NBA TV SPS

  • 00:30
    NBA Action №30
  • 01:00
    2022 Playoff Playback
  • 02:00
    2022 Playoff Playback
  • 03:00
    2022 Playoff Playback
  • 04:00
    2022 Playoff Playback
  • 05:00
    2022 Playoff Playback
  • 06:00
    NBA Action 3130
  • 06:30
    Playoff Central
  • 07:30
    2022 Playoff Playback
  • 08:30
    2022 Playoff Playback
  • 09:30
    2022 Playoff Playback
  • 10:30
    NBA: Плэй-Офф Майами - Атланта Тоглолт №4
  • 12:30
    NBA: Плэй-Офф Денвер - Голден Стэйт Тоглолт №5
  • 14:30
    NBA Talk №35
  • 16:00
    NBA: Плэй-Офф Филадельфиа - Торонто Тоглолт №6
  • 18:00
    NBA: Плэй-Офф Финикс - Нью Орлеанс Тоглолт №6
  • 20:00
    NBA Gametime №136
  • 20:30
    NBA: Плэй-Офф Атланта - Майами Тоглолт №4
  • 22:30
    NBA: Плэй-Офф Бостон - Брүүклин Тоглолт №3

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA 2K: Blazer5 Gaming - Cavs Legion GC
  • 10:00
    Ла Лиг: Хетафе - Барселона 37-р тойрог
  • 12:00
    WA Diamond League Doha
  • 15:00
    LaLiga Chronicles №31
  • 15:30
    Ла Лиг: Севийя - Майорка 36-р тойрог
  • 17:30
    UEL: Франкфурт - Рэйнжерс шигшээ тоглолт
  • 20:00
    LaLiga World №41
  • 20:30
    LaLiga Chronicles №32
  • 21:00
    Ла Лиг: Эльче - Атлетико 36-р тойрог
  • 23:00
    NBA 2K: Nets GC - Raptors Uprising GC

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    NBA: Плэй-Офф Майами - Филадельфиа Тоглолт №4
  • 11:30
    NBA Gametime №135
  • 12:00
    Үндэсний бөхийн тойм #39
  • 12:30
    Бөх: Сонгинохайрханы хишиг барилдаан 2022
  • 15:30
    Production time
  • 15:50
    Моби Дээд лиг (Шууд): Атлетик 220 - Дэрэн
  • 18:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Production time
  • 18:50
    Моби Дээд лиг (Шууд): Улаанбаатар сити - Төв Буганууд
  • 21:00
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг #21
  • 21:30
    PL: Волверхэмптон - Ман Сити 33-р тойрог
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC Unleashed #1707
  • 10:00
    UFC: Холл-Стриклэнд
  • 11:50
    UFC Ultimate Knockouts 901
  • 12:20
    UFC 270: Нганну-Ган
  • 15:20
    Монгол Зо-Аваргуудын Аварга 2022
  • 17:20
    ONE: Big Bang
  • 19:00
    WWE Monday raw 1512
  • 21:00
    It's Time #5
  • 21:30
    ONE Weekly #20
  • 22:00
    UFC тойм: Блахович-Ракич
  • 22:40
    UFC: Лемос-Андраж

SPS Prime

  • 00:00
    UEL: Рэйнжерс - Лайпциг 1/2 хариу тоглолт
  • 02:00
    Production Time
  • 02:20
    UEL (Шууд): Pre-Game Show №3
  • 02:50
    UEL (Шууд): Франкфурт - Рэйнжерс шигшээ тоглолт
  • 05:20
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL: Вест Хэм - Ман Сити 37-р тойрог
  • 11:00
    PL World №40
  • 11:30
    UEL: Франкфурт - Вест Хэм 1/2 хариу тоглолт
  • 13:30
    UEL: Рэйнжерс - Лайпциг 1/2 хариу тоглолт
  • 15:30
    Премьер лигийн тойм №37
  • 16:30
    NBA Плэй-Офф: Даллас - Финикс Тоглолт №5
  • 18:30
    PL: Саутхэмптон - Ливерпүүл 37-р тойрог
  • 20:30
    Европа/Конференц лигийн тойм №15
  • 21:00
    UEL: Франкфурт - Рэйнжерс шигшээ тоглолт
  • 23:30
    NBA Action №30

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Эрийн хийморь: Төв аймгийн Сэрэглэн сумын адуучин А. Төмөрбаатар
  • 07:45
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-4 /Спорт таны амралтанд/
  • 09:05
    Волейболын клубуудын “Hobby CUP” тэмцээн Хүрэл медалийн төлөөх тоглолт эрэгтэй
  • 11:10
    Монголын спортын түүх
  • 12:00
    Өсвөрийн “Мазаалай” спорт клубын нэрэмжит сагсан бөмбөгийн “U-17” насны нээлттэй тэмцээн
  • 18:05
    “Мөнгөн шонхор-2022” мастер кросс уралдаан 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 19:10
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан Д. Лхагвасүрэн
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Оддын замнал
  • 20:25
    Спорт- цаг үе
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Спортын гэр бүл
  • 22:45
    Эрийн хийморь
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

V/1921:00

Боловсрол ТВ

"Crush" шоу нэвтрүүлэг

V/1911:10

TV9

"Тоо юу сүлд үү" аяллын нэвтрүүлэг

V/1918:00

NTV

"Тамын 24 цаг" шоу 2.7