05-18

  • 01:40
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.26-р анги)
  • 02:30
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 03:20
    "Гэнэтийн гэрлэлт (The Knocked Up)" УСК
  • 05:30
    "Матриксын дахин сэргэлт (The Matrix Reloaded)" УСК
  • 07:45
    "Карантинд 21 хоног"
  • 08:55
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.26-р анги)
  • 09:50
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 10:45
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 12:20
    "Бэлэвсэн эхнэрүүд (Widows)" УСК
  • 14:35
    "Босс жаал (The Boss Baby)" УСК
  • 16:20
    "Босуул" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.27-р анги)
  • 19:30
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.13,14-р анги)
  • 20:40
    "Үхэх өдрийн мэнд 2 (Happy Death Day U2)" УСК
  • 22:45
    "Ноа (Noah)" УСК

05-19

  • 01:10
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.27-р анги)
  • 02:00
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.13,14-р анги)
  • 02:50
    "Ногоон бүс (Green Zone)" УСК
  • 04:40
    "Матриксын хувьсал (The Matrix Revolutions)" УСК
  • 06:50
    "Паралелль ертөнц" МУСК
  • 08:30
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.27-р анги)
  • 09:20
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.13,14-р анги)
  • 10:15
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 11:05
    "Босуул" МУСК
  • 13:05
    "Алоха (Aloha)" УСК
  • 14:55
    "Сэтгэлийн зовлон (The Beguiled)" УСК
  • 16:40
    "Намрын синдром" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.28-р анги)
  • 19:30
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 20:40
    "Үхэгсэд үхдэггүй (The Dead Don't Die)" УСК
  • 22:50
    "Хайр ба Мансуурал (Love & Other Drugs)" УСК

05-20

  • 00:55
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.28-р анги)
  • 01:45
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 02:35
    "Өөрчлөгдсөн нь (The Change Up)" УСК
  • 04:30
    "Жонни Энглиш эргэж ирсэн нь (Johnny English Reborn)" УСК
  • 06:10
    "100 жилийн эморол" МУСК
  • 07:50
    "Хавтаст хэрэг" кино бүтсэн түүх
  • 08:20
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.28-р анги)
  • 09:15
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 10:10
    "Намрын синдром" МУСК
  • 11:50
    "Санхүүгийн хямрал (The Big Short)" УСК
  • 14:10
    "Чадвал намайг бариарай (Catch Me If You Can)" УСК
  • 16:40
    "Мөнгөний гахай" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.29-р анги)
  • 19:30
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 20:40
    "Шиндлерийн бүртгэл (Schindler's List)" УСК

05-21

  • 00:20
    "Вегаст болсон явдал (What Happens in Vegas)" УСК
  • 02:00
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 02:50
    "Жонни Энглиш: Давхар цохилт (Johnny English Strikes Again)" УСК
  • 04:20
    "Бодит түүх (True Story)" УСК
  • 06:00
    "Шинэ трэйлер"
  • 06:10
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 07:45
    "Босуул" МУСК
  • 09:45
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 11:25
    "Ноа (Noah)" УСК
  • 13:55
    "Анна Каренина (Anna Karenina)" УСК
  • 16:15
    "Шоовдорлогдсон хүмүүс (Les Miserables)" УСК
  • 19:00
    "Үхэх өдрийн мэнд 2 (Happy Death Day U2)" УСК
  • 21:00
    "Алуурчин Акаме" аниме (I.11,12-р анги)
  • 22:05
    "1917 (1917)" УСК

05-22

  • 00:20
    "Хайр ба Мансуурал (Love & Other Drugs)" УСК
  • 02:15
    "Хүн шувуу (Birdman)" УСК
  • 04:10
    "Матриксын дахин сэргэлт (The Matrix Reloaded)" УСК
  • 06:30
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 07:55
    "Намрын синдром" МУСК
  • 09:35
    "Мөнгөний гахай" МУСК
  • 11:20
    "Вегаст болсон явдал (What Happens in Vegas)" УСК
  • 13:15
    "Шиндлерийн бүртгэл (Schindler's List)" УСК
  • 16:45
    "Үхэгсэд үхдэггүй (The Dead Don't Die)" УСК
  • 18:45
    "1917 (1917)" УСК
  • 21:00
    "Алуурчин Акаме" аниме (I.13,14-р анги)
  • 22:05
    "Усан оргилуур (The Fountain)" УСК
  • 00:00
    "Ерөндөг (A Cure for Wellness)" УСК
  • 02:20
    Эфир дуусна.

Олон Саналтай

V/1921:00

Боловсрол ТВ

"Crush" шоу нэвтрүүлэг

V/1911:10

TV9

"Тоо юу сүлд үү" аяллын нэвтрүүлэг

V/1918:00

NTV

"Тамын 24 цаг" шоу 2.7