 2020-21
  • 20:20
    Football Talk №09
  • 21:50
    PL (Шууд): Ман Сити - Бөрнли 8-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Үндэсний брэнд бүтээгч Грийн групп" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Смит-Тэйшэйра
  • 11:30
    UFC: Оверийм-Волков
  • 14:00
    UFC: Махачев-Мойсес
  • 17:00
    UFC: Рэйэс-Прохазка
  • 19:00
    ONE: Rewind (Дугаар 2)
  • 19:30
    WWE Smackdown 1155
  • 21:30
    ONE: Unbreakable II
  • 23:00
    Жүдо Шууд: Парисын Их Дуулга 2021 Өдөр 1

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Аялагч эр нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Час өдөр МУСК
  • 12:15
    Монголын гэгээ Үрийн аж ахуй
  • 13:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:20
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Эрүүл мэндийн цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Их хурд-2, 4, 6 уралдаанууд
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Expert talk
  • 18:30
    Атга чихэр нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бэхээр амилсан Бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:40
    Дэлхийн алдартнууд Майкл Жексон
  • 20:00
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:10
    Хүний заяа нэвтрүүлэг Б.Ангирмаа
  • 23:40
    Төгс бяцхан газрын зураг Уран сайхны кино
  • 01:20
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 01:40
    Бизнес хөтөч
  • 01:55
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 02:35
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал " ОАК 1 бүлгийн 13-15-р анги
  • 09:30
    "Зөрүү тавилан" ОАК 57-59-р анги
  • 11:10
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 39-42-р анги
  • 14:10
    "Хайр биднийг дулаацуулдаг" ОАК 1-3-р анги
  • 17:20
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал " ОАК 1 бүлгийн 17, 18-р анги
  • 19:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 61, 62-р анги
  • 20:30
    "Хайр биднийг дулаацуулдаг" ОАК 6-р анги
  • 21:30
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 45, 46-р анги
  • 23:20
    "Зөрүү тавилан" ОАК 61, 62-р анги
  • 00:25
    "Хайр биднийг дулаацуулдаг" ОАК 6-р анги
  • 01:10
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    NBA: Орландо - Л.А Клипперс 2020-21
  • 02:00
    PL: Брентфорд - Ливерпүүл 6-р тойрог
  • 04:00
    NBA: Мемфис - Индиана Pre-Season 2021-22
  • 06:00
    PL: Арсенал - Тоттенхэм 6-р тойрог
  • 08:00
    NBA (Шууд) Мемфис - Чикаго Pre-Season 2021-22
  • 10:30
    NBA: 30 баг 30 өдөр №26
  • 11:00
    PL: Ман Ютд - А. Вилла 6-р тойрог
  • 13:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Сакраменто Pre-Season 2021-22
  • 15:00
    PL: Челси - Ман Сити 6-р тойрог
  • 17:00
    Европа / Конференц лигийн тойм №02
  • 18:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №27
  • 18:30
    PL World №10
  • 19:00
    PL (Шууд) Pre-Game Show №36
  • 19:20
    PL (Шууд) Вотфорд - Ливерпүүл 8-р тойрог
  • 21:30
    PL (Шууд) Pre-Game Show №37
  • 21:50
    PL (Шууд) Лэстер - Ман Ютд 8-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 38-р анги
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 11:20
    "Арван хоёр сар" хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Urban jeans" үзүүлж байна:Үндэсний үйлвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Аман хуур" МУСК
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 19:40
    "Urban jeans" үзүүлж байна:Үндэсний үйлвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 39-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Хүүгүй ломбард" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Бахархал: Монголын үндэсний олимпын академийн ерөнхийлөгч Ч. Зоригтбаатар
  • 08:20
    Бөхийн хууч: Монгол улсын арслан Б. Ганбаатар /Монгол улсын аварга Д. Хадбаатар агсны тухай
  • 08:50
    Тамирчны гэр бүл
  • 09:20
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1940 он
  • 09:30
    “Токио 2020” зуны паралимпын наадмын эргэн тойронд: Паралимпын тамирчдын хотхоноос бэлтгэв /цуврал-1/
  • 09:55
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН”-шууд нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 “Монголын тэмүүлэл- Хараацай”-шууд
  • 12:40
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1936 он
  • 12:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 “Туулын том тулнууд-Хад”-шууд
  • 14:40
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1937 он
  • 14:45
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1938 он
  • 14:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 “Дэрэн- Ховд Вестерн”-шууд
  • 16:40
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1939 он
  • 16:45
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1940 он
  • 16:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 “Арвис- Хоромхон”-шууд
  • 18:40
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1941он
  • 18:50
    “Салаа замын уулзвар” баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:35
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН”-шууд нэвтрүүлэг
  • 20:35
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1941 он /давталт/
  • 21:25
    “Токио 2020” зуны паралимпын наадмын эргэн тойронд: Паралимпын тамирчдын хотхоноос бэлтгэв /цуврал-2/
  • 21:45
    Бөхийн хууч
  • 22:15
    “Тэлмүүн Доной” мастер кросс 2019 Авто машины уралдаан Өмнөговь аймгаас бэлтгэн /Спорт таны амралтанд/
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 09:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:15
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 15:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 18:10
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 21:20
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 21:30
    УИХ-ын цаг
  • 22:00
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 00:10
    Ярих өнцөг
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-30
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Дээрхийн Заяа
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:05
    Эрүүл мэнд: Нано наалт18
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 16:15
    Эрүүл мэнд ба мөнгө
  • 17:00
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Зөв хооллоё21
  • 18:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ-Клиник41
  • 19:30
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Босагийн Эрхэм хүмүүс
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Алтан насСовд
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-31
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 49,50-р анги
  • 11:40
    “Шүдний аялал” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 12:00
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:00
    “Оюундалай” Гурван Марал-Од
  • 13:20
    Том мөрөөдөл
  • 15:20
    Гэр бүлийн хичээл:Гэр бүлийн амьдралын алсын хараа ба зорилго
  • 15:30
    Ирээдүйн генералууд” реалити шоу-6,7
  • 16:30
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:40
    “Хосууд” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Охидын үзлэг”
  • 17:30
    Хүүхдийн эрхийн нэвтрүүлэг: Миний мөрөөдөл найзтайгаа цуг сургуулиа сургуулиа төгсөх
  • 17:40
    “Тоска” дуурь
  • 19:40
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:50
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 51,52-р анги
  • 21:00
    Эфир завсаралв

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Амьд тоглолт
  • 09:30
    Үлгэрийн цаг
  • 09:50
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Богд" МУСК
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Монгол урлан
  • 13:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 16:50
    Үлгэрийн цаг
  • 17:10
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 17:50
    "Mr. If" нэвтрүүлэг дугаар - 6
  • 18:25
    "Оюутны байр - 1" 11,12-р анги
  • 19:20
    Бизнес хөтөч
  • 19:40
    "Сонирхолтой гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Үндэсний үйлдвэрлэгчдийн загварын шоу
  • 21:10
    A Sound "Forever" тоглолт
  • 22:30
    "Киносутра" МОАК 6-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

X/2720:35

MovieBox

"Шилэн цайз (The Glass Castle)" УСК

X/2716:45

MovieBox

"Такси 4 (Taxi 4)" УСК

X/2719:30

MovieBox

"Найзууд" ОАК (III.15,16-р анги)