• NTV

    IX/27
    03:50 - 04:40
    "Өнгөрсөн үеийн зочид" ОАК 12,13
  • TV9

    IX/27
    05:30 - 07:00
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • NTV

    IX/27
    06:00 - 06:50
    Торгоны зам "Пандагийн нутаг" баримтат кино
  • ETV HD

    IX/27
    06:05 - 06:40
    Баримтат кино
  • ETV HD

    IX/27
    06:40 - 08:30
    Уран сайхны кино /давталт/
  • NTV

    IX/27
    06:50 - 07:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 10,11
  • Eco Channel

    IX/27
    07:00 - 07:30
    "Титануудын дайралт " Хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    IX/27
    07:05 - 08:30
    "Ирж яваа цаг" Монголын уран сайхны кино
  • AsianBox

    IX/27
    07:05 - 08:15
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 95, 96-р анги
  • MovieBox

    IX/27
    07:10 - 08:40
    "Найзууд" ОАК (I.15-18-р анги)
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    07:10 - 07:35
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.10-р анги
  • TV5

    IX/27
    07:25 - 08:55
    "Гайхамшигт амьдрал" 13.14-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    07:35 - 08:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2. 3, 4-р анги
  • NTV

    IX/27
    07:40 - 08:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.43,44
  • TV8

    IX/27
    08:00 - 09:10
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 3-р анги /давталт/
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    08:00 - 08:15
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 3.19-р анги
  • VTV

    IX/27
    08:10 - 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    08:15 - 08:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.1-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    08:25 - 09:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.9-р анги
  • TV9

    IX/27
    08:30 - 08:57
    "Гана, бүгд бүжгэндээ" баримтат кино
  • Star TV

    IX/27
    08:30 - 09:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 25,26-р анги
  • MNC

    IX/27
    08:30 - 10:00
    Үер МУСК
  • Сүлд ТВ

    IX/27
    08:40 - 09:00
    Чамайг даа! Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 1,2-р анги
  • MovieBox

    IX/27
    08:40 - 10:35
    "Чиний хэддэх нь вэ? (What's Your Number)" УСК
  • SBN

    IX/27
    09:00 - 09:30
    ТВ хичээл 10-р анги: Монгол хэл
  • ETV HD

    IX/27
    09:00 - 09:45
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 49-р анги /давталт/
  • Central TV

    IX/27
    09:00 - 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-20-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    09:00 - 09:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • NTV

    IX/27
    09:05 - 10:00
    "Өнгөрсөн үеийн зочид" ОАК 12,13
  • Сүлд ТВ

    IX/27
    09:15 - 10:40
    Хөнөөлтэй царай Уран сайхны кино
  • TV8

    IX/27
    09:30 - 09:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол хэл/
  • SBN

    IX/27
    09:30 - 10:00
    ТВ хичээл 10-р анги: Хими
  • Central TV

    IX/27
    09:30 - 10:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р бүлэг 7-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    09:30 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.26 2.1-р анги
  • TV8

    IX/27
    09:50 - 10:15
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хими/
  • TV9

    IX/27
    09:50 - 11:00
    “Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 13-р анги
  • TM

    IX/27
    10:00 - 10:50
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 19-р анги
  • Star TV

    IX/27
    10:00 - 10:45
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 25-р анги
  • Суваг 1

    IX/27
    10:00 - 10:45
    “Амьдралын эхлэл”ОАК-11
  • Монгол ТВ

    IX/27
    10:00 - 10:30
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 39,40-р анги
  • Central TV

    IX/27
    10:00 - 10:30
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Монгол хэл
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    10:00 - 11:10
    "Амтат оройн зоог" ОАК 63, 64-р анги
  • AsianBox

    IX/27
    10:00 - 10:50
    "Зөрүү тавилан" ОАК 21, 22-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    IX/27
    10:10 - 10:30
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • TV8

    IX/27
    10:15 - 10:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Түүх/
  • NTV

    IX/27
    10:30 - 10:50
    Теле хичээл 1-р анги "Үлгэрийн ертөнцөөр"
  • Монгол ТВ

    IX/27
    10:30 - 11:50
    "Нууц ажилтан" СОАК 9-р анги
  • MovieBox

    IX/27
    10:35 - 12:45
    "Эрин Брокович (Erin Brockovich)" УСК
  • Royal HD

    IX/27
    10:45 - 12:25
    "Алан партриж" уран сайхны кино
  • UBS-1

    IX/27
    11:00 - 11:30
    Теле хичээл 4-р анги /Монгол хэл/
  • Сүлд ТВ

    IX/27
    11:00 - 11:18
    1-р анги - Математик 5-ын тоо нэмэх, хасах үйлдэл
  • SBN

    IX/27
    11:00 - 12:00
    Адтай жаалууд ОАК-39,40
  • MNB Sport

    IX/27
    11:00 - 11:05
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдад/
  • C1

    IX/27
    11:00 - 11:30
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    IX/27
    11:10 - 13:20
    "Солиот эх" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    11:10 - 11:30
    "Теле хичээл: 7-р анги-Монгол хэл "
  • NTV

    IX/27
    11:15 - 11:45
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • Сүлд ТВ

    IX/27
    11:18 - 11:31
    2-р анги - Нийгэм ахуйн баримжаа Сүү цагаан идээ
  • MNB Гэр Бүл

    IX/27
    11:20 - 12:30
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 11,12-р анги
  • Eco Channel

    IX/27
    11:25 - 12:00
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    IX/27
    11:30 - 12:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /5-р бүлэг 24,25/
  • TV5

    IX/27
    11:30 - 11:50
    Теле хичээл 6-р анги - Монгол хэл
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    11:30 - 11:50
    "Теле хичээл: 7-р анги- Түүх "
  • Сүлд ТВ

    IX/27
    11:31 - 12:10
    3-р анги - Монгол хэл Зургаар эх зохиох
  • VTV

    IX/27
    11:40 - 13:00
    "Дархлаа" МУСК
  • NTV

    IX/27
    11:45 - 12:35
    "Охидын аминчхан яриа" ОАК 1.7
  • TV5

    IX/27
    11:50 - 12:10
    Теле хичээл 6-р анги - Хими
  • Монгол ТВ

    IX/27
    11:50 - 12:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 10,11-р анги
  • UBS-1

    IX/27
    12:00 - 12:45
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /49/
  • Eco Channel

    IX/27
    12:00 - 12:35
    "Титануудын дайралт " Хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    12:00 - 13:00
    "Гал тогоо" ОАК 1-9, 10-р анги
  • AsianBox

    IX/27
    12:00 - 13:10
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 18-р анги
  • TV5

    IX/27
    12:10 - 13:10
    "Дурсамж 1988" 30 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • ETV HD

    IX/27
    12:10 - 12:40
    Теле хичээл 5-р анги /Хүн ба байгаль/
  • SBN

    IX/27
    12:30 - 13:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • MNC

    IX/27
    12:30 - 14:00
    Хайрын зөвлөх ОАК 21,22-р анги
  • MovieBox

    IX/27
    12:45 - 14:35
    "Зөвхөн миний аз (Just My Luck)" УСК
  • TV8

    IX/27
    13:00 - 14:40
    "Цуст мөргөлдөөн" УСК
  • МҮОНТ

    IX/27
    13:00 - 13:30
    “Шивээ хиагт” Making movie
  • MNB Sport

    IX/27
    13:00 - 13:05
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдад/
  • AsianBox

    IX/27
    13:10 - 14:40
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 5, 6-р анги
  • Монгол ТВ

    IX/27
    13:20 - 14:00
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 39-41-р анги
  • C1

    IX/27
    13:20 - 14:20
    "Мөргөлийн аян зам" баримтат кино
  • TV9

    IX/27
    13:30 - 14:00
    "Хаикюү" хүүхэлдэйн киноны 5-р анги
  • MN25

    IX/27
    13:30 - 14:30
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 81-р анги
  • Star TV

    IX/27
    14:00 - 15:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 40-р анги
  • SBN

    IX/27
    14:00 - 15:10
    Их хатан Сондог СОАК-25
  • Central TV

    IX/27
    14:00 - 14:30
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Монгол хэл /давталт/
  • ETV HD

    IX/27
    14:20 - 15:10
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 55-р анги
  • MNC

    IX/27
    14:30 - 15:00
    Баримтат кино
  • Central TV

    IX/27
    14:30 - 15:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-20-р анги
  • MovieBox

    IX/27
    14:35 - 16:45
    "Долоон амьдрал (Seven Pounds)" УСК
  • AsianBox

    IX/27
    14:40 - 17:00
    "Миний охин Со Ён" ОАК 17, 18-р анги
  • NTV

    IX/27
    14:50 - 15:50
    "Сумын атаман" МУСК
  • UBS-1

    IX/27
    15:00 - 16:50
    "Сайн аав" Монголын уран сайхны кино
  • МҮОНТ

    IX/27
    15:00 - 16:30
    “Шин Тоцүкавагийн түүх” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • MNB Sport

    IX/27
    15:00 - 15:05
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдад/
  • TV7

    IX/27
    15:10 - 17:00
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • TV9

    IX/27
    15:10 - 16:00
    “Хайрт, итгэл” ОАУСК, 1-р анги
  • Суваг 1

    IX/27
    15:15 - 17:00
    МУСК
  • MNB Гэр Бүл

    IX/27
    15:20 - 16:10
    “Дэлгэц амилуулсан аялгуу” Төрийн соёрхолт кино зураглаач, найруулагч Б. Балжинням
  • TM

    IX/27
    15:30 - 16:20
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан теле хичээл Монгол хэл, Хими
  • MNC

    IX/27
    15:30 - 17:00
    Агуйн нууц МУСК
  • Central TV

    IX/27
    15:30 - 18:15
    "Парадисо"- Сэргэн мандалтын үеийн эр УСК /давталт/
  • C1

    IX/27
    15:30 - 16:00
    "Теле хичээл 2-р анги" Монгол хэл
  • NTV

    IX/27
    15:50 - 16:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 10,11
  • TV9

    IX/27
    16:00 - 17:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • Монгол ТВ

    IX/27
    16:00 - 17:15
    "Дотоод гоо үзэсгэлэн" СОАК 1-р анги
  • C1

    IX/27
    16:00 - 16:20
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    IX/27
    16:05 - 16:50
    “Дэлхий даяарх аялал” Баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    16:10 - 17:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 41-р анги
  • MovieBox

    IX/27
    16:45 - 18:30
    "Миний сүпер, хуучин найз бүсгүй (My Super Ex-Girlfriend)" УСК
  • MN25

    IX/27
    16:50 - 17:40
    "Хубилай" ОАК 40-р анги
  • TV8

    IX/27
    17:00 - 17:20
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 31-32-р анги
  • NTV

    IX/27
    17:10 - 17:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.43,44
  • Сүлд ТВ

    IX/27
    17:15 - 18:00
    Эх дэлхий Баримтат кино
  • UBS-1

    IX/27
    17:20 - 17:50
    "Консуни" Хүүхэлдэйн кино /1-4/
  • Монгол ТВ

    IX/27
    17:30 - 18:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхдийн цуврал 30-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    17:30 - 18:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • AsianBox

    IX/27
    17:30 - 19:00
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 97, 98-р анги
  • NTV

    IX/27
    17:35 - 18:05
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • MNC

    IX/27
    17:35 - 18:10
    Баримтат кино
  • MN25

    IX/27
    17:40 - 18:30
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • VTV

    IX/27
    17:50 - 19:40
    "Single ladies-1" МУСК
  • TV8

    IX/27
    18:00 - 19:10
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 4-р анги
  • Star TV

    IX/27
    18:00 - 18:50
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 27-р анги
  • Монгол ТВ

    IX/27
    18:00 - 18:30
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 41,42-р анги
  • C1

    IX/27
    18:00 - 19:20
    "Цус" СОАК 19-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    18:10 - 18:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.11-р анги
  • UBS-1

    IX/27
    18:30 - 19:30
    "Шидтэн" олон ангит кино /1/
  • SBN

    IX/27
    18:30 - 19:30
    Сонголт ОАК-19
  • MovieBox

    IX/27
    18:30 - 19:30
    "Ривердэйл" ОАК (I.1-р анги)
  • Eco Channel

    IX/27
    18:30 - 19:00
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • Central TV

    IX/27
    18:30 - 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р бүлэг 8-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    18:35 - 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • TV5

    IX/27
    19:00 - 20:10
    "Дурсамж 1988" 31 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Star TV

    IX/27
    19:00 - 19:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 27,28-р анги
  • Суваг 1

    IX/27
    19:00 - 19:45
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-12
  • ETV HD

    IX/27
    19:00 - 20:30
    "Зомби мөрдөгч" ОАУСК 11-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    19:00 - 19:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2-2,3-р анги
  • AsianBox

    IX/27
    19:00 - 20:30
    "Зөрүү тавилан" ОАК 23, 24-р анги
  • MovieBox

    IX/27
    19:30 - 20:35
    "Найзууд" ОАК (I.19,20-р анги)
  • Монгол ТВ

    IX/27
    19:30 - 21:00
    "Нууц ажилтан" СОАК 10-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    19:30 - 20:50
    "Амтат оройн зоог" ОАК 65, 66-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    IX/27
    19:50 - 21:00
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 13,14-р анги
  • Eco Channel

    IX/27
    20:00 - 20:45
    "Фазилетийн охид" ОАК 14-р анги
  • MN25

    IX/27
    20:10 - 21:10
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 82-р анги
  • UBS-1

    IX/27
    20:30 - 21:25
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /50/
  • Central TV

    IX/27
    20:30 - 21:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • AsianBox

    IX/27
    20:30 - 22:00
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 19-р анги
  • NTV

    IX/27
    20:35 - 21:50
    "Өнгөрсөн үеийн зочид" ОАК 14,15
  • MovieBox

    IX/27
    20:35 - 22:30
    "Миний азын одод (My Lucky Stars)" УСК
  • Central TV

    IX/27
    21:00 - 22:00
    "Чоно" ХОАК 35-р анги
  • VTV

    IX/27
    21:20 - 22:15
    "Миний хайрьн хурим" МУСК
  • TV9

    IX/27
    21:30 - 22:50
    “Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 14-р анги
  • TM

    IX/27
    21:30 - 22:20
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 20-р анги
  • SBN

    IX/27
    21:30 - 22:40
    Их хатан Сондог СОАК-26
  • C1

    IX/27
    21:30 - 23:00
    "Цус" СОАК 20-р анги
  • TV7

    IX/27
    21:35 - 22:00
    "Кино миний амьдрал-1" нэвтрүүлэг
  • MNC

    IX/27
    21:40 - 23:10
    Хайрын зөвлөх ОАК 23,24-р анги
  • UBS-1

    IX/27
    21:45 - 23:20
    "Мойлхон" Монголын уран сайхны кино
  • NTV

    IX/27
    21:50 - 23:15
    "Цайлган нас" кино драм
  • TV7

    IX/27
    22:00 - 23:40
    "Ардын элч" МУСК
  • TV8

    IX/27
    22:00 - 23:55
    "Намайг алга болохоос өмнө" УСК
  • Star TV

    IX/27
    22:00 - 23:00
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 41-р анги
  • Монгол ТВ

    IX/27
    22:00 - 23:30
    "Хулгана" СОАК 16-р анги
  • Central TV

    IX/27
    22:00 - 23:00
    "Хөгжилтэй гэр бүл" МОАК 1-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    22:00 - 23:00
    "Гал тогоо" ОАК 1-11,12-р анги
  • AsianBox

    IX/27
    22:00 - 23:40
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 7, 8-р анги
  • Royal HD

    IX/27
    22:10 - 23:10
    "Шидэт үнсэлт" олон ангит кино 15,16-р анги
  • ETV HD

    IX/27
    22:10 - 23:30
    "Зомби мөрдөгч" ОАУСК 11-р анги /давталт/
  • VTV

    IX/27
    22:15 - 23:30
    "Хөрш" МОАК 15,16-р анги
  • Суваг 1

    IX/27
    22:15 - 23:45
    МУСК
  • MovieBox

    IX/27
    22:30 - 00:20
    "Долоон хүсэл (Bedazzled)" УСК
  • Сүлд ТВ

    IX/27
    22:40 - 23:40
    Ром олон ангит кино 6-р анги
  • SBN

    IX/27
    22:40 - 23:30
    Гэрт хэргийн туужууд ОАК 2-10
  • TV9

    IX/27
    22:50 - 00:30
    "Үл таних эмэгтэй" МУСК
  • Eco Channel

    IX/27
    23:00 - 00:15
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • Central TV

    IX/27
    23:00 - 23:45
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • C1

    IX/27
    23:00 - 00:00
    "Эзел" ОАК 72-р анги
  • Боловсрол ТВ

    IX/27
    23:00 - 00:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 42-р анги
  • TM

    IX/27
    23:10 - 08:00
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • МҮОНТ

    IX/27
    23:10 - 00:10
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • NTV

    IX/27
    23:15 - 00:05
    "Охидын аминчхан яриа" ОАК 1.7
  • TV5

    IX/27
    23:30 - 00:20
    "Гайхамшигт амьдрал" 15-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • AsianBox

    IX/27
    23:40 - 00:45
    "Зөрүү тавилан" ОАК 23, 24-р анги
  • Монгол ТВ

    IX/27
    00:00 - 00:50
    "Киносутра" МОАК 1-р анги
  • MovieBox

    IX/27
    00:20 - 02:00
    "Үхлийн тоглоом (Game of Death)" УСК
  • AsianBox

    IX/27
    00:45 - 02:55
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 19-р анги
  • MovieBox

    IX/27
    02:00 - 02:50
    "Ривердэйл" ОАК (I.1-р анги)
  • MovieBox

    IX/27
    02:50 - 04:20
    "Найзууд" ОАК (I.17-20-р анги)
  • MovieBox

    IX/27
    04:20 - 06:20
    "Эрин Брокович (Erin Brockovich)" УСК
  • MovieBox

    IX/27
    06:20 - 08:00
    "Зөвхөн миний аз (Just My Luck)" УСК

Олон Саналтай

IX/2710:00

Central TV

ЕБС 3-р ангийн хичээл- Монгол хэл

IX/2708:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/

IX/2715:10

TV9

“Хайрт, итгэл” ОАУСК, 1-р анги