05-18

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Сургуулийн нууц" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    Цаг агаар
  • 08:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тоглоом" СОАК 17-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:25
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд дамжуулалт
  • 13:00
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    "Маанар төсөл-Цаатан айл 2" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 18:10
    "Тоглоом" СОАК 18-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Үрчлэгдсэн нь" УСК
  • 23:50
    "Маанар төсөл-Цаатан айл 2" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    "Тоглоом" СОАК 18-р анги
  • 02:00
    Эфир хаана

05-19

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Сургуулийн нууц" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    Цаг агаар
  • 08:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 10:00
    "Тоглоом" СОАК 18-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд дамжуулалт
  • 13:00
    "Үрчлэгдсэн нь" УСК
  • 14:50
    "Маанар төсөл-Цаатан айл2" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Сургуулийн нууц" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 17:40
    "Хязгааргүйн уран барималч" баримтат кино
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 21:35
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хар хувцастай эмэгтэй 1" УСК
  • 00:45
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    "Нөгөө л романтик" УСК 1-р анги
  • 03:00
    Эфир хаана

05-20

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Сургуулийн нууц" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    Цаг агаар
  • 08:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Нөгөө л романтик" УСК 1-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:25
    "Маанар төсөл-Цаатан айл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд дамжуулалт
  • 13:00
    "Хайр" УСК
  • 14:40
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Сургуулийн нууц" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 17:40
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 18:25
    "Үйлдвэрлэгч Монгол" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хайрыг битгий гомдоо" ОАК 7-р анги
  • 22:15
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 23:15
    "Килиманжаро уулийн авиралт" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    "Нөгөө л романтик" УСК 2-р анги
  • 02:00
    Эфир хаана

05-21

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    Манай дэлгэцнээ
  • 07:40
    Бизнес толь
  • 07:55
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    "Тоглоом" СОАК 16-17-р анги
  • 10:00
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 10:45
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    Бизнес толь
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд дамжуулалт
  • 13:00
    "Хайрыг битгий гомдоо" ОАК 7-р анги
  • 14:10
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 15:10
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Үйлдвэрлэгч Монгол" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Килиманжаро уулийн авиралт" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хязгааргүйн уран барималч" баримтат кино
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хайрыг битгий гомдоо" ОАК 8-р анги
  • 22:15
    "Зэвүүн" ток шоу
  • 23:45
    "Найзаас хас" УСК
  • 01:15
    Эфир хаана

05-22

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 07:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Тоглоом" СОАК 18-р анги
  • 09:00
    "Нөгөө л романтик" УСК 1-2-р анги
  • 11:10
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд дамжуулалт
  • 13:00
    "Хайрыг битгий гомдоо" ОАК 8-р анги
  • 14:10
    "Гольф энд кофе" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Шинэ Баухаус- Махоли нажи амьдрал уран бүтээл" баримтат кино
  • 17:40
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Үйлдвэрлэгч Монгол" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Тоглоом бүтээгч" УСК
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аврагууд" УСК
  • 00:00
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаана

Олон Саналтай

V/1918:00

NTV

"Тамын 24 цаг" шоу 2.7

V/1920:40

MovieBox

"Үхэгсэд үхдэггүй (The Dead Don't Die)" УСК

V/1921:00

Боловсрол ТВ

"Crush" шоу нэвтрүүлэг