05-18

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Манай гэр бүл цуврал: Авъяас
  • 09:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: “Ангийн дарга”
  • 10:00
    Онцгой дуудлага
  • 10:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 10:40
    Нээлттэй засаг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 14:40
    Ногоон сум-2022
  • 15:00
    “Хойд нутгийнхан” ОАУСК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 15:50
    Алтан аргамж: Монгол-АНУ-ын түүхэн харилцаа. 1-р хэсэг
  • 16:50
    Хөгжмийн агшин
  • 17:00
    Gateway форум-3
  • 17:30
    Билгийн мэлмий
  • 17:50
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 18:20
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 18:40
    “Жив жив” Бага насныханд зориулав
  • 19:00
    Олон нийтийн цаг: Тоон гарын үсэг
  • 19:20
    “Дуучин цэцэгс” Ардын жүжигчин, дуучин Ш.Чимэдцэеэ
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Хэнтий аймаг. Баянмөнх сум
  • 21:50
    Ногоон шошго: Уушгиар дамждаг утаат тамхи
  • 22:15
    “Сүүлчийн сэргийлэгч ” ОАУСК 3-р бүлэг 28-р анги
  • 23:00
    Манай гэр бүл цуврал: Үлгэрч гэр бүл
  • 23:20
    Эфир завсарлав

05-19

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 09:20
    “Ай-Ёо” ток шоу
  • 10:20
    Хөгжмийн агшин
  • 10:30
    Манай гэр бүл цуврал: Үлгэрч гэр бүл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: “Ангийн дарга”
  • 14:30
    Олон нийтийн цаг: Тоон гарын үсэг
  • 14:50
    Зуузуугийн найзууд
  • 15:00
    “Хойд нутгийнхан” ОАУСК 2-р бүлэг 5-р анги
  • 15:50
    Эх өв: Хүдрийн заар
  • 16:20
    Теле уулзалт
  • 17:50
    16 мм үзүүлж байна: Жаргалтай бага нас
  • 18:30
    “Том ахын аялал” Байгаль, экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сүлд
  • 19:20
    Босох тэнхэл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Эгшиг бүхэн учиртай: С.Гончигсумлаа “Бодол”
  • 21:40
    “Унгарын соёлын өдрүүд” сурвалжилга
  • 22:00
    “Сүүлчийн сэргийлэгч ” ОАУСК 3-р бүлэг 14-р анги
  • 22:40
    Манай гэр бүл цуврал: 1000 хоног
  • 23:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 23:30
    Эфир завсарлав

05-20

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Сүлд
  • 09:20
    “Том ахын аялал” Байгаль, экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Билгийн мэлмий
  • 10:10
    Манай гэр бүл цуврал: 1000 хоног
  • 10:30
    Босох тэнхэл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    Ногоон шошго: Уушгиар дамжсан утаат аюул
  • 14:30
    “Эргэх дөрвөн цаг” Хэнтий аймгийн Дархан сумаас бэлтгэв
  • 15:00
    “Хойд нутгийнхан” ОАУСК 2-р бүлэг 6-р анги
  • 15:50
    Эгшиг бүхэн учиртай: С.Гончигсумлаа “Бодол”
  • 16:20
    Монголын түүх
  • 17:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:50
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:10
    Асуудал шийдэл
  • 18:30
    Амьдралын загвар: Оюутан, аялагч Б.Хичээнгүй
  • 19:00
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Хэнтий аймаг. Дархан сум
  • 21:50
    Зогсошгүй: УДЭТ-ын жүжигчин, Соёлын тэргүүний ажилтан Г.Отгонцэцэг
  • 22:40
    “Сүүлчийн сэргийлэгч ” ОАУСК 3-р бүлэг 15-р анги
  • 23:20
    Манай гэр бүл цуврал: Сайн үйл
  • 23:50
    Эфир завсарлав

05-21

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: Үлэмжийн чанарын увидас
  • 08:40
    Манай гэр бүл цуврал: Сайн үйл
  • 09:10
    “Жив жив” Бага насныханд зориулав /давталт/
  • 09:30
    “Теле уулзалт”
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 12:10
    “Дуучин цэцэгс” Ардын жүжигчин, дуучин Ш.Чимэдцэеэ
  • 12:40
    Тэгш боломж: Сурч, хөгжих эрх
  • 13:00
    “Ер бусын Бразил орон” баримтат кино 1-р хэсэг
  • 14:00
    Хөгжмийн агшин
  • 14:10
    “Монголын баялаг 330” Хэнтий аймаг. Баянмөнх сум
  • 14:50
    16 мм үзүүлж байна: Жаргалтай бага нас
  • 15:30
    “Цаст Алтайн цацал” театрын тоглолт
  • 16:30
    “Эрдэнэс Таван толгой өнөө ба ирээдүй”
  • 17:10
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 17:40
    “Ай-Ёо” Ток шоу
  • 18:40
    Монголын түүх: Дэлхийд тархсан Монголын өв соёл
  • 19:40
    ETT Weekly
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Төмөр Иван” Уран сайхны кино
  • 00:10
    Эфир завсарлав

05-22

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Монголын түүх: Дэлхийд тархсан Монголын өв соёл
  • 09:00
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 10:00
    Амьдралын загвар: Оюутан, аялагч Б.Хичээнгүй
  • 10:30
    Эгшиг бүхэн учиртай: С.Гончигсумлаа “Бодол”
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Улаан бүч” чуулгын 40 жилийн тоглолт
  • 12:40
    Тэгш боломж: Нүдээ хайрлая
  • 13:00
    “Ер бусын Бразил орон” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 13:50
    Хөгжмийн агшин
  • 14:00
    “Монголын баялаг 330” Хэнтий аймаг. Дархан сум
  • 14:40
    “Унгарын соёлын өдрүүд” сурвалжилга
  • 15:00
    Агаараар гүйцгээе
  • 15:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 16:00
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: “Ангийн дарга”
  • 16:30
    Алтан аргамж: Монгол-АНУ-ын түүхэн харилцаа 2-р хэсэг
  • 17:30
    Зогсошгүй: УДЭТ-ын жүжигчин, Соёлын тэргүүний ажилтан Г.Отгонцэцэг
  • 18:30
    Нээлттэй засаг
  • 18:50
    “Ном хож” Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 22:45
    “Цэцэглэнт хавар” Уран сайхны кино
  • 00:20
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

V/1918:00

NTV

"Тамын 24 цаг" шоу 2.7

V/1920:40

MovieBox

"Үхэгсэд үхдэггүй (The Dead Don't Die)" УСК

V/1921:00

Боловсрол ТВ

"Crush" шоу нэвтрүүлэг