09-26

  • 06:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 26-31-р анги
  • 07:20
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 17-20-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "9-р өрөө" СОАК 9,10-р анги
  • 14:15
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 7-9-р анги..
  • 14:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 3,4
  • 15:30
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар 14
  • 17:00
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүлэг дугаар-1
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол соёл Монголын баялаг" дугаар 8
  • 21:00
    "Social man" МУСК
  • 22:40
    "Зоригт эрс" УСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

09-27

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 39,40-р анги
  • 10:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 9-р анги
  • 11:50
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 10,11-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 13:20
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 39-41-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 1-р анги
  • 17:15
    Миний Монголын соёл
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 30-р анги
  • 18:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 41,42-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:20
    Миний амьдралын түүх “Ромеро Бритто”
  • 19:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 10-р анги
  • 21:00
    Нүүдэл шийдэл
  • 22:00
    "Хулгана" СОАК 16-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Киносутра" МОАК 1-р анги
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

09-28

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 41,42-р анги
  • 10:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 10-р анги
  • 11:55
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 13:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 42,43-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 2-р анги
  • 17:10
    Миний Монголын соёл
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 31-р анги
  • 18:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 43,44-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:20
    Миний амьдралын түүх “Ромеро Бритто”
  • 19:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 11-р анги
  • 21:00
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 21:30
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар 7
  • 22:00
    "Хулгана" СОАК 17-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Киносутра" МОАК 2-р анги
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

09-29

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 43,44-р анги
  • 10:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 11-р анги
  • 11:55
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 3,4
  • 13:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 44,45-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 3-р анги
  • 17:15
    Миний Монголын соёл
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 32-р анги
  • 18:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:20
    Миний амьдралын түүх “Ромеро Бритто”
  • 19:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 12-р анги
  • 21:00
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 22:00
    "Хулгана" СОАК 18-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Киносутра" МОАК 3-р анги
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

09-30

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • 10:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 12-р анги
  • 11:55
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 13:20
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 46-48-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 4-р анги
  • 17:20
    Миний Монголын соёл
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 33-р анги
  • 18:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 47,48-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:20
    Миний амьдралын түүх “Ромеро Бритто”
  • 19:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 13-р анги
  • 21:00
    "Инженерийн гайхамшиг" баримтат кино 3-р хэсэг
  • 22:00
    "Хулгана" СОАК 19-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Киносутра" МОАК 4-р анги
  • 00:55
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

10-01

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 47, 48-р анги
  • 10:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 13-р анги
  • 11:55
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Инженерийн гайхамшиг" баримтат кино 3-р хэсэг
  • 13:20
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 49-51-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 5-р анги
  • 17:15
    Миний Монголын соёл
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 34-р анги
  • 18:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 49,50-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Нууц ажилтан" СОАК 14-р анги
  • 21:00
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 21:30
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар 8
  • 22:00
    "Хулгана" СОАК 20-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Киносутра" МОАК 5-р анги
  • 01:00
    Эфир завсарлага

10-02

  • 06:00
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 07:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 32-37-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "9-р өрөө" СОАК 11,12-р анги
  • 14:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 16-19-р анги
  • 14:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 15:30
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 16:20
    Миний Монголын соёл
  • 16:40
    "Би бол луу" УСК
  • 18:30
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 19:30
    "Монгол соёл Монголын баялаг" дугаар 9
  • 21:00
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүлэг дугаар-2
  • 22:30
    "Хар гивлүүртэй бүсгүй" УСК
  • 00:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

10-03

  • 06:00
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 07:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 38-43-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "9-р өрөө" СОАК 13,14-р анги
  • 14:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 20-23-р анги..
  • 14:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 5,6
  • 15:30
    "Мартагдашгүй намар" МУСК
  • 17:00
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүлэг дугаар-2
  • 18:30
    "Ардын Альфа урамшуулал" шууд нэвтрүүлэг дугаар 1
  • 19:30
    "Монгол соёл Монголын баялаг" дугаар 10
  • 21:00
    "Тагнуулч аав" МУСК
  • 23:00
    "Шадар туслах" УСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

IX/2710:00

Central TV

ЕБС 3-р ангийн хичээл- Монгол хэл

IX/2708:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/

IX/2715:10

TV9

“Хайрт, итгэл” ОАУСК, 1-р анги