09-26

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Грийн гэйт интернэйшнл" танилцуулга
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Скай гарден резиденс" танилцуулга
  • 19:05
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Мишээл резиденс" танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

09-27

  • 07:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 19:55
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

09-28

  • 07:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 19:55
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

09-29

  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

09-30

  • 07:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 19:55
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

10-01

  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

10-02

  • 08:00
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

10-03

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

IX/2710:00

Central TV

ЕБС 3-р ангийн хичээл- Монгол хэл

IX/2708:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/

IX/2715:10

TV9

“Хайрт, итгэл” ОАУСК, 1-р анги