• NTV

    V/19
    00:45 - 01:40
    "Шархалсан зүрх" ОАК 2.59
  • MovieBox

    V/19
    01:10 - 02:00
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.27-р анги)
  • MovieBox

    V/19
    02:00 - 02:50
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.13,14-р анги)
  • MovieBox

    V/19
    02:50 - 04:40
    "Ногоон бүс (Green Zone)" УСК
  • MovieBox

    V/19
    04:40 - 06:50
    "Матриксын хувьсал (The Matrix Revolutions)" УСК
  • ETV HD

    V/19
    06:45 - 07:45
    Баримтат кино
  • NTV

    V/19
    06:50 - 07:05
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 26
  • MovieBox

    V/19
    06:50 - 08:30
    "Паралелль ертөнц" МУСК
  • NTV

    V/19
    07:05 - 07:20
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 30
  • AsianBox

    V/19
    07:05 - 09:10
    "Мөрдөгч" ОАК 1, 2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    07:10 - 07:20
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.3-р анги
  • TV5

    V/19
    07:20 - 08:55
    "Хубилай хаан" 31-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • NTV

    V/19
    07:20 - 08:00
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 1-5
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    07:20 - 07:45
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • ETV HD

    V/19
    07:45 - 09:25
    "Дуу чимээ ба уур хилэн" УСК
  • TV8

    V/19
    07:50 - 08:10
    "Сургуулийн нууц" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • Star TV

    V/19
    08:00 - 08:40
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 22-24-р анги
  • Central TV

    V/19
    08:00 - 08:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-11,12-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    08:05 - 08:15
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    08:15 - 08:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.15-р анги
  • TV8

    V/19
    08:30 - 09:15
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • NTV

    V/19
    08:30 - 09:30
    "Шархалсан зүрх" ОАК 2.59
  • MovieBox

    V/19
    08:30 - 09:20
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.27-р анги)
  • Star TV

    V/19
    08:40 - 09:10
    Cat & Keet 67-69-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    08:40 - 09:25
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 5.21,22-р анги
  • TV7

    V/19
    08:50 - 10:50
    "Сүүдэр" МУСК
  • TenGer

    V/19
    09:00 - 09:50
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • AsianBox

    V/19
    09:10 - 10:20
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.43, 44-р анги
  • MovieBox

    V/19
    09:20 - 10:15
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.13,14-р анги)
  • Central TV

    V/19
    09:30 - 10:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-24-р анги
  • Star TV

    V/19
    09:35 - 10:40
    Тахианы өд ХОАК 12-р анги
  • Нийслэл ТВ

    V/19
    09:40 - 09:55
    Кино миний амьдралд
  • TV8

    V/19
    10:00 - 11:00
    "Тоглоом" СОАК 18-р анги
  • Монгол ТВ

    V/19
    10:00 - 10:30
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • Central TV

    V/19
    10:00 - 11:00
    "Бид хамтдаа" ХОАК 14-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    10:05 - 11:25
    "Боловсон эр ба дэггүй бүсгүй" ОАК 27-р анги
  • MovieBox

    V/19
    10:15 - 11:05
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • C1

    V/19
    10:20 - 10:30
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • MN25

    V/19
    10:20 - 11:00
    "Надо тулаан" ОА хүүхэлдэйн кино хүүхэлдэйн кино
  • Монгол ТВ

    V/19
    10:30 - 11:45
    "Дутагдалтай хүмүүс" СОАК 1-р анги
  • UBS-1

    V/19
    11:00 - 11:30
    Нарны садан киноны тухай
  • SBN

    V/19
    11:00 - 12:00
    Төөрдөг байшин-13 ОАК
  • MN25

    V/19
    11:00 - 12:00
    "Шеф" ОАК 3-р бүлэг 10-р анги
  • MovieBox

    V/19
    11:05 - 13:05
    "Босуул" МУСК
  • AsianBox

    V/19
    11:15 - 12:25
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 25, 26-р анги
  • UBS-1

    V/19
    11:30 - 12:15
    "Бэрүүд" олон ангит кино /8/
  • TenGer

    V/19
    11:30 - 11:40
    "Агаарын бохирдлыг датагаар дурандъя" 3-р анги
  • Нийслэл ТВ

    V/19
    11:30 - 13:00
    Баримтат кино
  • NTV

    V/19
    11:40 - 11:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 54
  • Монгол ТВ

    V/19
    11:45 - 12:00
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 59-р анги
  • NTV

    V/19
    11:50 - 12:30
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 1-5
  • TV9

    V/19
    12:00 - 13:00
    "Танхай номлогч" Солонгосын ОАУСК 13-р анги
  • Star TV

    V/19
    12:00 - 13:00
    Эзэнт гүрэн ХОАК 28-р анги
  • Central TV

    V/19
    12:00 - 13:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 26-р анги /давталт/
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    12:05 - 13:05
    "Аугаа зуун" ОАК 4.80-р анги
  • ETV HD

    V/19
    12:10 - 13:25
    "Андантэ" ОАУСК 3-р анги /давталт/
  • AsianBox

    V/19
    12:40 - 14:00
    "Дали ба ихэмсэг ханхүү" ОАК 3-р анги
  • TV8

    V/19
    13:00 - 14:50
    "Үрчлэгдсэн нь" УСК
  • TenGer

    V/19
    13:00 - 13:50
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • MovieBox

    V/19
    13:05 - 14:55
    "Алоха (Aloha)" УСК
  • Star TV

    V/19
    13:20 - 14:50
    Итгэл МУСК
  • Монгол ТВ

    V/19
    13:30 - 14:00
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • Нийслэл ТВ

    V/19
    13:35 - 13:45
    Кино миний амьдралд
  • МҮОНТ

    V/19
    14:00 - 14:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: “Ангийн дарга”
  • Central TV

    V/19
    14:00 - 15:00
    "Бид хамтдаа" ХОАК 14-р анги
  • AsianBox

    V/19
    14:00 - 15:05
    "Мөрдөгч" ОАК 3-р анги
  • SBN

    V/19
    14:30 - 15:30
    Төмөр зам-3 ОАК
  • MNC

    V/19
    14:30 - 15:00
    Баримтат кино
  • MovieBox

    V/19
    14:55 - 16:40
    "Сэтгэлийн зовлон (The Beguiled)" УСК
  • МҮОНТ

    V/19
    15:00 - 15:50
    “Хойд нутгийнхан” ОАУСК 2-р бүлэг 5-р анги
  • Central TV

    V/19
    15:00 - 15:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-11,12-р анги
  • Суваг 1

    V/19
    15:15 - 16:45
    "Тунгалаг тамир" МУСК 3-р анги
  • AsianBox

    V/19
    15:20 - 16:40
    "20-р зууны залуус" ОАК 4-р анги
  • Star TV

    V/19
    15:30 - 16:30
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 23-р анги
  • MNC

    V/19
    15:30 - 17:00
    Пяо Шуай ОАК 19,20-р анги
  • Central TV

    V/19
    15:30 - 16:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-24-р анги
  • C1

    V/19
    15:30 - 16:15
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ХОАК 11-р анги
  • Нийслэл ТВ

    V/19
    15:35 - 16:00
    Баримтат кино
  • MN25

    V/19
    15:40 - 16:30
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • NTV

    V/19
    16:00 - 16:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 1-5
  • Central TV

    V/19
    16:00 - 17:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 26-р анги /давталт/
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    16:05 - 17:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.30-р анги
  • Монгол ТВ

    V/19
    16:15 - 17:25
    "Хоол авч өгдөг хөөрхөн эгч" СОАК 6-р анги
  • C1

    V/19
    16:30 - 17:30
    "Алтан орд" ОАК 13-р анги /давталт/
  • MN25

    V/19
    16:30 - 17:20
    "Бундын хатан" ОАК 109-р анги
  • MovieBox

    V/19
    16:40 - 18:25
    "Намрын синдром" МУСК
  • Star TV

    V/19
    16:50 - 17:30
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 25-27-р анги
  • AsianBox

    V/19
    16:50 - 17:40
    "Хатан зоригт Чан Гэ" ОАК 28-р анги
  • SBN

    V/19
    17:00 - 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    V/19
    17:15 - 17:30
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /31/
  • TV8

    V/19
    17:20 - 17:40
    "Сургуулийн нууц" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • MN25

    V/19
    17:20 - 18:10
    "Надо тулаан" ОА хүүхэлдэйн кино хүүхэлдэйн кино
  • TV9

    V/19
    17:30 - 18:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 60-р анги
  • Star TV

    V/19
    17:30 - 18:00
    Cat & Keet 70-72-р анги
  • ETV HD

    V/19
    17:30 - 17:50
    "Жимст Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    17:35 - 17:50
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.4-р анги
  • TV8

    V/19
    17:40 - 19:10
    "Хязгааргүйн уран барималч" баримтат кино
  • MNC

    V/19
    17:40 - 18:30
    Баримтат кино
  • AsianBox

    V/19
    17:40 - 19:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.45, 46-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    17:50 - 18:00
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.4-р анги
  • Star TV

    V/19
    18:00 - 18:55
    Тахианы өд ХОАК 13-р анги
  • Монгол ТВ

    V/19
    18:00 - 18:30
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • Central TV

    V/19
    18:00 - 18:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-11,12-р анги
  • C1

    V/19
    18:00 - 19:20
    "Нууц дэлгүүр" СОАК 14-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    18:05 - 18:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.16-р анги
  • MovieBox

    V/19
    18:25 - 19:30
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.28-р анги)
  • Eco Channel

    V/19
    18:30 - 19:00
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • Central TV

    V/19
    18:30 - 19:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-24-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    18:30 - 18:50
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    18:50 - 19:20
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 5.23-р анги
  • ETV HD

    V/19
    19:00 - 20:30
    "Андантэ" ОАУСК 4-р анги
  • AsianBox

    V/19
    19:00 - 20:30
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 27, 28-р анги
  • C1

    V/19
    19:20 - 19:30
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    19:20 - 20:50
    "Боловсон эр ба дэггүй бүсгүй" ОАК 28-р анги
  • MovieBox

    V/19
    19:30 - 20:40
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.15,16-р анги)
  • Монгол ТВ

    V/19
    19:30 - 20:45
    "Дутагдалтай хүмүүс" СОАК 2-р анги
  • TV5

    V/19
    19:40 - 20:40
    "Хубилай хаан" 32-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Нийслэл ТВ

    V/19
    19:45 - 20:00
    Кино миний амьдралд
  • MN25

    V/19
    20:00 - 21:00
    "Шеф" ОАК 3-р бүлэг 11-р анги
  • NTV

    V/19
    20:05 - 21:30
    "Шархалсан зүрх" ОАК 2.60
  • Нийслэл ТВ

    V/19
    20:10 - 20:30
    Кино миний амьдралд
  • AsianBox

    V/19
    20:30 - 22:00
    "Дали ба ихэмсэг ханхүү" ОАК 4-р анги
  • UBS-1

    V/19
    20:40 - 21:35
    "Бэрүүд" олон ангит кино /9/
  • MovieBox

    V/19
    20:40 - 22:50
    "Үхэгсэд үхдэггүй (The Dead Don't Die)" УСК
  • TenGer

    V/19
    21:00 - 21:10
    "Агаарын бохирдлыг датагаар дурандъя" 4-р анги
  • Central TV

    V/19
    21:00 - 22:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 27-р анги
  • TV9

    V/19
    21:30 - 22:45
    "Танхай номлогч" Солонгосын ОАУСК 14-р анги
  • TM

    V/19
    21:30 - 22:20
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 18-р анги
  • SBN

    V/19
    21:30 - 22:30
    Төмөр зам- 4 ОАК
  • C1

    V/19
    21:30 - 22:40
    "Алтан орд" ОАК 14-р анги
  • MNC

    V/19
    21:40 - 23:10
    Пяо Шуай ОАК 21,22-р анги
  • Star TV

    V/19
    21:50 - 22:40
    Эзэнт гүрэн ХОАК 29-р анги
  • NTV

    V/19
    22:00 - 23:10
    "Хохирогч" ОАК 5
  • Монгол ТВ

    V/19
    22:00 - 23:15
    "Зомби мөрдөгч" СОАК 3-р анги
  • МҮОНТ

    V/19
    22:00 - 22:40
    “Сүүлчийн сэргийлэгч ” ОАУСК 3-р бүлэг 14-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    22:00 - 23:05
    "Аугаа зуун" ОАК 4.81-р анги
  • AsianBox

    V/19
    22:00 - 23:00
    "Хатан зоригт Чан Гэ" ОАК 29-р анги
  • MN25

    V/19
    22:10 - 23:00
    "Бундын хатан" ОАК 110-р анги
  • Суваг 1

    V/19
    22:15 - 00:00
    "Такси-1" МУСК
  • UBS-1

    V/19
    22:25 - 23:15
    "Бидний нандин үе" олон ангит кино /32/
  • TM

    V/19
    22:25 - 23:50
    "Анхны алхам" МУСК
  • SBN

    V/19
    22:30 - 23:30
    Төөрдөг байшин-14 ОАК
  • Star TV

    V/19
    22:40 - 23:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 24-р анги
  • ETV HD

    V/19
    22:40 - 00:05
    "Найзаас хас" УСК
  • C1

    V/19
    22:40 - 23:50
    "Нууц дэлгүүр" СОАК 14-р анги /давталт/
  • TV9

    V/19
    22:45 - 23:35
    "Чак" Америкийн ОАУСК 84-р анги
  • TV7

    V/19
    22:50 - 00:40
    "Дурлалын магистр" МУСК
  • MovieBox

    V/19
    22:50 - 00:55
    "Хайр ба Мансуурал (Love & Other Drugs)" УСК
  • TV8

    V/19
    23:00 - 00:45
    "Хар хувцастай эмэгтэй 1" УСК
  • Central TV

    V/19
    23:00 - 00:00
    "Бид хамтдаа" ХОАК 14-р анги
  • AsianBox

    V/19
    23:00 - 00:10
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 27, 28-р анги
  • Боловсрол ТВ

    V/19
    23:05 - 00:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.31-р анги
  • Eco Channel

    V/19
    23:10 - 01:00
    "Явуулын хүн " МУСК
  • AsianBox

    V/19
    00:10 - 01:20
    "Дали ба ихэмсэг ханхүү" ОАК 4-р анги
  • Монгол ТВ

    V/19
    01:00 - 01:50
    "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК 1-р бүлэг 3-р анги
  • TV8

    V/19
    02:00 - 03:00
    "Нөгөө л романтик" УСК 1-р анги

Олон Саналтай

V/1918:00

NTV

"Тамын 24 цаг" шоу 2.7

V/1920:40

MovieBox

"Үхэгсэд үхдэггүй (The Dead Don't Die)" УСК

V/1921:00

Боловсрол ТВ

"Crush" шоу нэвтрүүлэг