07-05

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 31,32-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 73-75-р анги
  • 09:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:05
    Тахианы өд ХОАК 45-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Зууны 100 эмэгтэй
  • 10:40
    Үндэсний их баяр наадмын хүндэтгэлийн тоглолт - 2020
  • 12:30
    Эзэнт гүрэн ХОАК 61-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Марк Фэлт /Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House/ УСК
  • 15:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 56-р анги
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 33,34-р анги
  • 17:30
    Cat & Keet 1-3-р анги
  • 18:00
    Тахианы өд ХОАК 46-р анги
  • 18:55
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 19:00
    Хайрын хот
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Эзэнт гүрэн ХОАК 62-р анги
  • 22:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 57-р анги
  • 23:00
    Алан Партриж: Альфа Папа /Alan Partridge: Alpha Papa/ УСК
  • 00:30
    Манай дэлгэцнээ

07-06

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 33,34-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 1-3-р анги
  • 09:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:05
    Тахианы өд ХОАК 46-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Зууны 100 эмэгтэй
  • 10:50
    Орчин цагийн зэвсэгт хүчин үүсэн байгуулагдсаны 100 жилийн ойн хүндэтгэлийн тоглолт
  • 12:40
    Эзэнт гүрэн ХОАК 62-р анги
  • 13:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Алан Партриж: Альфа Папа /Alan Partridge: Alpha Papa/ УСК
  • 15:30
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 57-р анги
  • 16:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 35,36-р анги
  • 17:30
    Cat & Keet 4-6-р анги
  • 18:00
    Тахианы өд ХОАК 47-р анги
  • 18:55
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 19:00
    Хонхор парк
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Эзэнт гүрэн ХОАК 63-р анги
  • 22:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 58-р анги
  • 23:00
    Намайг алга болхоос өмнө /Before I Disappear/ УСК
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

07-07

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 35,36-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 4-6-р анги
  • 09:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:05
    Тахианы өд ХОАК 47-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Монгол наадам Тусгаар тогтнол
  • 11:50
    Би Монгол Хүн - АХ-ын 100 жилд зориулав
  • 12:50
    Эзэнт гүрэн ХОАК 63-р анги
  • 13:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Намайг алга болхоос өмнө /Before I Disappear/ УСК
  • 15:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 58-р анги
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 37,38-р анги
  • 17:30
    Cat & Keet 7-9-р анги
  • 18:00
    Тахианы өд ХОАК 48-р анги
  • 18:55
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 19:00
    Гранд Маршал хотхон
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Эзэнт гүрэн ХОАК 64-р анги
  • 22:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 59-р анги
  • 23:00
    Эх сурвалж /Source Code/ УСК
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

07-08

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 37,38-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 7-9-р анги
  • 09:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:05
    Тахианы өд ХОАК 48-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Зууны 100 эмэгтэй
  • 10:50
    100 чухал сэдэв - Монгол соёл Монголын бахархал
  • 12:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 12:50
    Эзэнт гүрэн ХОАК 64-р анги
  • 13:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Эх сурвалж /Source Code/ УСК
  • 15:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 59-р анги
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 39,40-р анги
  • 17:30
    Cat & Keet 10-12-р анги
  • 18:00
    Тахианы өд ХОАК 49-р анги
  • 18:55
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 19:00
    Монгол улсын хүнсний хангамж, Аюулгүй байдал
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Эзэнт гүрэн ХОАК 65-р анги
  • 22:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 60-р анги
  • 23:00
    Сахиусан тэнгэрийн уналт /Angel Has Fallen/ УСК
  • 01:00
    Манай дэлгэцнээ

07-09

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Cat & Keet 1-7-р анги
  • 09:00
    Тахианы өд ХОАК 45-р анги
  • 09:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 10:20
    Тахианы өд ХОАК 46-49-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Сахиусан тэнгэрийн уналт /Angel Has Fallen/ УСК
  • 15:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 56,57-р анги
  • 17:10
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 17:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Ирвэсийн амьдрал баримтат кино - WWF Mongolia
  • 18:05
    Эзэнт гүрэн ХОАК 61,62-р анги
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Давсны түүх /My name is Salt/ Баримтат кино
  • 22:40
    Бурхадын тоглоом /The Divine Move/ УСК
  • 00:55
    Манай дэлгэцнээ

07-10

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Cat & Keet 5-12-р анги
  • 09:20
    Эзэнт гүрэн ХОАК 63,64-р анги
  • 11:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Давсны түүх /My name is Salt/ Баримтат кино
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Бурхадын тоглоом /The Divine Move/ УСК
  • 15:35
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 58,59-р анги
  • 17:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 31-35 анги
  • 18:25
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 18:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 60-р анги
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Туурайн мөртэй Монгол
  • 21:40
    Миний Будда Панк /My Buddha is Punk/ Баримтат кино
  • 23:00
    Бурхадын тоглоом 2 /The Divine Move 2: The Wrathful/ УСК
  • 01:00
    Манай дэлгэцнээ

Олон Саналтай

VII/0620:40

MovieBox

"Иво Жимагаас ирсэн захидал (Letters from Ivo Jima)" УСК

VII/0611:10

TV9

Тоо юу сүлд үү? "Өмнөд Кыргызстан " /шинэ /

VII/0621:00

Боловсрол ТВ

"Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг